Sand Owczara

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
Owczar
Polish Garrison Retired
Posty: 32
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:38

Sand Owczara

Post autor: Owczar »

Witam. Będzie pół roku, kiedy to pierwszy raz zagościłem na tym forum. Zbyt mocno się wtedy nie przedstawiłem, ale i tym razem nie mam zamiaru tego czynić. Wierzę, że już niedługo będziemy mieli sporo okazji, aby się wystarczająco poznać ;)

Wracając do sedna sprawy. Po 3 miesiącach wyczerpującej walki z plastikiem i rzepami... wielkimi krokami zbliża się ten upragniony moment, w którym to powinienem podzielić się z Wami efektami naszej (niemalże skończonej) pracy. Naszej, gdyż bez pewnej osoby nie dałbym rady tego skończyć. I podzielę się, ale z racji, że wątek miał powstać dopiero w weekend będziecie na fotki musli poczekać jeszcze te parę dni :)

Ale korzystając z okazji, że temat już założony to nie będę zaśmiecał po raz kolejny forum i spytam się tutaj. Pytanie dotyczy bodysuita. Zamówiłem sobie całkiem fajne wdzianko rozmiar L , ale jak to na allegro bywa przysłano XXL. Dół całkiem spoko, ale góra trochę za luźna i na łokciach materiał się fałduje. No i właśnie może się on fałdować czy raczej powinien przylegać do ciała? Bo nie wiem czy zwracać czy zostawić jak jest. Jeszcze muszę się we wszystko ubrać i zobaczyć jak efekt wizualny.

Jest to dość głupie pytanie, więc możecie się śmiać, ale nic na to nie poradzę, że lubię aby wszystko było idealnie :)
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Sand Owczara

Post autor: Kraszan »

oo gratuluje jak konczysz sanda to chwała Ci. pytanko w takim razie mam do Ciebie o plecak. podeślij fotki jak mozesz.
Obrazek
Owczar
Polish Garrison Retired
Posty: 32
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:38

Re: Sand Owczara

Post autor: Owczar »

Pierwszy raz o mnie usłyszałeś i sądzisz, że od razu zabrałem się za full zestaw? Przeceniasz mnie :D

Póki co będzie to wersja bardzo podstawowa z E-11 bez plecaka. Zresztą nie do końca jest to finalny efekt. Czekam jeszcze na parę elemntów, które mają lekkie opóźnienie albo są niedostepne na chwilę obecną. Nad resztą ekwipunku będziemy myśleć z czasem. Zobaczę jeszcze jak taka forma rozrywki przypada mi do gustu. Z drugiej strony też brakuje czasu na dalsze grzebanie w plastiku. I tak wszyscy komentują, że matura za 2 miechy, a ja się głupotami zajmuje :D

Zdjęcia też wrzucam po to, aby zapoznać się z Waszą opinią, co zmienić, co poprawić. A tak naprawdę to po namowie Łysego :) Osobiście pokazałbym dopiero finalny efekt, a do skończenia projektu brakuje jeszcze z miesiąc-dwa.

No i jeśli mógłbym jeszcze prosić o odpowiedź na poprzednie pytanie.
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Sand Owczara

Post autor: ARAKYEL »

element przedramienia oraz naręczaki zamiast luźno się przesuwać mogą być ciągane przez luźne zwoje materiału.
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Sand Owczara

Post autor: Owain »

Trzymam kciuki Owczar i liczę na pomoc jak (niestety :( ) za rok będę się przeistaczał w Sanda. Co do bodysuit to ja osobiście bardzo polecam produkty jednej polskiej firmy z Rokicin Podhalańskich, biega w tych ciuszkach GOPR a ja mam ze 14 koszulek, dwa polary, getry kilka skarpet, cud, miód i orzeszki, polecałem Yularenowi w Oświęcimiu, teraz widzę że za komplecik 99 zł plus przesyłka. A ogólnie to bielizna termoaktywna im bardziej obcisła tym lepiej bo lepiej odprowadza pot. Może jak nie mineło 10 dni to odeślij.
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
Owczar
Polish Garrison Retired
Posty: 32
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:38

Re: Sand Owczara

Post autor: Owczar »

Panowie mam jeszcze jedno pytanie. Pauldroniki zamawialiście wyłącznie ze strony http://www.shoulderpauldrons.com/ , czy znacie może innego dostawce?

Niestety firma współpracująca z chłopakami z w/w strony zamknęła swoją działalność. Dopóki nie znajdą nowego producenta (a nie wiadomo kiedy to nastąpi) produkcja będzie wstrzymana. Zanim się doczekam kiedy ponownie ruszy + czas oczekiwania w kolejce... wiele wody upłynie. A czerwone i szare, które im pozostały nie do końca mnie urządzają ;)

Zawsze można chwilowo polatać jako No Rank, ale to nie to samo :cry:
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sand Owczara

Post autor: TI-1415 »

Szary śmiało możesz przemalować zwykłym sprayem na czarno ,wychodzi eleganto .wiem bo jak byłem za dawnych czasów sanden tak właśnie zrobiłem .
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Sand Owczara

Post autor: SID »

Owczar pisze:Panowie mam jeszcze jedno pytanie. Pauldroniki zamawialiście wyłącznie ze strony http://www.shoulderpauldrons.com/ , czy znacie może innego dostawce?

Niestety firma współpracująca z chłopakami z w/w strony zamknęła swoją działalność. Dopóki nie znajdą nowego producenta (a nie wiadomo kiedy to nastąpi) produkcja będzie wstrzymana. Zanim się doczekam kiedy ponownie ruszy + czas oczekiwania w kolejce... wiele wody upłynie. A czerwone i szare, które im pozostały nie do końca mnie urządzają ;)

Zawsze można chwilowo polatać jako No Rank, ale to nie to samo :cry:
Mogę popytać na MEPD ale to nie będzie tanio sam tam kupowałem ale towar pierwsza klasa ,Spróbuj tam sam jeśli nie dasz rady to pomogę .
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Sand Owczara

Post autor: ARAKYEL »

TKBoots tez zamknięte, ewentualnie pozostaje ebay
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Sand Owczara

Post autor: Jok »

Szary pauldron ma niedozwolone przeszycia, zeby go walnac na czarny. Za to na bialy sie nadaje
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sand Owczara

Post autor: TI-1415 »

Jok pisze:Szary pauldron ma niedozwolone przeszycia, zeby go walnac na czarny. Za to na bialy sie nadaje
Jok ,wymogi się zmieniają ,Za moich czasów nie było problemu z przeszyciami :wink:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Sand Owczara

Post autor: Jok »

TI-1415 pisze:
Jok pisze:Szary pauldron ma niedozwolone przeszycia, zeby go walnac na czarny. Za to na bialy sie nadaje
Jok ,wymogi się zmieniają ,Za moich czasów nie było problemu z przeszyciami :wink:
Wiem o tym ;) ale teraz juz na czarny go nie przerobi
Owczar
Polish Garrison Retired
Posty: 32
Rejestracja: 20 sie 2012, 19:38

Re: Sand Owczara

Post autor: Owczar »

Dzięki za informację. Ale prawdę mówiąc i tak nie bawiłbym się w przemalowywanie. Jak kupować to od razu czarny. A teraz czas na zapowiedziane fotki.

Obrazek

Obrazek

Dla zainteresowanych pozostałe zdjęcia na https://plus.google.com/photos/10909553 ... banner=pwa
Zapewne większość z Was zauważyła dziwne areatorki. Faktycznie są to pierwsze, lepsze znalezione, przedłużone poprzez przyklejenie od spodu gąbki. Ale w tym tygodniu, kiedy tylko dojdzie przesyłka zostaną wymienione. Resztę obstrykam wieczorem. Czekam na opinię.
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sand Owczara

Post autor: TI-1415 »

Nie chcę być złośliwy ,ale składającemu hełm nie chciało się chyba zbytnio przyłożyć do tego :wink: wizjery są wycięte jak by od niechcenia i nawet nie obrobione :wink:
O innych elementach już nie wspomnę :wink:
Ale co tam -Uszy tez mogły by być bardziej dopasowane :wink:

Pozdrawiam :D
Baron
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Sand Owczara

Post autor: fezz »

Wizjery faktycznie mogłyby być lepiej docięte. Uszu nie komentuję, bo sam mam kiepsko spasowane. To był chyba jeden z najtrudniejszych elementów do złożenia moim zdaniem. Niby nic, a jednak dopasowanie nie jest łatwe IMO.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”