Ciekawostki dla sandtroopera.

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

nick.black na forum MEPD pisze:DO WSZYSTKICH SZTURMOWCÓW PUSTYNNYCH Z LEGIONU 501.!!!

Na przestrzeni 2013 roku detachment Mos Eisley Police Department zrzeszający należących do Legionu 501. szturmowców pustynnych planuje przeprowadzenie obliczonej na dużą skalę akcji rekrutacyjnej. Ma ona na celu podwyższenie standardów strojów jak największej liczby spośród ponad sześciuset szturmowców pustynnych należących do Legionu 501., tak aby odpowiadały one jak najwierniej oryginałom filmowym z Nowej nadziei.

Detachment MEPD został utworzony w 2000 roku przez garstkę zapaleńców szukających bratnich dusz, które pomogłyby im w doprowadzeniu ich strojów szturmowców pustynnych do stanu odpowiadającego jak najwierniej filmowym wzorcom. Dzięki osobom licznie zasilającym szeregi MEPD mamy obecnie ponad dwustu członków i prawie 2,5 tys. zarejestrowanych na forum użytkowników.

Aby dołączyć do Legionu 501. jako szturmowiec pustynny należy posiadać zbroję i osprzęt odpowiadające ściśle kryteriom zawartym w katalogu wymogów kostiumowych (Costume Reference Library – w skrócie CRL) dostępnym pod tym adresem.
Osoby pragnące uczynić swoją zbroję jeszcze bliższą oryginałowi mogą aplikować o nadanie im w ramach detachmentu MEPD statusu oficera służb patrolowych (Police Officer). Wymogi dla tej wersji stroju są dużo bardziej rygorystyczne niż standardy pozwalające wstąpić w szeregi Legionu 501. (m.in. konieczny jest wierniej odwzorowany plecak, brak żebrowania na taśmach łączących napierśnik z plecami, maksymalnie zgodny z oryginałem hełm itp.). Program Police Officer to jeden z kluczowych projektów detachmentu MEPD, mający na celu umożliwienie członkom nadanie ich strojom statusu maksymalnej zgodności z oryginałem.
Osoby, które chcą, aby ich stroje spełniały jeszcze wyższe standardy, mogą natomiast przystąpić do programu S.W.A.T., zrzeszającego żołnierzy posiadających zbroje wzorowane na konkretnych ekranowych pierwowzorach (warunkiem dołączenia do programu jest posiadanie odpowiedniego osprzętu i dopasowanie przybrudzeń na zbroi do danej postaci z filmu). Wszystkie zgłoszenia są skrupulatnie analizowane pod kątem zgodności z oryginałem. Obecnie status członka S.W.A.T. posiada zaledwie piętnaście osób, więc możecie sobie wyobrazić, że to nie kaszka z mleczkiem!

Tyle tytułem wstępu do naszej kampanii rekrutacyjnej A.D. 2013. Mamy nadzieję, że na przestrzeni tego roku uda nam się namówić możliwie jak najwięcej szturmowców pustynnych niezrzeszonych jeszcze w MEPD na dołączenie do nas i zasilenie szeregów detachmentu swoim strojem. Jak tego dokonać? Nic prostszego! Na początek musicie sprawdzić czy wasza zbroja spełnia standardy określone w CRL-u detachmentu MEPD (dostępnym pod tym adresem). Potem wystarczy zarejestrować się na naszym forum. Jeśli okaże się, że wasz strój nie spełnia w którymś punkcie określonych wymogów, nasi członkowie chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zbroi. Ponadto nasze forum to prawdziwa kopalnia informacji, tutoriali i zdjęć referencyjnych - słowem wszystkiego, czego potrzebujecie do doprowadzenia waszego stroju do perfekcji. Jakiś czas temu podjęliśmy kroki w kierunku stworzenia specjalnych, ekskluzywnych gadżetów, mających zachęcić nowych członków do zasilenia naszych szeregów – a tym samym podniesienia standardów posiadanych przez członków Legionu 501. strojów szturmowców pustynnych. Nie da się ukryć, że początkowo ta formacja była traktowana w uniwersum Gwiezdnych Wojen nieco po macoszemu, ale obecnie może się ona pochwalić piękną, bogatą historią, a jej członkowie – licznym i ciekawym osprzętem. Któż nie chciałby nosić wielkiego, groźnie wyglądającgo DLT-19? Możemy ci w tym pomóc!

Drugim z naszych celów na 2013 rok jest mobilizacja jak największej liczby osób do udziału w projekcie S.W.A.T. Chociaż obecnie grono to liczy zaledwie piętnastu członków MEPD, mamy nadzieję, że w ich ślady pójdzie wkrótce wielu innych szturmowców pustynnych, którzy dopracują swoje zbroje do perfekcji. Nasz zespół zbrojmistrzów i komisja nadzorująca ten program chętnie odpowiedzą na wszelkie wasze pytania i udzielą wam każdej niezbędnej pomocy.

Nieważne – jesteś żółtodziobem, zarejestrowanym w Legionie 501. szturmowcem pustynnym czy oficerem w rezerwie – czekamy na ciebie na naszym forum!

Sądzisz, że to zbyt… elitarne? Cóż, zapewniamy, że ekipa z MEPD to najbardziej przyjaźni i otwarci ludzie na świecie, a nasze forum to na pewno nie „przystań łajdactwa i występku”! Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do dołączenia do wspaniałej grupy entuzjastów, traktujących brudzenie zbroi, czyszczenie giwery i dopieszczanie plecaka bardzo serio, a jednak ceniących sobie przy tym luźną i radosną atmosferę!

„MEPD – WALCZYMY (NIE)CZYSTO”! ;)

http://www.mepd.net

Poniżej znajdziecie kilka przygotowanych przez naszych grafików plakatów promujących niniejszą akcję (możecie je pobrać i wydrukować).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o skopiowanie tej informacji i rozpowszechnienie jej wśród członków Legionu 501. poprzez zamieszczenie jej na forach waszych detachmentów bądź garnizonów.
------------------------------------------------
Oryginalny tekst dostępny pod :arrow: tym linkiem.

(Edited by FF)
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: sternik »

SID pisze:......... Aby zostać przyjęte i rozliczone jako Sandtrooper w 501st Legion..............
Ja chcę zostać przyjęte i rozliczone tylko nie mam żadnych nowych informacji o mojej zbroi ! :(
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: TD-1408 »

sternik pisze:
SID pisze:......... Aby zostać przyjęte i rozliczone jako Sandtrooper w 501st Legion..............
Ja chcę zostać przyjęte i rozliczone tylko nie mam żadnych nowych informacji o mojej zbroi ! :(
Sternik, cierpliwości ;) Do CE2 damy rade ;) Mam nadzieję że na początku lutego wykujemy pierwszą zbroję z nowego materiału, jednak aby coś zrobić, musimy sporo popsuć :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: sternik »

OK:) tylko pamiętaj że ja ją jeszcze muszę złożyć :)
Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: faultfett »

Pozwoliłam sobie zedytować pierwszy post wątku i wrzucić do niego tłumaczenie niegooglowe ;) a także posprzątać wątek z offtopu.
Jakby ktoś był spragniony wersji oryginalnej tego pep talku, to link do niej na końcu pierwszego posta ;]
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

Właśnie wypakowałem takie coś . :D :D :D
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: Jok »

Tak dlugo do Ciebie szło?
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

Pocztę Gwiezdną przejęli rebelianci a teraz ją odzyskaliśmy .(to data przyjęcia do MEPD)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: Jok »

SID pisze:Pocztę Gwiezdną przejęli rebelianci a teraz ją odzyskaliśmy .(to data przyjęcia do MEPD)
To spoznione gratulacje ;)
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

:D Wielkie dzięki -to może dopiero początek rozsławiania naszego Garrisonu oraz kraju .
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: TD-1408 »

Sid, w jajo Ciebie zrobili, zobacz datę :lol:
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: TI-1415 »

TD-1408 pisze:Sid, w jajo Ciebie zrobili, zobacz datę :lol:
Dobre ,ale się uśmiałem :) :lol: :lol: :lol:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: Owain »

Abstrahując od prima aprilis, poczta szła z jueseja prawie dwa lata ? :shock:
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

W tedy przystąpiłem do organizacji a by otrzymać certyfikat to inna bajka :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”