Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Kraszan »

co do zagięć nadal ich nie ma i tego nie zrobią choćby gały srały ( nie wiem nie potrafią nie chce im sie ) . Podesłane zdjecia to im były z 5 razy i ja na FB i Arakielowy i panowie sobie wybrali wersje tą którą akurat ja im podesłałem w grudniu 2012 roku. mimo to tamte foty mają kanty. a nasze nie. pewnie trzeba bedzie włożyc kawałek drewienka i ponapierdalać zdrowo zeby sie kant samoistnie zrobił. nic na to niestety nie poradze. mozemy albo przyjąc to co mamy albo sie awanturować. co według mnie i tak gówno da. niby robili produkt od nowa już ze zdjęciami jakie podesłał mi arakiel i nadal zakonczenie jest owalne. zawsze znajdą wymówke ze kant to sie tworzył 40 lat samoistnie czy cos takiego ( i tu chyba mają racje - patrząc na nowe ładownice norweskie które mają owal a po kilkunastu miesiącach używania same sie profilują od magazynka ) .
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: sternik »

No qwa nikt m nie wmówi że to co zrobili teraz jest zupełnie nowym wyrobem . Poza paskami zamykającymi wszystko jest takie same !!!
ObrazekObrazek
Zdaję sobie sprawę że można to coś doprowadzić do odpowiedniego wyglądu ale zamawialiśmy konkretny wyrób a nie wariacje wymagające dalszej obróbki .Śmiechu warte.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Kraszan »

nawet jak porównamy zdjecia te co im wysłałem jako pierwsze, potem otrzymali poprawne i to cos to nie jestesmy chyba nawet w 50 % podobni.
moja odpowiedz do nich jest poniższa. czekam na decyzje co kto chce zrobić ze swoim zamówieniem? czy chce to co przysłali czy zwrot. ja swoje zostawiam. reszta według uznania.

moja odpowiedz do kramu:

odebrałem ładownice i szczerze powiem to nawet ja jako ignorant w SW widze ze są one takie same jak poprzednie ze zmienionymi jezykami tylko. u nas na forum juz zaczęła się awantura i to bardzo duża. owal zamiast prostopadłościanu poprostu nie przejdzie nie ma nawet cienia szans. w takiej sytuacji prosze o podanie adresu na jaki mam odesłac produkty nie akceptowalne przez 501 legion ( ja swoje zostawiam wiec odesle tylko 7 ) i prosze o zwrot za pozostałe sztuki pieniedzy. czekam na odpowiedz.

tyle w temacie.
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: TD-1408 »

Ja rezygnuje z zamówienia, i poproszę o zwrot kasy.... :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Kraszan »

oto odpowiedz kramu.
Kram Melnira
Mieliśmy dodać oczka, dorobić łezki i większe kanty i to zrobiliśmy. Nie było podanego fi zagięcia czy określenia co jest większe a co mniejsze i stanu wody w zawichoście także nie uwzględniono. W tej cenie nie da się zrobić nic więcej niż jest czy było omawiane po 1000 razy. Zwrotu nie przyjmuję. W razie dalszych wątpliwości podaje numer do pracowni która zapewne adekwatnie do sytuacji i nadliczbowych darmowych godzin spędzonych nad zamówieniem, odpowie w języku mówionym nie koniecznie zrozumiałym. Numer to 503866648. Żegnam

i tyle Pan łaskawy był napisać mi .
Obrazek
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Kraszan »

dodał łaskawie poprawke numeru bo poprzedni nie jest prawidłowy
Kram Melnira
ekhem chochlik 530866648
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: TD-1408 »

Nie będę tego komentować w taki sposób jaki bym chciał, bo i tak musiał bym to usunąć.... :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Kraszan »

ja juz nawet nie bluźnie bo to nie ma sensu. oni poprostu uwazaja ze te kanty to rzecz mało istotna. i tu nie ma szans na jakakolwiek rozmowe.
Obrazek
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: TI-12303 »

TD - 0000 pisze:Chłopaki robią to ręcznie, bez odpowiednich form i prasy, dlatego nie ma kantu i nigdy tak jak pokazałeś na fotce, nie będzie. Szkoda czasu tym bardziej ,że w żaden sposób nie traktuja Ciebie/Was jak klientów tylko jak zło konieczne. Zrobić ,skasować i przyjąć następne zamówienie oto motto niektórych rzemieślników. Kto by tam przejmował się detalami!!!! :evil:
Mógłbym rzec: "a nie mówiłem!". Do takich zamówień trzeba fachowca a nie przypadkowe osoby które za grosz nie rozumieją i co najgorsze nie chcą zrozumieć jak ważna jest dla nas dbałość o detale. Z odzyskaniem pieniędzy też będzie problem...niestety.
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: sternik »

To teraz pytanie czy walczymy z nimi o odzyskanie kasy czy np gdzie sie da wystawiamy im odpowiednia opinie uswiadamiajac wszystkich o ich profesionalizmie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Delta13 »

Jeżeli nadal są chętni to ja podejmę się wyprodukowania nazwijmy to prototypu. Jeśli ten spełni Wasze / nasze wymagania mogę je produkować. Bo uważam że pomimo mojego chałupniczego warsztatu jestem w stanie robić to lepiej niż Panowie z Kramu. I nie mówicie proszę o formach i ręcznej "manufakturze" bo kiedy Ryba zamówił u mnie osiem ładownic to zrobiłem taki sprzęt jaki był potrzebny żeby było to zrobione porządnie a nie na odwal bo to pojedyncze zamówienie. Wszystko było by oczywiście z naturalnej skóry. Prosił bym tylko jednego eksperta od Sandów o poświęcenie mi chwili na Prv. i omówienie szczegółów w ładowniczkach.
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
Awatar użytkownika
MERR-SONN
Posty: 361
Rejestracja: 14 wrz 2009, 11:44
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: MERR-SONN »

Po tym co widziałem u Ryby, to w ciemno masz moje zamówienie w wersji dorosłej i "lekko pomniejszonej" :-)
Among TIE fighter pilots, commander always has the longest tie
Obrazek
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: Delta13 »

Jak tylko wrócę z uporów zacznę kombinować i planować :wink: Do kogo mogę się zwrócić w sprawie wymiarów?
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: ARAKYEL »

Zgroza, całkowicie do dupy. Wnioskuje o zwrot kasy, moje 6 szt tego badziewia niech wepchną komuś innemu.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Ładownice MP 40 wzór wiedeński lista chętnych

Post autor: TD-1408 »

ARAKYEL pisze:Zgroza, całkowicie do dupy. Wnioskuje o zwrot kasy, moje 6 szt tego badziewia niech wepchną komuś innemu.
Zgadzam się, wciskać g...no to mogą komuś innemu, niech oddają kasę i nie widzę innej opcji...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”