Naszywki na kombinezonie

Polska eskadra pilotów w ramach RLSC.
ODPOWIEDZ
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Naszywki na kombinezonie

Post autor: Falcon »

Oficjalnie w filmie naszywek nie noszono, aczkolwiek...
Paul Jonson (CO detachmentu):
1. DO NOT submit costume patches with a patch on it ... you WILL be asked to remove it.

2. After approval, if you want to wear your squadron patch, rock on. But please try to limit it to (a) one, and (b) right sleeve above pocket (for X-wing)

3. If doing an official LFL/Disney event you MAY be asked BY THEM to remove it. Having said that, Sunrider's Hazard Squadron has done a TON of these events (including Media) and have NEVER been asked to remove them. (I really believe they just don't care.)
czyli:
1. Stój wysyłany do akceptacji nie może mieć naszywek
2. Poza tym można posiadać jedną naszywkę eskadry na prawym ramieniu nad kieszenią.
3. Na oficjalnych eventach możemy być poproszeni o zdjęcie naszywek, aczkolwiek jeszcze się tak nie zdażyło :)

Co wy na to?
Nosimy czy nie?
Ja bym chętnie sobie naszył na rękaw.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Naszywki na kombinezonie

Post autor: Jok »

Ja jestem przeciwny. W filmie nie było to nie :P A zdjecie na oficjalnym evencie równa sie odprucie
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: Naszywki na kombinezonie

Post autor: RogueThirteen »

W "Eskadrze Łotrów" wyraźnie stoi, że Tycho miał naszywki na kombinezonie, w tym również pamiątkową za atak na Gwiazdę Śmierci.
Pytanie, jak traktować informacje ze źródeł, które wypadły z oficjalnego kanonu (dla mnie osobiście "X-wingi" są i zawsze będą bardziej kanoniczne niż np. połowa "Wojen Klonów"...)
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buzzard Squadron”