[Scout Trooper] Kielo

Scout & Kashyyyk Trooperzy
http://www.bikerscout.net/
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

[Scout Trooper] Kielo

Post autor: Kielo »

Nadeszla upragniona chwila i chce sie pochwalic ;)

Otrzymalem po bardzo dlugim okresie oczekiwania zbroje Scout Troopera i nie musze chyba mowic, ze ciesze sie jak dziecko.
Czeka mnie jeszcze sporo pracy zanim bedzie ona wygladac tak jak powinna, ale pierwszy krok zostal wykonany ;)

Obrazek Obrazek

troche wieksze zdjecia
1 i 2
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Nooo Kielo, zbroja wygląda bardzo okazale. Szczerze gratuluję, teraz tylko jeszcze należy żebrać resztę asortymentu Scouta :).

Mógłbyś się z nami podzielić szczegółowymi informacjami co do zbroi?
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

Post autor: shadow-ID4886 »

zbroja wyglada swietnie kiedy ja taka bede miał bo w polsce ciezko o kredyty imperialne eale małymi kroczkami zblize sie doniej :D wiem to.
a jak dozyje 90 lat to mnie w zbroji pochowja:D
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

TK-1410 pisze:Nooo Kielo, zbroja wygląda bardzo okazale. Szczerze gratuluję, teraz tylko jeszcze należy żebrać resztę asortymentu Scouta :).
Jestem w trakcie. Chociaz tak wlasciwie to powinienem miec komplet, ale o tym pozniej.
Tak naprawde brakuje mi "materialowej" czesci stroju, czyli czarnego kombinezonu - latwizna, cummerbund z kieszeniami - to mam nadzieje, ze szanowna moja malzonka zrobi dosc predko, bron - do kupienia na ebayu i buty - to stanowi wiekszy problem bo buty bede robil na zamowienie, oprosz faktu, ze trzeba takowe posiadac ;) musza mi pare ladnych centymetrow wzrostu dodac, bo przy was bede wygladal jak idiota ;>
TK-1410 pisze: Mógłbyś się z nami podzielić szczegółowymi informacjami co do zbroi?
Zbroja jest calkiem, calkiem, ale sprzedawcy nie polecam zdecydowanie. Zaplacilem za WSZYSTKO a dostalem sama zbroje, i musialem czekac 3 miesiace. I niestety nie jestem jedyny. Wiele osob mialo takie problemy...

Musze w paru miejscach poprawic malowanie, pozmieniac dlugosci paskow i "urzadzic" helm w srodku ( jakies pomysly Mike?)

Zaskoczony jestem tym, ze wiekszosc elementow bylo robionych na niewielka osobe wiec nie wiem jak by to wygladalo na kims wzrostu Joruusa ;)
shadow-ID4886 pisze:zbroja wyglada swietnie kiedy ja taka bede miał bo w polsce ciezko o kredyty imperialne eale małymi kroczkami zblize sie doniej :D wiem to.
Moze trzeba pomyslec o zmianie miejsca zamieszkania? :twisted:
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

shadow-ID4886 pisze:zbroja wyglada swietnie kiedy ja taka bede miał bo w polsce ciezko o kredyty imperialne eale małymi kroczkami zblize sie doniej :D wiem to.
Moze trzeba pomyslec o zmianie miejsca zamieszkania? :twisted:
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

Post autor: shadow-ID4886 »

Kielo pisze:Moze trzeba pomyslec o zmianie miejsca zamieszkania?
nie wystarczy mi tylko spokojna praca przez 15-25 nocek w lesie i moge kupis sobie scouta ale mam dosyc rebelianckich patroli i warunków jak z Hoth jakie w nim panuja jeszcze z miesiac i zaczynam myslec o scout trooperze bardzij powaznie do konca roku powinno sie udac . A tak na marginesie z jakiej firmy brałes zroje. I kiedy staniemy ramie w ramie w nich obok siebie wkoncu tza pokazac ze bez zwiadu stormtrooperzy polegno na pierwszym polu walki:D
w zwiadzie siła
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

shadow-ID4886 pisze: A tak na marginesie z jakiej firmy brałes zroje.
Zbroje kupielm u goscia, ktory ma swoj sklep na e-bayu
Filmodon ,
ale na prawde nie polecam bo koles strasznie kreci. Zbroja jest
naprawde dobra pod wzgledem wiernosci filmom, ale ile ja sie
nerwow natracilem to tylko jak wiem.
Najlepiej by bylo kupic dwa stroje - jeden z Golden Armour a drugi z Altman Armour i polaczyc ;)
shadow-ID4886 pisze: I kiedy staniemy ramie w ramie w nich obok siebie wkoncu tza pokazac ze bez zwiadu stormtrooperzy polegno na pierwszym polu walki:D
w zwiadzie siła
Ha! Sam chcialbym to wiedziec ;) oby jak najpredzej :P
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

Post autor: shadow-ID4886 »

ja myslałem wziasc odnich
http://www.studiocreations.com/howto/bikerscout/
ale hełm trza skad inndziej moze maja mozliwasc sciagniecia to co wiem prezetuja hełmy z australi chyba.
ale mam y troche wspólnego niemamy problemu z kombinezonami :D
ja sobie bede szył chba ze ktos lotniczy ni załatwi a jak robic bedziesz ta biała czesc z materiału ta pod zbraja???
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

shadow-ID4886 pisze:ja myslałem wziasc odnich
http://www.studiocreations.com/howto/bikerscout/
ale hełm trza skad inndziej moze maja mozliwasc sciagniecia to co wiem prezetuja hełmy z australi chyba.
Kostium jest niezly, troszke tylko napiersnik pozostawia do zyczenia, ale reszta w sumie ok.
Tez chcialem wziac od nich, ale za $550 mialem miec caly kostium z kombinezonem, postoletem itd, a tu chcieli $400 bez helmu. Ale
w tej chwili, wiedzac to co wiem, zastanowil bym sie.
shadow-ID4886 pisze: ale mam y troche wspólnego niemamy problemu z kombinezonami :D
ja sobie bede szył chba ze ktos lotniczy ni załatwi a jak robic bedziesz ta biała czesc z materiału ta pod zbraja???
Kombinezon widzialem tutaj w sklepie z odzieza dla robotnikow ;) na wystawie prezentowal sie niezle, ale tak jak mowilem mialem go otrzymac razem ze zbroja wiec sie nie przygladalem, ale teraz tam pojde i napisze co i jak.

Ten bialy material to jeszcze nie wiem jak, ale moja lepsza polowa jest w tym wzgledzie naprawde utalentowana :)
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Kielo pisze: Zbroja jest calkiem, calkiem, ale sprzedawcy nie polecam zdecydowanie. Zaplacilem za WSZYSTKO a dostalem sama zbroje, i musialem czekac 3 miesiace. I niestety nie jestem jedyny. Wiele osob mialo takie problemy...
Mówiąc szczerze nie jestem w ogóle zaskoczony tym co napisałeś Kielo. Od początku, gdy zobaczyłem tą aukcje, troszkę mi podejrzanie wyglądała, a chyba najbardziej to, że facet jest z Chile (nie żebym miał coś do tego kraju, ale po prostu pewne przesłanki mówiły mi, iż mogą być wystąpić problemy), ale grunt że wszystko doszło, a sama zbroja wygląda całkiem nieźle. Aczkolwiek zbroja szturmowca, która ten koleś również sprzedawał w tamtym czasie, wyglądała po prostu tragicznie.
Kielo pisze:buty - to stanowi wiekszy problem bo buty bede robil na zamowienie, oprosz faktu, ze trzeba takowe posiadac ;) musza mi pare ladnych centymetrow wzrostu dodac, bo przy was bede wygladal jak idiota ;>
Mam nadzieję, że te "kilka centymetrów" będzie w stosowny sposób ukryte, żebyś faktycznie nie wyglądał jak idiota ;). Tak na poważnie, to jeśli odczuwasz taką potrzebe, to rozumiem, ale mogę Cię zapewnić, iż nie jest to niezbędne i w dalszym ciągu polecam buty stąd.
Kielo pisze:Musze w paru miejscach poprawic malowanie, pozmieniac dlugosci paskow i "urzadzic" helm w srodku ( jakies pomysly Mike?)
Najlepszym materiałem do zaadaptowania wewnętrznej części hełmu jest po prostu gąbka i nie chodzi tutaj o to, aby wypełniała w całości wnętrze, ale po prostu była umieszczona w kilku newralgicznych miejscach w hełmie. Ja na przykład mam wewnątrz takie 3 "kostki" i są w zupełności wystarczające. Nie wiem mówiąc szczerze jak wygląda sprawa z Twoim hełmem i jak bardzo lata Ci w nim głowa, ale podejrzewam, iż dokonanie takiego zabiegu byłoby wystarczające.
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

Witam ponownie.
Zbroja jest juz gotowa wiec chcialem sie pochwalic koncowym efekem.
Obrazek
Prosze o komentarze ;)
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Kielo już zna moją opinię na jego temat, ale powtórze :)

Jak dla mnie naprawdę bomba, wygląda w pełni profesjonalnie. Cieszę się, że będziemy mieli w końcu pierwszego scouta w Outpoście.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Jak dla mnie to extra :!: Teraz tylko wypelnic co nie co, i witamy w 501 i Polish Outopst :D
Gratuluje :D
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Gratuluje ! Kostium wpełni profesjonalny, bez 2 zdań ;).
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

Kielo, nie jesteś trochę za niski na skauta? :twisted:
Wyglądasz supcio :)
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pathfinders”