Royal Guard - Guzes

Gwardziści Imperium i Republiki, Kir Kanos, Carnor Jax
http://www.forcepike.net/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Zdecydowałem już dawno bo nie robisz wersji według widzi mi się tylko według wzoru hełmu, mój hełm jest wersją z ROTJ co zresztą możecie zobaczyć na forum bo są fotki mojego hełmu
Obrazek
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: guzes »

malarkotor pisze:Zdecydowałem już dawno bo nie robisz wersji według widzi mi się tylko według wzoru hełmu, mój hełm jest wersją z ROTJ co zresztą możecie zobaczyć na forum bo są fotki mojego hełmu
Zatem nie rozumiem Twojego pytania. Skoro wersja ROTJ, to rękawiczki nie mogą być skórzane.
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

No w końcu po perturbacjach ruszył mój strój pierwsza krawcowa od października do stycznia nie zrobiła nic i nie wiadomo ile bym czekał, wczoraj była u mnie druga w domu zobaczyła co i jak wymierzyła ile czego kupić i uszyje mi tylko muszę sobie gdzieś kupić rękawiczki do RG z ROTJ i na pewno do celebration europe nie dam rady z wymaganymi butami
Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Falcon »

Na podstawowy poziom wystarczą czarne saperki.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: TI-1415 »

malarkotor pisze:No w końcu po perturbacjach ruszył mój strój pierwsza krawcowa od października do stycznia nie zrobiła nic i nie wiadomo ile bym czekał, wczoraj była u mnie druga w domu zobaczyła co i jak wymierzyła ile czego kupić i uszyje mi tylko muszę sobie gdzieś kupić rękawiczki do RG z ROTJ i na pewno do celebration europe nie dam rady z wymaganymi butami
Ruszaj człowieku :D ile można czekać na Ciebie :D :?:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: guzes »

Jak byś potrzebował fotek to pisz śmiało. No i czekamy, czekamy :).
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Jok »

TI-1415 pisze:
malarkotor pisze:No w końcu po perturbacjach ruszył mój strój pierwsza krawcowa od października do stycznia nie zrobiła nic i nie wiadomo ile bym czekał, wczoraj była u mnie druga w domu zobaczyła co i jak wymierzyła ile czego kupić i uszyje mi tylko muszę sobie gdzieś kupić rękawiczki do RG z ROTJ i na pewno do celebration europe nie dam rady z wymaganymi butami
Ruszaj człowieku :D ile można czekać na Ciebie :D :?:

z tego co widze 5 lat ;)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Jok »

TI-1415 pisze:
malarkotor pisze:No w końcu po perturbacjach ruszył mój strój pierwsza krawcowa od października do stycznia nie zrobiła nic i nie wiadomo ile bym czekał, wczoraj była u mnie druga w domu zobaczyła co i jak wymierzyła ile czego kupić i uszyje mi tylko muszę sobie gdzieś kupić rękawiczki do RG z ROTJ i na pewno do celebration europe nie dam rady z wymaganymi butami
Ruszaj człowieku :D ile można czekać na Ciebie :D :?:

z tego co widze 5 lat ;)
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

A powiedz mi Guzes co to są za rękawiczki i gdzie je dostać , i byłbym wdzięczny jak by ktoś podał linka z jakimś sklepem lub czymś z butami do RG , to zobaczę ile to kosztuje to może do wyjazdu na celebration je kupię.
A jak nie to będę z strojem tylko z tymczasowymi butami
Obrazek
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: guzes »

malarkotor pisze:A powiedz mi Guzes co to są za rękawiczki i gdzie je dostać , i byłbym wdzięczny jak by ktoś podał linka z jakimś sklepem lub czymś z butami do RG , to zobaczę ile to kosztuje to może do wyjazdu na celebration je kupię.
A jak nie to będę z strojem tylko z tymczasowymi butami
Rękawiczki dorwałem w chińska sklepa :). ostatnio zaszedłem szukać drugiej pary ale niestety chwilowo nie ma :/. Co jakiś czas będę zaglądał to może upoluję drugie. Możesz zrobić z tego samego materiału co tunika wewnętrzna.
A buty czerwone to masakra ( jak nie drogie to inna bajka itd.) Saperki znajdziesz na allegro zapewne. Nie wiem jak tam u Ciebie ze stopą bo ja mam szeroką i ciężko mi zakładać dlatego lepiej chyba brać numer większy.
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

robi się

Post autor: Wielebny »

Dobra dzisiaj kupiłem materiały na strój do RG skromne 439 zł na to poszło , materiał dobry gatunkowo choć to nie jest aksamit bo ten by wyniósł 600 zł za samą zewnętrzną , teraz do kobiety co mi to będzie szyć, pozostanie mi kwestia ogarnięcia tych szczególików do piki nie wiem jeszcze jak to zrobię a buty chyba będą dopiero po celebration europe.
Fakt jest jeden żadne zdjęcie nie odzwierciedla koloru materiału z jakiego robione są stroje inaczej kolor wygląda na żywo a inaczej na fotce, ciężko jest dopasować kolor szaty idealnie po garnek ale zawsze jak co można go przemalować choć na stronach garnizonu w różnych stanach USA różnie wyszły te kolorystyki
Obrazek
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: robi się

Post autor: guzes »

malarkotor pisze:Dobra dzisiaj kupiłem materiały na strój do RG skromne 439 zł na to poszło , materiał dobry gatunkowo choć to nie jest aksamit bo ten by wyniósł 600 zł za samą zewnętrzną , teraz do kobiety co mi to będzie szyć, pozostanie mi kwestia ogarnięcia tych szczególików do piki nie wiem jeszcze jak to zrobię a buty chyba będą dopiero po celebration europe.
Fakt jest jeden żadne zdjęcie nie odzwierciedla koloru materiału z jakiego robione są stroje inaczej kolor wygląda na żywo a inaczej na fotce, ciężko jest dopasować kolor szaty idealnie po garnek ale zawsze jak co można go przemalować choć na stronach garnizonu w różnych stanach USA różnie wyszły te kolorystyki
Niestety z kolorem jest ciężka sprawa. Jaki materiał znalazłeś? Ile metrów?
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: sternik »

malarkotor- przeca wysłałem ci emila z opisem co i jak
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Sternik nie dostałem żadnego maila od ciebie, kurcze nie pamiętam nazwy materiału bo jak się okazuje nazwę każdy sprzedawca nadaje taką jak mu się podoba a rzeczywisty typ materiału jest inny wziąłem trochę na górkę każdy materiał ma 1,50 szer na zewnętrzną 11 m i na wewnętrzną 5 m
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Dobra na razie jest mały problem bo jak na razie drugą krawcową przerosło uszycie stroju RG szukam trzeciej
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sovereign Protectors”