Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
Darth Tener
Polish Garrison
Posty: 165
Rejestracja: 17 sie 2007, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Darth Tener »

Darth Tener
Polish Garrison
Posty: 165
Rejestracja: 17 sie 2007, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Darth Tener »

Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: YangObi »

Darth Tener pisze:A może strażackie http://www.systemplus.sklep.pl/product_ ... ts_id=1603
Te mogą być za grube, w sensie bo są ziomowe. Najlepiej kupić zwykłe i tak jak pisałem doszyć.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Taraissu »

:D
Visas Marr nadal czeka na swojego mistrza, więc ma dwa pytanka:

- Czy Darth Nihilus pojawi się na SF 2010 w Bydgoszczy?
- I czy Darth Nihilus jest wysoki :D ?
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Darth Tener
Polish Garrison
Posty: 165
Rejestracja: 17 sie 2007, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Darth Tener »

Taraissu pisze::D
Visas Marr nadal czeka na swojego mistrza, więc ma dwa pytanka:

- Czy Darth Nihilus pojawi się na SF 2010 w Bydgoszczy?
- I czy Darth Nihilus jest wysoki :D ?
Więc tak: jutro idę do rymarza, po materiał, pasek itp. Zobaczę jak szybko uda mi się to załatwić, ale jak dobrze pójdzie to przed 10 zdążę.
Sprawa dojazdu: mam do Bydgoszczy +/- 600 km (zależy od trasy) więc dopiero sprawdzę połączenia.

Wzrost? około 1,70 ;)
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Taraissu »

Darth Tener pisze: Więc tak: jutro idę do rymarza, po materiał, pasek itp. Zobaczę jak szybko uda mi się to załatwić, ale jak dobrze pójdzie to przed 10 zdążę.
Sprawa dojazdu: mam do Bydgoszczy +/- 600 km (zależy od trasy) więc dopiero sprawdzę połączenia.

Wzrost? około 1,70 ;)
Good...ja należę do niewyskoich osób, więc myślę, że to może się dobrze prezentować..jeszcze gdyby chłopaki z Bydgoszczy ubrały Revana to już w ogóle zrobiłby się KOTOR team :D i byłyby piękne zdjęcia 8)
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Darth Tener
Polish Garrison
Posty: 165
Rejestracja: 17 sie 2007, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Darth Tener »

Chyba jednak nie dam rady
Darth Tener
Polish Garrison
Posty: 165
Rejestracja: 17 sie 2007, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Darth Tener »

Ubierałem chyba pół godziny, wydaję mi się że wszystko w odpowiedniej kolejności (w liście było to wypisane w 9 punktach)
Jeszcze parę rzeczy jest do zrobienia:
- usztywnienie kaptura
- pasek
- rękawiczki
- jakiś czarny golf żeby nie było szyi widać
- i może jakaś zawieszka na miecz na pasku

Zdjęcia: http://img841.imageshack.us/g/imgp3160.jpg/

Na drugim może tego nie widać, ale peleryna "ciągnie" się po ziemi
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: MrFett »

Żaden ze mnie GML , ale że ostatnio temat nihilusa jest mi bliski (a jest zrobiony zajebisty photo CRL na oficjalnej)

Usztywnienie kaptura ? ja tu nie widzę żadnego kaptura tylko chustę związaną u dołu jakby. Kaptur Nihilusa (COTF) jest obszerny i na dole malutki węzeł - w dodatku musi mieć dwie warstwy - z czego jedna wchodzi pod koronę Obrazek . Zwróć uwagę na szew u góry

Rękawy masz strasznie szeroki i za boga nie wiem jak włożysz je w rękawice - szczególnie ,że rękawice nie mogą mieć tak zwanej flary -a co za tym idzie będą wąskie.

Całość poza tym wygląda świetnie moim zdaniem :]
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Darth Tener
Polish Garrison
Posty: 165
Rejestracja: 17 sie 2007, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Darth Tener »

MrFett pisze:Żaden ze mnie GML , ale że ostatnio temat nihilusa jest mi bliski (a jest zrobiony zajebisty photo CRL na oficjalnej)

Usztywnienie kaptura ? ja tu nie widzę żadnego kaptura tylko chustę związaną u dołu jakby. Kaptur Nihilusa (COTF) jest obszerny i na dole malutki węzeł - w dodatku musi mieć dwie warstwy - z czego jedna wchodzi pod koronę Obrazek . Zwróć uwagę na szew u góry

Rękawy masz strasznie szeroki i za boga nie wiem jak włożysz je w rękawice - szczególnie ,że rękawice nie mogą mieć tak zwanej flary -a co za tym idzie będą wąskie.

Całość poza tym wygląda świetnie moim zdaniem :]
Kupowałem na aukcji na ktᄈrej sprzedająca twierdziła że spełnia wszystkie wymogi itp.
Jak mówiłem nie wszystko jest jeszcze gotowe więc na finałowy efekt jeszcze trochę poczekamy ;)
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: MrFett »

Wymogi się zmieniają z czasem niestety. Poza tym sprzedawca bardzo często mówi ,że jest 100% gites , ale nie jest. Ja się ze swoim Vaderem też przejechałem parę razy. I nie myśl tylko ,że ktoś Cię tu chce zniechęcić proszę. Jak możemy pomóc chociażby radą to staramy się to zrobić. Rękawy myślę bez problemu zwęzisz ,ale najlepiej najpierw zdobądź rękawice , a potem coś zmieniaj :] Ja myślę ,że kroków zostało Ci bardzo nie wiele i będzie Nihilus jak marzenie.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Jok »

Szyje powinno byc Ci najlatwiej zakryc wiec zrob to robiac zdjecia nastepnym razem bo gola skora psuje efekt
Swoja droga licze ze szybko odwiedzisz krakow po zapisie ;) Daleko nie masz
Miecz napewno nie w stylu vadera ;) masz pokazane jak ma wygladac rekojesc COFTowego Nihilusa
Darth Tener
Polish Garrison
Posty: 165
Rejestracja: 17 sie 2007, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Darth Tener »

MrFett pisze:Wymogi się zmieniają z czasem niestety. Poza tym sprzedawca bardzo często mówi ,że jest 100% gites , ale nie jest. Ja się ze swoim Vaderem też przejechałem parę razy. I nie myśl tylko ,że ktoś Cię tu chce zniechęcić proszę. Jak możemy pomóc chociażby radą to staramy się to zrobić. Rękawy myślę bez problemu zwęzisz ,ale najlepiej najpierw zdobądź rękawice , a potem coś zmieniaj :] Ja myślę ,że kroków zostało Ci bardzo nie wiele i będzie Nihilus jak marzenie.
No ja też mam nadzieję że jakoś mi to wyjdzie

Jok pisze:Szyje powinno byc Ci najlatwiej zakryc wiec zrob to robiac zdjecia nastepnym razem bo gola skora psuje efekt
Swoja droga licze ze szybko odwiedzisz krakow po zapisie ;) Daleko nie masz
Miecz napewno nie w stylu vadera ;) masz pokazane jak ma wygladac rekojesc COFTowego Nihilusa
Tak tak, pamiętam o mieczu. Widziałem już rękojeść, i "zajmę się" nią jak tylko skończę z samym kostiumem
Myślę że jeszcze w tym tygodniu (początek następnego?) kupię jakiś czarny golf lub coś podobnego
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: YangObi »

Widzę, że prace idą powoli do przodu, ale jeszcze sporo pracy przed tobą. Z tego co widzę szata jest ok, maska też może być.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Darth Tener
Polish Garrison
Posty: 165
Rejestracja: 17 sie 2007, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Maska Dartha Nihilusa - już mam!

Post autor: Darth Tener »

YangObi pisze:Widzę, że prace idą powoli do przodu, ale jeszcze sporo pracy przed tobą. Z tego co widzę szata jest ok, maska też może być.
A czy w grę mogą wchodzić modyfikację maski? Myślałem nad czymś w rodzaju "rogów" do pomocy przy uzyskaniu efektu usztywnionego kaptura, coś mniej więcej jak na tym zdjęciu http://img.photobucket.com/albums/v734/ ... ih1nx6.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”