Sandtrooper by sternik

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Sandtrooper by sternik

Post autor: sternik »

Prace nad zbroją i wyposażeniem właściwie na ukończeniu bo zostało zamocować radio i antenkę do plecaka więc pochwalę sie dotychczasowymi pracami .
Sprzęt dodatkowy potrzebny przy budowie kostiumu
OCHRANIACZ NA SZYJĘ- Herat
RĘKAWICZKI-Allegro
BODYSUIT-Allegro
PAULDRON BLACK-www.shoulderpauldrons.com
ŁADOWNICA medium Spanish-Allegro
ŁADOWNICA MP40-Ebay zmieniona na wyrób firmy Kram Melnira
Armor naszej krajowej produkcji :) RTA -Jeszcze raz Wielkie Dzieki Panowie Sid i Łysy za przerobienie zbroi do mojego nikczemnego wzrostu :)
Projekt
ObrazekHosted on Fotki
Budowa
ObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on Fotki
Buty .produkcja polska -sztyblety.pl
ObrazekHosted on Fotki
Hełm - Tu z różnych powodów zdecydowałem sie na wyrób TD7614
ObrazekHosted on Fotki
T-21 produkt TD7614
ObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on Fotki
E-11- opcja w razie problemu z transportem T21 :) -produkcja Bounty Hunter
ObrazekHosted on Fotki
Plecak wersja 4 - wyrób własny :)
Plastikowe rurki na stelaż zakupione w Brux w sklepie :arrow: VG PLASTIC
Kuwety polskiej produkcji zakupione w sklepie :arrow: AVF Docelowo wymiana na kopie oryginałów filmowych
cysterna made in UK z :arrow: Ebaya Dokładna nazwa -Toilet Cistern WC Syphon Rapid DIY Fit DSY7275 8.5 inch Round Macdee Metro WRAS
Paski hamburgera na cysternie -opaski zaciskowe do kabli zwane trytytkami
Pojemnik śniadaniowy z Carrefoura - Docelowo wimiana na oryginalny US
Pojemnik z żądłem z Blokier'a (belgijski sklep z wyposażeniem mieszkań )Docelowo wymiana na oryginalny pojemnik do osłony kranu w US
Przejście na żądło -duże jajko niespodzianka -właściwie tylko połowa :)
żądło -końcówka od parasolki :D
talerz anteny oryginalna pokrywka od pojemniczka na sok :arrow: Ebay Tupperware Pitcher Push Button
Bidony- stare termosy
Grzybki i części detonatora -produkcja Falcon
Radio -produkcja :arrow: MERR-SONN
Plecak został tak skonstruowany aby można było go rozebrać bez problemu na części na czas transportu.
ObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on Fotki
Nie mam niestety fotki co stało się z zaszpachlowanymi kuwetami:( chodzi o to że oryginalne mają paski wypukłe nie wklęsłe jak te które kupiłem i dolne mają po pięć a górne po trzy paski.Tak wiec po zaszpachlowaniu dokleiłem odpowiednie paski z plastiku na kuwetach. Będzie to widać później na pomalowanych już kuwetach .
ObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on Fotki[URL=http://public.fotki.com/sternik/star-wars/sandtrooper-1/sandtrooper/backpack4-23.html]ObrazekHosted on FotkiObrazek[/url]Hosted on FotkiObrazek[/url[url=http://public.fotki.com/sternik/star-wars/sandtrooper-1/sandtrooper/backpack4-3.html]ObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on Fotki
Po złożeniu wszystkiego do kupy wyszło mi coś takiego :)
ObrazekHosted on Fotki
Nastepnie wszystkie części zostały rozebrane i poddane działaniu pigmentów w kolorach piachu i ziemi.
Plecak przygotowany do transportu
ObrazekHosted on Fotki
I kolejność składania :)
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on FotkiObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
Teraz tylko Radio i talerz anteny które czekają na mnie w wawie:)
Talerzyk wygląda tak
ObrazekHosted on Fotki
ObrazekHosted on Fotki
I został skopiowany dla potomności :) wiec jeżeli ktoś będzie zainteresowany to pytać Falcona :)

No to tyle na dziś :) za trzy dni lecę do wawy więc wtedy założę całość na siebie i się pochwalę już w pełni gotowym SANDEM :D

Specjalne podziękowania dla ARAKYEL'a, BARONA i Łukasza za pomoc przy składaniu armoru :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Wedge
Eagle Base Inactive
Posty: 514
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:25

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: Wedge »

Będzie duży sand :]

Czekam na foty rekrutacyjne i gratuluję zazdroszcząc plastiku... Jednak wielki szturmowiec przejdzie bardziej niż mały szturmowiec :D
Obrazek

Star Wars Mastermind

"SW fans are among the most negative, doom-saying whiners I've ever encountered. Count on SW fans to take one statement and turn it into either a lie or a proclamation of disaster"
-- Randy Stradley
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: Jok »

Wedge pisze:Jednak wielki szturmowiec przejdzie bardziej niż mały szturmowiec :D
Cokolwiek by to nie mialo znaczyc ;)

ja juz zdjecia na FB sledzilem wiec gratulacje fajnej roboty jeszcze raz :)
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: TD-1408 »

Ha! Sternik, w tych rajtuzach wyglądasz jak baletnica :D
Ale cieszę się że dołączysz do naszej ekipy jako Sand! Kawał naprawdę świetnej roboty :D
Obrazek
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: skywalker »

No wygląda to wszystko super :)
Super duuuży Sand będzie :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: ARAKYEL »

Mała poprawka T-21 wykonuje Mateusz ulepszając i wzbogacając moje dawne wypociny oraz korzystając częściowo z moich szablonów. Zmieni się przekrój oraz mocowania. Moja rola to jedynie kontrola detali i wyposażenie materiałowe.
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: Owain »

Gratulacje. Jeśli wykańczanie mieszkania mnie nie wykończy, za rok już powinienem być on-board:)

---> ARAKYEL, oczywiście chodzi o łubu dubu, sorki;))
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: Jok »

ładnie ładnie :D pamietaj tylko na którą mańkę zakładasz paldron ;)
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: sternik »

Skrzynia jaką zakupiłem do przewozu zbroi była trochę nie poręczna bo strasznie długa i niestety nie mieściło mi się wszystko .
Więc zakupiłem nowa :) 180L :) wchodzi cały armor ,hełm, buty,lewis ,plecak i zostaje jeszcze trochę miejsca na np ciuchy na zmianę na wyjazd :D
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: fezz »

Darku, podzielisz się namiarami na ebay/allegro/sklep w którym kupiłeś skrzynkę?
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: sternik »

Kupiłem w brux w sklepie który się likwidował .Ostatnia sztuka za 100€ . można kupić na alledrogo i eBaju :) szukaj stanley 50 galonów . wymiary wewnętrzne dł/szer/wys 87/47/45 .
Obrazek
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: Lady Sandman »

Skrzynie Stanley z tego co pamiętam są prawie niezniszczalne i pewnie przetrwają wybuch jądrowy - good choice ;)
IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
PMRudy
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2014, 10:12
Lokalizacja: Ochtrup [D] / Kotlina Kłodzka [PL]
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: PMRudy »

sternik czy mógłbyś napisać jakie wymiary tych kuwet są? i jakie fi rurek. kuwety są dostępne w sklepie, który podałeś, ale na zdjęciu są takie z jednym rogiem przystosowanym do wylewania zawartości :/ ciekawi mnie czy to tylko foto takie, czy naprawdę mają taki "lejek".
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by sternik

Post autor: sternik »

Oryginalne kuwety US mają wymiar 20X30cm i 6cm głębokości ,mają proste ścianki i centymetrowe proste ranty .Na terenie EU niestety niedostępne .Koszt zakupu w US to 5$/szt ale przesyłka i cło to kolejne co najmniej 80$ więc za komplet wyjdzie około setki :( Dobra wiadomość jest taka ,że formy od odessania takich kuwet już są zrobione i wysłane do kolegi Arakyela więc niebawem powinniśmy mieć nasze polskie klony odpowiadające wymaganiom MEPD :)

Rurki idealne do stelaża to fi 20 jako ,że kąty łączyłem kształtkami dokupiłem rurkę fi 16 która wchodzi w 20 i daje mocne łączenie na większej powierzchni a nie tylko na styk (mam nadzieję że kumasz o co mi chodzi :D ) widać to na zdjęciach kilka postów wyżej .
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”