Snowtrooper - ogólnie

Snow Trooperzy, Galactic Marines, Wampy
http://www.blizzardforce.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Snowtrooper

Post autor: Jok »

Ot mix dwóch zbroi :| Mało oryginalny, i za bardzo przypomina klasycznego scouta.

Swoja droga po co Ci trzecie zrodlo jak ta zasada nie obowiazuje juz?
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Snowtrooper

Post autor: YangObi »

Jok pisze:Ot mix dwóch zbroi :| Mało oryginalny, i za bardzo przypomina klasycznego scouta.

Swoja droga po co Ci trzecie zrodlo jak ta zasada nie obowiazuje juz?
Nie obowiązuje wszystkiego co jest w filmach, tcw, grach. Natomiast jeżeli coś się pojawia na artach i figurkach wymaga tego.
Co do samego kostiumy, to wg mnie mix jest ciekawy, dużo lepszy niż scout-nurek. Muszę teraz obliczyć ile wyniosą mnie modyfikacje ;P
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Snowtrooper

Post autor: MrFett »

Nie Yang. Nie obowiazuje - zniesli ja za mojej kadencji GML. Jesli kosium jest pokazany w jednym zrodle ze wszystkich stron to jest akceptowany. Pojawil sie za to podzial na kanony. Najnizsze kanony czyli np stare komiksy marvela sa problematyczne, ale nowe sa akceptowane bez problemu :)
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Snowtrooper

Post autor: Jok »

No własnie,Yang masz stare dane.
A sniezny scout o ile sie nie myle ma figurke wiec juz dawno jest akceptowany. Oczywiscie CRLa nie ma ;)
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Snowtrooper

Post autor: YangObi »

MrFett pisze:Nie Yang. Nie obowiazuje - zniesli ja za mojej kadencji GML. Jesli kosium jest pokazany w jednym zrodle ze wszystkich stron to jest akceptowany. Pojawil sie za to podzial na kanony. Najnizsze kanony czyli np stare komiksy marvela sa problematyczne, ale nowe sa akceptowane bez problemu :)
Wiem, że to znieśli już dawno, bo rozmawialiśmy kilkakrotnie już o tym, dlatego byłem zdziwiony sytuacją i dyskusjami, że do Snow Scouta wymagane było coś więcej niż figurka Hasbro i art z encyklopedii. Tak czy inaczej oficjalnie już można go sobie zarejstrować i ma ten kostium wejść na listy CRL i detachmentów.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Snowtrooper

Post autor: TD-1408 »

Takie miksy wyglądają do du..py. Komuś się zaczyna trochę nudzić. Dla mnie powinny liczyć się kostiumy filmowe, a nie jakieś tfcgvhoigopgyg :?
Obrazek
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Snowtrooper

Post autor: MrFett »

YangObi pisze:
MrFett pisze:Nie Yang. Nie obowiazuje - zniesli ja za mojej kadencji GML. Jesli kosium jest pokazany w jednym zrodle ze wszystkich stron to jest akceptowany. Pojawil sie za to podzial na kanony. Najnizsze kanony czyli np stare komiksy marvela sa problematyczne, ale nowe sa akceptowane bez problemu :)
Wiem, że to znieśli już dawno, bo rozmawialiśmy kilkakrotnie już o tym, dlatego byłem zdziwiony sytuacją i dyskusjami, że do Snow Scouta wymagane było coś więcej niż figurka Hasbro i art z encyklopedii. Tak czy inaczej oficjalnie już można go sobie zarejstrować i ma ten kostium wejść na listy CRL i detachmentów.
To jest kwestia detachmentow ktore stoja miliardy lat za forum GML. Wielokrotnie o kostiumach, ktore byly juz rozpatrywane przez gmeli detachmenty nie mialy pojecia.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Blizzard Force”