Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: TI-12303 »

Powoli rusza mój nowy projekt - Sandtrooper "Koliber"
Dlaczego KOLIBER? Pierwsze skojarzenie z charakterystycznym brudzingiem jaki jest na klatce zbroi. :)
Pierwszym części projekt będzie ukierunkowany na wymogi MEPD, w następnej etapie na wstąpienie do S.W.A.T. OFFICERS.

Obrazek


Na chwilę obecną zbieram dokumentację fotograficzną, czytam wszystko co związane z Sandami i klatka po klatce przeglądam ANH.
Z wyposażenia i uzbrojenia mam kilka rzeczy zamówionych (E11, czarny pauldron, hełm, ładownice) i kilka już w drodze (buty, rękawice gumowe, bodysuit).
Obecnie proszę o pomoc, jeśli ktoś ma w swoich zbiorach dokładne zdjęcia hełmu tego konkretnego Sanda proszę o informacje.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Czy ktoś z Was może potwierdzić ,że to ten sam Sand? Pauldron ,broń i kpl. ładownic a nawet może lekko brudzing zgadza się.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: sternik »

Na Tatoine przewija się tylko czterech sandów z czarnym pauldronem z czego jeden ma cały czas ten sam zestaw który prezentujesz ,drugi noszący E-11 ma plecak w wersji 2 a dwóch pozostałych nosi długą broń . Dodatkowo sand z plecakiem 2 ma na lewym pasie nietypową ładownicę . Coś na kształt MP40 ale krótszą .
Obrazek
W zdjęciach referencyjnych brakuje tylko małej hiszpanki z prawej strony
Obrazek
ale rodzaj plecaka ze sceny blokady się zgadza
Obrazek
schemat rozstawienia patrolu przed wejściem do doku
Obrazek
Więc wychodzi, że to ten sam Sand . Wewnątrz stoi między dwoma białymi pauldronami
Obrazek
Obrazek
i takie fotki jeszcze znalazłem
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pogadaj dobrze z Sidem, jeżeli chcesz robić zbroję pod SWAT, bo składanie elementów zbroi nie jest takie samo jak przy zwykłym Sandzie.
Powodzenia i czekamy na zdjęcia z produkcji :)
Obrazek
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: TI-12303 »

Dzięki za fotki ale nadal nie mam ostrego zdjęcia samego hełmu. Na dzień dzisiejszy to priorytet żeby cały projekt miał sens i był kompleksowo zrealizowany.
Czy mała spanish jest wymagana do akceptacji w MEPD czy do S.W.A.T.?
Wynika z tego ,że albo od razu ukierunkować swój projekt na S.W.A.T. albo najpierw Legion 501 a później MEPD.
Zapytanie do Sid-a wysłane.
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: TI-12303 »

A propos 7 osobowego patrolu i 2 czarnych pauldronach. :wink:

Obrazek
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
Gibbon
Polish Garrison Retired
Posty: 741
Rejestracja: 03 wrz 2014, 23:26
TKID: 43000

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: Gibbon »

Patrol zawsze ma 9 więc nic nowego ;)
Co do hełmu może byc problem z konkretną postacią bo się najzwyczajniej w świecie zamieniali hełmami na planie.
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: TI-12303 »

Akurat chodzi o ten konkretny patrol. :wink: Z tego co widziałem na fotach to broń również zmieniały właściciela.
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
Gibbon
Polish Garrison Retired
Posty: 741
Rejestracja: 03 wrz 2014, 23:26
TKID: 43000

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: Gibbon »

Dokladnie, jak tez konfigurację. Na jednym z ujęć w Bay 94 jest RT-97C z pasem nośnym. Nigdzie potem i przedtem go nie ma.
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: TI-12303 »

Kolejna fotka do powierdzenia. Czy ten Sand to moj "Koliber"?
Plecak #4 zgadza się, E11, lewe Spanish medium i chyba czarny pauldron.

Obrazek
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: SID »

E -11 nie - babty wersja do SWAT
Awatar użytkownika
Gibbon
Polish Garrison Retired
Posty: 741
Rejestracja: 03 wrz 2014, 23:26
TKID: 43000

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: Gibbon »

Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: sternik »

TI-12303 pisze: Czy mała spanish jest wymagana do akceptacji w MEPD czy do S.W.A.T.?
Do 501 musisz mieć dwie ładownice na pasku -obojętnie jakie.
Do MEPD musisz mieć na zbroi dwie różne wersje ładownic.
Do SWAT musisz mieć to co było w filmie .

Na rozpisce patrolu przed dokiem dlatego jest tylko siedmiu bo wg .zdjęć z filmu tylko tylu można dokładnie potwierdzić w co byli wyposażeni .
Wszystkie informacje które ci podałem pochodzą z forum MEPD . Możesz się tam zalogować i poszukać więcej info lub założyć temat z pytaniami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gibbon
Polish Garrison Retired
Posty: 741
Rejestracja: 03 wrz 2014, 23:26
TKID: 43000

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: Gibbon »

Dodam że z najnowszych wymogów SWAT chyba wynika że obowiązkowe jest posiadanie ładownic potrójnych skórzanych "Stola Wien" i te jako jedyne są akceptowalne.
Jest to moim zdaniem kompletna paranoja, biorąc pod uwagę tak cenę, jak i dostępność. Komplet ładownic to około 600-1000 zł jeśli tylko uda ci się je zdobyć, co poddaję w wielką wątpliwość. Ja mam 2 takie sztuki, okazyjnie kupione od znajomego z rekonstrukcji, jedna z 1944, druga z 1952 roku, ale jeśli mam być szczery, sukcesów w znalezieniu tychże nie wróżę, bo to raczej biały kruk.
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: fezz »

Gibbon pisze:Dodam że z najnowszych wymogów SWAT chyba wynika że obowiązkowe jest posiadanie ładownic potrójnych skórzanych "Stola Wien" i te jako jedyne są akceptowalne.
Jest to moim zdaniem kompletna paranoja, biorąc pod uwagę tak cenę, jak i dostępność. Komplet ładownic to około 600-1000 zł jeśli tylko uda ci się je zdobyć, co poddaję w wielką wątpliwość. Ja mam 2 takie sztuki, okazyjnie kupione od znajomego z rekonstrukcji, jedna z 1944, druga z 1952 roku, ale jeśli mam być szczery, sukcesów w znalezieniu tychże nie wróżę, bo to raczej biały kruk.
O ile dopuszczalne są repliki, to te da się zdobyć. Delta pokazał, że jest w stanie uszyć baaardzo ładne repliki. Bardziej mnie dziwi fakt, że skoro w filmie były ładownice z płótna (choćby "Move along") to jakim kurka cudem nie są dopuszczalne przez SWAT, który ma odtwarzać konkretnego sanda?
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: TI-12303 »

sternik pisze: Wszystkie informacje które ci podałem pochodzą z forum MEPD . Możesz się tam zalogować i poszukać więcej info lub założyć temat z pytaniami.
Od 2 dniu próbuję się zalogować i nic. Wybrałem zmianę hasła ... nic. Żadna informacja w tej sprawie nie wpadła do mojej skrzynki. Zalogowałem się od początku z innego komputera, z nowym adresem mail, na inny nick, hasło i nic. Brak potwierdzenia. Wysłałem zapytanie do Admina.
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Sandtrooper "Koliber" by Hakon

Post autor: TI-12303 »

fezz pisze:
Gibbon pisze:Dodam że z najnowszych wymogów SWAT chyba wynika że obowiązkowe jest posiadanie ładownic potrójnych skórzanych "Stola Wien" i te jako jedyne są akceptowalne.
Jest to moim zdaniem kompletna paranoja, biorąc pod uwagę tak cenę, jak i dostępność. Komplet ładownic to około 600-1000 zł jeśli tylko uda ci się je zdobyć, co poddaję w wielką wątpliwość. Ja mam 2 takie sztuki, okazyjnie kupione od znajomego z rekonstrukcji, jedna z 1944, druga z 1952 roku, ale jeśli mam być szczery, sukcesów w znalezieniu tychże nie wróżę, bo to raczej biały kruk.
O ile dopuszczalne są repliki, to te da się zdobyć. Delta pokazał, że jest w stanie uszyć baaardzo ładne repliki. Bardziej mnie dziwi fakt, że skoro w filmie były ładownice z płótna (choćby "Move along") to jakim kurka cudem nie są dopuszczalne przez SWAT, który ma odtwarzać konkretnego sanda?
Gdzie tu logika skoro praktycznie cały strój Sanda to kopia/replika? :?
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”