Strój pilota TIE

Piloci, 181st Imperial Fighter Group
http://www.jrsdetachment501st.org/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Strój pilota TIE

Post autor: Paris »

Jako iż mam zamiar złozyc strój Pilota TIE zakładam ten Topic. Jesli macie cos ciekawego dotyczącego stroju dla pilota proszę o wpisy.


Mam dylemat nad butami jeszcze przed chwilą byłem przekonany ze buty będą mnie kosztowac ok 100 $ lecz weszłem na niemiecki ebay i poprostu wpisałem KNOBELBECHER lista butów wyswietliła się a ceny mnie zaskoczyły od 10 do 70 Euro. Czy jednak mimo to proponujecie inne buty. Jak kupic buty na ebayu z zagranicy muszę przyznac ze nigdy nie kupowałem z zagranicy czy moze jakas bratnia dusza ma kogos znajomego w niemczech.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Na temat butów rozmawiałem swego czasu z TI-4477, czyli z Thorstenem Schneiderem z Niemieckiego Garnizonu i powiedzial wyraznie, ze buty 'knobelbecher' sa dokladnie tymi butami, ktore piloci TIE uzywaja. Amerykanie zabijaja sie o nie, zeby sprowadzic je z Niemiec. W kazdym razie te buty byly uzywane przez niemiecka armie jakis czas temu, teraz juz wyszly z uzycia. Jesli masz tylko mozliwosc je zakupic, to nie ma co sie nawet przez chwile wahac. Co wiecej, jestem pewien, ze Thorsen z cala pewnoscia pomoglby Ci je zalatwic, a juz na pewno powiedzialby Ci jakie jaka to ma byc dokladnie wersja butow 'knobelbecher'. Mowiac krotko inne buty nie wchodza w gre, bo bedziesz tylko zalowal potem, ze kupiles jakies "kozaczki" miast butow, ktore sa przeznaczone dla pilotow.

Poza tym zapraszam oczywiscie na strone Omega Wing, na ktorej podaja jak zdobyc/wykonac kazdy detal do stroju pilota.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2004, 22:42 przez TK-1410, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Więc jesli o to chodzi a cena ich jest taka jak na ebayu niemieckim czyli 10 - 20 euro to kupuje od zaraz. Mike czy mozesz się jakoś skontaktować z tym Thorstenem i spytac się jego ile on by wzioł dla polskiego rozwijającego się outpostu za takie buty. Bym mnieł chociaz pewnosc ze nie przyslą kamieni no i nie musiał by się martwic o wysyłke bo by mi powiedział ile dokładnie taka wysyłka.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Z kupnem na e-bay'u to sie na razie wstrzymaj. Wpierw skontaktuj sie z Thorstenem. Tutaj masz na niego namiary.
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Heh mój angielski :? Ciekawe czy dam rade sklecic liscik :oops: Troche pokalecze ten list ale cos tam wyskrobie zobaczymy. Dzieki mike
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Więc buty są juz na półmetku czekam tylko na przybycie ich do polski. Natychmiast zrobie zdjącia i umieszcze na Forum :lol:

Teraz kolejny dylemat to kombinezon pilota. Troche szukam jakiejś polskiej alternatywy dla kombinezonu pilota moze ktos cos widział w jakis sklepach hurtowniach, moze allegro prosił bym o jakie kolwiek sygnały.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Jesli kombinezonu nie uda Ci sie dorwac w Polsce, to pamietaj, ze zawsze mozesz to zrobic w tym miejscu :)
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Moze podam orientacyjne koszta dotyczace 2 najwazniejszych rzeczy: helmu i zbroi. Te 2 elementy sa tworzone miedzyinnymi przez Marka Corey'a (mrcorey@thestarforce.com), ktory robi je rewelacyjnie.

Zdjecie zlozonego helmu wykonanego przez Marka prezentuje sie nastepujaco.

Jesli chodzi o ceny to wygladaja one tak:

Finished helmet: $250.00(US)
Helmet Kit $150.00
Armor Kit: $150.00(US)
Finshed Armor: $290.00(US)
Plus shipping
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Dzięki za przybliżenie cenowe i kolejny namiar do wykonawcy stroju pilota.
Czekam cały czas na buty które załatwia mi Thorsten swoje juz mam ale u Thorstena czekam na drugą parę dla kolegi i wtedy zostaną wysłane do Polski. Pragnę także zachęci ze jeszcze jest czas i jak by ktoś chciał możemy wspolnie sprowadzi buty ich koszt bedzie niski poniewaz rozłoży się go na kilka osób.
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

Post autor: TK-2791 »

czy w Helmet kit wchodzą też rury czy to jest w Armor kit?
Rękawice tak jak pas, buty i kombinezon osobno...
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

TK-2791 pisze:czy w Helmet kit wchodzą też rury czy to jest w Armor kit?
Nie wiem czy te rury w ogole wchodza w sklad zestawu, ale w razie czego na pewno Mark moze je zalatwic, zreszta sa tanie, chyba para z 10$ kosztuje.
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

buty niemieckie

Post autor: TK-2791 »

czy to aby nie te buty:

http://www.militaryarea.pl/product_info ... ts_id/2603

tylko 124zł

aha mają tam też duży wybór kombinezonów czarnych od 90zł do 600zł
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

To sa chyba faktycznie te buty wlasnie. Natomiast jesli chodzi o kombinezon to troche juz z tym gorzej, chyba najbardziej zblizony do oryginalu jest ten -> http://www.militaryarea.pl/product_info ... ts_id/4204
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Cłopaki widze ze mnie mocno mobilizujecie buty juz niestety mam załatwione ale kombinezom. Teraz pytanie czy kupic ten??
Jak myslicie mówcie. Mniałbym juz prawie wszystko pod spód no oprócz rękawic. ahh jeszcze pas
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

No w koncu kombinezon lotniczy, nie? ;) Uwazam, ze jest bardzo dobry, jedynie co mnie troche dziwi to fakt, ze niby jest czarny, ale na zdjeciu wyglada jak granatowy bardziej, ale to pewnie zludzenie. :) Tak wiec mozna brac :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jolly Roger Squadron”