Sandtrooper by Safi

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: Jok »

Pauldrony na ramie bedzie szyl niedlugo jeden z naszych garnizonowych kolegów (Owczar niestety nie chce) wiec poczekaj ;)

Ta ładownica, która pokazujesz o ile się nie mylę jest używana - Arakyel chyba nawet taka mial.


O ile się jednak nie mylę, lepsza byłaby taka: http://allegro.pl/ladownica-francuska-m ... 63878.html
Awatar użytkownika
Safi
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2014, 23:16

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: Safi »

Tak, tak używana jest, ale to w sumie lepiej :D nie trzeba będzie robić brudzingu :D sternik też ma takie ;p więc chyba uchodzą.
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: sternik »

Jak najbardziej odpowiednia :) Arakyel miał dwie , podobnie ja :) Tobie też bym proponował dwie bo są wygodne do noszenia szpargałów (dokumenty telefon) W ładownicę MP40 raczej nic nie wsadzisz :)
Joku ,ta z twojego linku to lipa niestety :) Niby taka mała jak akceptowana hiszpańska ale za bardzo się różni .
Akceptowane
http://i252.photobucket.com/albums/hh25 ... ouches.jpg

Falcon - sory zupełnie zapomniałem że masz części do plecaka :) U falcona dostaniesz odpowiedniej średnicy zatyczki i element na dużą rurę ,kopie oryginalnego talerza anteny i kapelusiki na termosy :D
Arakyel ,z tymi kuwetami to nie tak łatwo .W europie nie ma takich a w stanach ciężko je dostać bo to bardzo stary typ/model.Te które sprzedają na MEPD są dmuchane na specjalnie zrobionych formach z MDFU . I tak mi teraz przyszło do łba :) pościągam zdjęcia z wymiarami i zadzwonie do kolegi stolarza czy by mi takiej formy nie zrobił :) Tylko ktoś by musiał odessać :D
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: sternik »

TADAM! :D
Jestem genialny więc od dzisiaj do końca miesiąca proszę się do mnie zwracać per pan :D
Do Poznania przywiozę gotowe formy do kuwet :) ARAKYEL wstępnie zgodził się na odsysanie :)
Czyli pozostaje kwestia zrobienia polskiego odpowiednika syfonu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Safi
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2014, 23:16

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: Safi »

Oho, kiedy zamówienia, można słać xD ?
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: ARAKYEL »

daj Sternik wzornik, lub zdjęcia z wymiarami to zrobie
Awatar użytkownika
Safi
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2014, 23:16

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: Safi »

Wczoraj dostałem ładownice, i mam mały problem, mianowicie pokryta jest pleśnią ? tzn. małymi kropeczkami, i niestety trochę śmierdzi, nawet bardzo "starą skórą" i teraz pytanie do was czy roztwór 50/50 spirytusu i wody, załatwi sprawę ? a potem napastowanie :? i czy wypranie czy coś, nie zaszkodzi skórze ?
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: Jok »

Safi pisze:Wczoraj dostałem ładownice, i mam mały problem, mianowicie pokryta jest pleśnią ? tzn. małymi kropeczkami, i niestety trochę śmierdzi, nawet bardzo "starą skórą" i teraz pytanie do was czy roztwór 50/50 spirytusu i wody, załatwi sprawę ? a potem napastowanie :? i czy wypranie czy coś, nie zaszkodzi skórze ?
nie masz innego wyjścia
Awatar użytkownika
Safi
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2014, 23:16

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: Safi »

Na dniach, zamieszczę zdjęcia ładownicy, niestety pierwszy element a już tyle problemów :oops: oczyściłem, całą ładownice, z nalotu pleśni, roztworem z octu i wody, następnie wylądowała w misce z wodą i miała wielkie szorowanie mydłem, ze względu na chęć pozbycia się stęchłego zapachu. Niestety po wysuszeniu okazało się że nadal bardzo śmierdziała wilgocią i pleśnią, wylądowała w piwnicy, i została potraktowana, sprayem do kokpitów samochodowych o zapachu wiśniowym (tylko taki miałem w domu), parę dni jeszcze owa ładownica powisi sobie spokojnie w piwnicy, aż nie pozbędzie się zapachu, i zostanie natłuszczona kremem. Po całej operacji zamieszczę zdjęcia.
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: ARAKYEL »

Lepiej czarną pastą do butów i to odrazu po wyschneciu bo będzie za sztywna. By the way, została mi jeszcze jedna z zamówienia kramu merlina ala wzór MP 40 stolla wienna skórzana, mogę odsprzedać w cenie zakupu.
Awatar użytkownika
Safi
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2014, 23:16

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: Safi »

@up Dziękuje za ofertę, ale nie da rady, za mało funduszu xd wydałem wszystko co miałem teraz na undersuit i rękawiczki :x dopiero w przyszłym miesiącu, będę mógł coś kombinować.
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: SID »

nie poddawaj się ja odkładałem na strój ponad dwa lata ale dopiołem swego .
Awatar użytkownika
Safi
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2014, 23:16

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: Safi »

Dzięki, za słowa otuchy, bo już po problemach z ładownicą, się przeżegnałem :D na szczęście resztę produktów, będzie już nowe no chyba że ładownica od MP40 ale tą postaram się kupić, niezapleśniałą xD
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: sternik »

SID,co to jest dwa lata :) Ja na możliwość zakupienia zbroi do mojego wzrostu czekałem 8 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Sandtrooper by Safi

Post autor: ARAKYEL »

Oj tam oj tam że od ósmego roku życia, to podgoń do Mos Esley ;).

Safi masz wejść do MEPD i pogonić Wotana oraz Sternika. A fakt faktem to nie jest proste, więc staraj się powoli dokładnie, do przodu. Chyba że chcesz czyścić innym buty. Pamiętaj Sandzi są elitą wojsk imperialnych!.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”