Darth Revan- by Draco

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
Awatar użytkownika
Astraph
Polish Garrison Retired
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2015, 21:49

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: Astraph »

Przygód z forum ciąg dalszy - proszę zignorować posta wyżej. Z jakiegoś powodu mnie wylogowało przy wchodzeniu do wątku... Tak czy siak, zgłosiłem go już do moderatorów.

Draco miała problem z forum, więc posta kopiowałem ja - mea culpa.

Cały czas jednak z wypowiedzi XO wynika, że strój, owszem wymaga poprawek, jednak bez ingerencji w płyty zbroi. Przyciemnienie, plisowanie, maska. Nie znam się na robieniu strojów - ale zdanie dwóch posiadaczy Revana można moim zdaniem wycenić wysoko.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: Jok »

Astraph pisze: ale zdanie dwóch posiadaczy Revana można moim zdaniem wycenić wysoko.
Owszem. Tylko nie oni beda miec glos decydujacy przy akceptacji kostiumu. Moim zdaniem jako GMLa lepiej wprowadzic wszelkie poprawki teraz niz poniej sie denerowac, ze kostium nie przeszedł podstawowej akceptacji.
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: Joseph »

Jok pisze:
Astraph pisze: ale zdanie dwóch posiadaczy Revana można moim zdaniem wycenić wysoko.
Owszem. Tylko nie oni beda miec glos decydujacy przy akceptacji kostiumu. Moim zdaniem jako GMLa lepiej wprowadzic wszelkie poprawki teraz niz poniej sie denerowac, ze kostium nie przeszedł podstawowej akceptacji.
Dokładnie.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: ARAKYEL »

Przyznam szczerze że Revan to mój ulubiony strój, niestety nadal nie mam jednak tylu umiejętności by go dobrze zrobić.
Zrobiłaś coś co jest ponadprzeciętną, jednak gołym okiem widać z Twojego porównania grafiki z gry oraz rzeczywistego zdjęcia ile jest drobnych błędów.
Wiem że zrobisz to na tip top czego Ci serdecznie życzę.
Keylani
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 199
Rejestracja: 03 paź 2015, 18:21
Lokalizacja: Zielona góra
TKID: 13055

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: Keylani »

Witam.

Chylę czoło nad manualnymi zdolnościami:) . Poszukuję osoby która pomogła mi by w zrobieniu lub kupieniu elementów sztywnych ( maska chest itd.) do stroju Revana.Gdyby ktoś chciał pomóc proszę o informacje na PM.

Pozdrawiam
Rev98
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:30

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: Rev98 »

Cześć, na forum jestem nowy, a w temacie cosplayów to już w ogóle. Chciałbym kiedyś zrobić sobie strój Revana bo to moja ulubiona postać z całego Star Wars, a także dołączyć kiedyś do 501. Jakieś rady jak zabrać się za zrobienie tego stroju, kiedy nie mam zdolności manualnych? Albo czy gdzieś są podane detaliczne wymagania stroju?
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: faultfett »

Hej! :)
Brak zdolności manualnych na pewno nie jest przeszkodą - trzeba po prostu poprosić o wykonanie poszczególnych elementów kogoś, kto ma w ich tworzeniu doświadczenie, np. uszycie części "miękkich" zlecić krawcowej, pasów - rymarzowi itp.. Standardy dotyczące tego konkretnego stroju znajdziesz na legionowej stronie :arrow: tutaj.

EDIT: A :arrow: TU znajdziesz nieco wątków o tworzeniu tego stroju.
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Rev98
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:30

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: Rev98 »

Dziękuję za szybką odpowiedź. :P
Awatar użytkownika
Impus
Polish Garrison
Posty: 116
Rejestracja: 17 sie 2015, 9:28
TKID: 66699

Re: Darth Revan- by Draco

Post autor: Impus »

Sprawdź PW ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”