[SnowTrooper] Shadow

Snow Trooperzy, Galactic Marines, Wampy
http://www.blizzardforce.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

[SnowTrooper] Shadow

Post autor: shadow-ID4886 »

polecan dlatych co mnie nie widzieli na kamino, aby obejzeli sobie te zdjecia.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/krikle840 ... pg&.src=ph
i jak chce ktos zostac nastepnym snowtrooperem W PO to niech przed kupnem zbroi zakupi buty bo nie zbroja jest problemem tylko własnie buty.Wiem cos na ten temat bo sam myslałem ze ich juz miedostane :cry: ale jednak sie udało :D .
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Uu, wow - widać sporą pracę włożoną w "brudzing" - prezentuje się świetnie! Gratz! Ślicznie dopieszczone :) (strasznie zanieczyszczony ten śnieg podczas akcji musiał być :>)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

No, mistrzostwo świata, teraz tylko wódkę zlodem do kaburki i na misję śnieżne :P.

A brud to napewno do rebeli a nie od śniegu :D.
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Podziwiałem na Kamino snowtroopera :)...i trochę w moim odczuciu za brudno tu i ówdzie. Szczególnie nie potrzebnie pobrudzone są naramienniki, plecak za bardzo no i wszelka tkanina. Ale "brudzing" wykonany super. Gdyby zastosować może jakieś brązy do tego, jaśniejszą czerń...hmm
No chyba, że podczas misji obok wybuchła bomba i poleciało na Ciebie błotko :wink:
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
Piett
Polish Garrison Retired
Posty: 91
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:32
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

OBIWAN00 pisze:Podziwiałem na Kamino snowtroopera :)...i trochę w moim odczuciu za brudno tu i ówdzie. Szczególnie nie potrzebnie pobrudzone są naramienniki, plecak za bardzo no i wszelka tkanina. Ale "brudzing" wykonany super. Gdyby zastosować może jakieś brązy do tego, jaśniejszą czerń...hmm
No chyba, że podczas misji obok wybuchła bomba i poleciało na Ciebie błotko :wink:
No raczej ciężko żeby szturmowiec w trakcie bitwy wyglądał jak na paradzie :wink: .

A swoją drogą, już wcześniej miałem okazję pogratulować wspaniałej zbroii, i tylko żałować że nie mogłem pojechać i zobaczyć jej na żywo :D .
-Bounty hunters,we don't need that scum.
Those Rebels won't escape us.
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

Post autor: shadow-ID4886 »

jak to bywa na froncie nie tylko a smiegu walki sie tocza. Troszkemnie osmoliło jak zdobywalismy hangar rebeli :twisted: . a tam wszystko prawie sie paliło i wybuchało. Stąd te osmolenie i wybrudzenie.
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

A może wasz AT AT oberwał i ledwo sie wyczołgałeś :P
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Nie moze, a na pewno :P Zbroja wyglada swietnie. Jakie byly koszty calosci? Jesli mozna wiedziec?
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

Post autor: shadow-ID4886 »

człosc troszke ponad 2. tys
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2005, 0:09
Lokalizacja: Ciechanów
Kontaktowanie:

Post autor: Kaczor »

Falcon zamierza zrobić replikę E-weba, będzie jak znalazł :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Blizzard Force”