A'Sharad Hett [DZ - The Flagship Eclipse]

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison GML / Pomerania Squad Leader / Eagle Base
Kontaktowanie:

A'Sharad Hett [DZ - The Flagship Eclipse]

Postautor: YangObi » 21 sty 2014, 14:41

Od pewnego czasu w związku z serią komiksową Legacy udało się przeforsować, aby A'Sharad Hett trafił jako oficjalny kostium do legionu. A to za sprawą "Smoczych Szponów" i jego pojedynku z Kenobim. Przez długi czas uważałem, ze jest to głupota jednak patrząc na kostiumy Hettów jakie zostały zaakceptowane złapałem się za głowę i nie wytrzymałem. Czas na rejstracje mojego, niestety muszę go trochę przerobić ponieważ trzeba pokazać, że Polak Potrafi, a nasz Garnizon stoi na wysokim poziomie kostiumowym dlatego mały refresh względem Rebelianckiego odpowiednika. Na początek kilka zdjęć niektórych elementów.

Warkocz. Spleciony z dwóch mniejszych aby była odpowiednia grubość. Pozostaje jeszcze trochę polakierować oraz dodać kawałek materiału na końcu aby ukryć zaczep do hełmu.

Obrazek

Rękawiczki. Zwykłe brązowe rękawiczki, trzeba w nich tylko skrócić mankiet, ponieważ Hett ma je bardzo krótkie. Podwijanie jest uciążliwe.

Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Member since September 2006

Obrazek
Obrazek Obrazek
Member since Jun 2008

Wróć do „Flagship Eclipse”