Sand Owczara

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sand Owczara

Post autor: TI-1415 »

fezz pisze:Wizjery faktycznie mogłyby być lepiej docięte. Uszu nie komentuję, bo sam mam kiepsko spasowane. To był chyba jeden z najtrudniejszych elementów do złożenia moim zdaniem. Niby nic, a jednak dopasowanie nie jest łatwe IMO.
Nie wypowiadałbym się gdybym był Zielony w temacie :wink:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Owczar
Polish Garrison Retired
Posty: 32
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:38

Re: Sand Owczara

Post autor: Owczar »

Oczywiście, że można było wszystko ładnie zeszlifować, zaokrąglić ranty. Tym bardziej, że to zaledwie parę minut roboty. Ale wierz mi, ślęczałem na przeglądaniem zdjęć w necie i starałem się kierować tym co widzę. W większości hełmów, również filmowych wizjery wyglądają jakby były wycięte "na odwal się". Wiem, że to słaba wymówka, ale pierwszy raz mam styczność z czymś takim. A jedyną pomocą odnośnie wycinania była podpowiedź kolegi Łysego - "Wycinaj intuicyjnie" :D

Uszy odstają. No fakt. Tyle zabawy z nimi miałem, tak je pościnałem na wszelkie strony (i to był błąd)... cieszę się, że nawet nieźle to wygląda. Z drugiej strony po to są na śrubki, że zawsze mogę je wymienić. Żaden problem. Zresztą uwali się dirtem to nikt nawet nie zauważy szpar.

Co do przykładania się do roboty. Gdybym nie chciał tego robić i poświęcić temu czasu, to nawet bym nie zamawiał. Zawsze wszystko można zrobić lepiej, za pierwszym razem nic idealnie nie wyjdzie. Jakbym chciał pikny hełm, dopieszczony w każdym calu to zamówiłbym amerykańską produkcję. Przysyłają gotowy hełm, ale jak on wygląda...
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Sand Owczara

Post autor: Owain »

Ani na fotach do przyjęcia nie wadzi, ani nikt na troopingu nie zauważy. To po co się czepiać kolegi.
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sand Owczara

Post autor: sternik »

Owczar pisze:........ Jakbym chciał pikny hełm, dopieszczony w każdym calu to zamówiłbym amerykańską produkcję. Przysyłają gotowy hełm, ale jak on wygląda...
Proponuje poczytać opinie jakie dostają hełmy ARAKYEL'a od kolesi ze stanów :)
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sand Owczara

Post autor: TI-1415 »

Owain pisze:Ani na fotach do przyjęcia nie wadzi, ani nikt na troopingu nie zauważy. To po co się czepiać kolegi.
A sam dla siebie nie chciałby kolega mieć wypasionego hełmu :?:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Sand Owczara

Post autor: TD-1408 »

Czasem nie czaje tej pedantycznosci i czepiania sie w stylu tu wyciete jest za duzo, tam za malo. Helmy w filmie ktos widzial? Albo moze zeby uniknac takiej sytuacji to moze lepiej juz kupic helm od Efx :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Sand Owczara

Post autor: Owain »

TI-1415 pisze:
Owain pisze:Ani na fotach do przyjęcia nie wadzi, ani nikt na troopingu nie zauważy. To po co się czepiać kolegi.
A sam dla siebie nie chciałby kolega mieć wypasionego hełmu :?:
Chciałby. Ale przede wszystkim chciałby aby PG był paczką miłych dla siebie ludzi:] Kolega Owczar podjął wysiłek, wyciął, złożył hełm, który - jak mi się wydaje - spełnia wymagania 501, jeśli ma tam jakieś niedocinki, niedoskonałości a jemu to nie przeszkadza - to dla mnie w porządku. Może sobie kiedyś poprawi, może nie bo nadaje charakteru "tego jego hełmu" ;) No ale w sumie kolega Owczar pytał, wrzucając zdjęcia, więc jeśli ktoś widzi niedoróbki to pewnie ma prawo napisać. Sam się obawiam, nie czy dam radę sobie złożyć zbroję ale o to, że jak ją złożę, stosując się do wszelkich wytycznych, to ktoś mi napisze że "zrobiłby to lepiej".
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Sand Owczara

Post autor: SID »

Na takie tematy moim zdaniem powinni się wypowiadać osoby które coś złożyły , zbudowały lub stworzyły .Bo dla przyglądającemu zawsze będzie coś wadzić ( kiepskiej tancerce to i w tańcu gacie uwierają ) :wink:
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sand Owczara

Post autor: TI-1415 »

Owain pisze:
TI-1415 pisze:
Owain pisze:Ani na fotach do przyjęcia nie wadzi, ani nikt na troopingu nie zauważy. To po co się czepiać kolegi.
A sam dla siebie nie chciałby kolega mieć wypasionego hełmu :?:
Chciałby. Ale przede wszystkim chciałby aby PG był paczką miłych dla siebie ludzi:] Kolega Owczar podjął wysiłek, wyciął, złożył hełm, który - jak mi się wydaje - spełnia wymagania 501, jeśli ma tam jakieś niedocinki, niedoskonałości a jemu to nie przeszkadza - to dla mnie w porządku. Może sobie kiedyś poprawi, może nie bo nadaje charakteru "tego jego hełmu" ;) No ale w sumie kolega Owczar pytał, wrzucając zdjęcia, więc jeśli ktoś widzi niedoróbki to pewnie ma prawo napisać. Sam się obawiam, nie czy dam radę sobie złożyć zbroję ale o to, że jak ją złożę, stosując się do wszelkich wytycznych, to ktoś mi napisze że "zrobiłby to lepiej".
Owain -Człowieku wez coś na luz bo kombinujesz i robisz tylko zamęt. Nikogo nie ganiam za niedoróbkę tylko wysuwam konstruktywne uwagi .
Jakoś Kolega Owczar nie robi dymu tylko ty .
Po to jest to forum -Pytać ,Doradzać .

Łysy - a ty co tak się poczułeś do tego :?: składałeś to :?:
Jak tak to gratuluję :D
ps:Proszę się nie obrażać Panowie za szczere wypowiedzi :wink:

Pozdro

Baron
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sand Owczara

Post autor: TI-1415 »

SID pisze:Na takie tematy moim zdaniem powinni się wypowiadać osoby które coś złożyły , zbudowały lub stworzyły .Bo dla przyglądającemu zawsze będzie coś wadzić ( kiepskiej tancerce to i w tańcu gacie uwierają ) :wink:
Sid - jakoś miałem to szczęście i poskładałem trochę tego :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Sand Owczara

Post autor: SID »

TI-1415 pisze:
SID pisze:Na takie tematy moim zdaniem powinni się wypowiadać osoby które coś złożyły , zbudowały lub stworzyły .Bo dla przyglądającemu zawsze będzie coś wadzić ( kiepskiej tancerce to i w tańcu gacie uwierają ) :wink:
Sid - jakoś miałem to szczęście i poskładałem trochę tego :D
Czy to było skierowane bezpośrednio w kogoś chyba nie proszę czytać dokładnie :!: :wink:
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sand Owczara

Post autor: TI-1415 »

Napisałem tak na przyszłość dla potomności :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Sand Owczara

Post autor: SID »

:D Aaaaa. :D
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Sand Owczara

Post autor: ARAKYEL »

Jak na 1 składanie nie jest źle szczególnie że to cholernie trudny hełm do złożenia. Jednak na Sanda to on średnio wygląda.
Czy to wynika z tego że opadł Ci czerep w stosunku do czoła maski podczas dopasowywania uszu. Czy też ustawienie jest zamierzone?.
Owczar
Polish Garrison Retired
Posty: 32
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:38

Re: Sand Owczara

Post autor: Owczar »

Prawdę mówiąc taki miałem zamysł, aby guma była tuż nad oczami. Faktycznie może troszkę za mocno opadła przy skręcaniu uszu, ale chyba nie jest aż tak źle. Zawsze można spróbować poprawić. Jak już mówiłem, kierowałem się głównie zdjęciami i najbardziej przypadło mi do gustu to ustawienie. Fajnie wygląda pod pewnym kątem kiedy oczy zlewają się z gumą. Bardziej ponuro. Ale to tylko moje dziwne odczucia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”