Imperialny oficer - pomoc

Kadra oficerska, Navy Trooperzy, Technicy
http://www.imperialofficer.com/forum/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Delta13 »

Przez Pocztę Polską nie... :lol:
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
Awatar użytkownika
Niesob
Polish Garrison
Posty: 121
Rejestracja: 07 maja 2012, 18:59

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Niesob »

Czas na promocję!
Obrazek

Od dzisiaj jestem Komodorem lub Admirałem Systemu:D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Say "Niesiob" again!
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Delta13 »

Gratuluję samo awansu :D
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
Awatar użytkownika
Niesob
Polish Garrison
Posty: 121
Rejestracja: 07 maja 2012, 18:59

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Niesob »

W sumie to od początku miałem mieć tą rangę:)
Dziękuję za gratulacje.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Say "Niesiob" again!
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Jok »

Admirałem Comondororem Systemowym :D

Bardzo zacna - gratuluje :)
Thrawn

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Thrawn »

Witam wszystkich z nadzieją, że ktoś tutaj zagląda, bo od 2005, nie było ani 1 posta widzę.

No cóż, sprawa wygląda tak, że chciałbym do Was dołączyć, lecz potrzebuję odpowiedniego stroju. Interesował mnie tylko szary mundur oficera Marynarki Imperialnej, lecz jak się chwilę temu dowiedziałem z maila od 501st, niestety te mundury, ku mojemu niewypowiedzialnemu smutkowi nie są już "kanoniczne" (akceptowalne) :evil: . Tak więc po pierwsze chciałbym spytać czy szaro-oliwkowy (czyli chyba taki jak pokazany był tu wcześniej : http://www.501st.com/databank/Costuming ... al_officer) jest akceptowalny, ewentualnie przykłady tych jakie są?


Chciałbym również prosić o namiary na jakiegoś dobrego (lecz w przystępnej cenie) krawca, materiały, itp. Być może jeżeli jesteście w stanie mi również uświadomić ile taka inwestycja będzie mniej więcej w całości kosztować to byłbym wdzięczny, gdyż dopiero osiągnąłem 18 więc nie mam zbyt dużo forsy (nie pracuję, wciąż się uczę). Co prawda prędzej czy później niezależnie od wysokości tej ceny, tak czy inaczej ją uzbieram, gdyż jestem zdeterminowany od dawna się "dołączyć" ale chciałbym wiedzieć na co się porywam mniej więcej. Jeżeli miałoby to w czymś pomóc, to mieszkam w Krakowie. Natomiast mój E-Mail (gdyż nie mam jeszcze założonego konta tutaj) to: Revan127@interia.pl



Dziękuję za wszelką pomoc i niech Moc będzie z Wami. :wink:
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Jok »

Tak oficerowie oliwkowi jak najbardziej sa akceptowani. W sprawie dodatkow jak i krawcowej, napisałem juz do Ciebie na FB ;)
Awatar użytkownika
Niesob
Polish Garrison
Posty: 121
Rejestracja: 07 maja 2012, 18:59

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Niesob »

Jako jeden "z nowszych" oliwkowych mogę pomóc w kilku kwestiach - więc pisz śmiało.
Mundur oficerski jest relatywnie tani w porównaniu z plastikami.
Kolor materiału to coś pomiędzy RAL7009 a RAL7005 (ten kolor paskudnie na zdjęciach wychodzi - praktycznie na każdym wygląda inaczej)
Co do akcesoriów - zajmuję się czapkami.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Say "Niesiob" again!
Awatar użytkownika
Thrawn
Polish Garrison
Posty: 281
Rejestracja: 30 lip 2014, 15:30
Lokalizacja: Kraków (Na planecie Kuat)

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Thrawn »

Ok, cóż dzisiaj pewnie kupię próbki o ile będą mieli i wrzucę zdjęcie, to powiecie co sądzicie (czy taki odcień może być) i zobaczymy co dalej.
Peace through justice, Justice through strength, Strength through Unity.
Awatar użytkownika
Niesob
Polish Garrison
Posty: 121
Rejestracja: 07 maja 2012, 18:59

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Niesob »

Sęk w tym że na zdjęciach nie będzie można określić tego koloru;)

Mój mundur, w zależności od światła przybiera kolory od brązowego, przez brązowo-szary, khaki, zielony, zielono-szary po szary, i sam w sumie nie wiem od czego to zależy - ale połowa oficerów w 501. ma ten sam problem. :D

Masz już może buty?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Say "Niesiob" again!
Awatar użytkownika
Thrawn
Polish Garrison
Posty: 281
Rejestracja: 30 lip 2014, 15:30
Lokalizacja: Kraków (Na planecie Kuat)

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Thrawn »

Niby na zdjęciach zawsze jest inaczej ale wydaje mi się ze tutaj nawet dobrze to zdjęcie oddaje kolor. Niestety pozwolono mi wziąć tylko małe próbki, ale cóż mam nadzieję że i tak uda się wam mi pomóc. Mi oczywiście najbardziej pasowałby ten po prawej ale najprawdopodobniej nie zostałby dopuszczony wiec według mnie najlepiej byłoby wziąć ten całkiem na lewo bo ten w środku to prędzej jest brązowy. A wy jak myślicie? Ja jeszcze jutro poszukam w jeszcze jednym miejscu wiec może wtedy utrafię coś idealnego. Najlepsze byłoby takie :

http://www.501st.com/mw501/images/thumb ... r_Full.jpg




Zdjęcie wrzucę jak dojadę do domu bo na razie pisze. Z telefonu i nie mogę zdjęcia wrzucić.
Peace through justice, Justice through strength, Strength through Unity.
Awatar użytkownika
Thrawn
Polish Garrison
Posty: 281
Rejestracja: 30 lip 2014, 15:30
Lokalizacja: Kraków (Na planecie Kuat)

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Thrawn »

Obrazek

Obrazek



Oto nowe (już w domu) i starsze (ze sklepu) zdjęcie. Jak widać, różnica jest wielka jeśli chodzi o oświetlenie. Na przykład ten co przy oświetleniu sklepowym wygląda na szary, w normalnym świetle okazuje się być oliwkowy... Niestety większego wrzucić nie mogę bo ImageShack mi nie pozwala (bo nie mam premium XD) Więc co Wy o tym myślicie?
Peace through justice, Justice through strength, Strength through Unity.
Awatar użytkownika
Thrawn
Polish Garrison
Posty: 281
Rejestracja: 30 lip 2014, 15:30
Lokalizacja: Kraków (Na planecie Kuat)

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Thrawn »

No dokładnie Niesob, jak się dosłownie przed chwilą dowiedziałem, zależnie od tego w którym pokoju w domu jestem i skąd świeci światło, to wygląda albo na szaro, albo zielony, oliwka, bardzo ciemna oliwka albo brąz... :?


Co by się stało, jeśli np. zrobię sobie zdjęcia w domu, które wyglądają na oliwkę przy domowym oświetleniu, a później na jakimś evencie mi ktoś powie że to nie oliwka? Mogę wtedy zostać wydalony z 501st :shock: albo ponieść jakieś inne konsekwencje?

Niesob, może byłbyś w stanie wysłać mi swoje zdjęcie w oliwkowym mundurze? Albo tutaj je zamieścić pls?
Peace through justice, Justice through strength, Strength through Unity.
Awatar użytkownika
Thrawn
Polish Garrison
Posty: 281
Rejestracja: 30 lip 2014, 15:30
Lokalizacja: Kraków (Na planecie Kuat)

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Thrawn »

Ma może ktoś namiary na przyzwoite oficerki męskie w dobrej cenie, bo jeżeli chodzi o to żeby były bez ozdób, to narazie tylko to znalazłem:

http://www.okazje.info.pl/okazja/odziez ... -802-.html



Ale na innej stronie pisze, że są to z jakiegoś "kauczuku" nie z prawdziwej skóry, więc nie jestem pewny czy to się zalicza?
Peace through justice, Justice through strength, Strength through Unity.
Awatar użytkownika
Niesob
Polish Garrison
Posty: 121
Rejestracja: 07 maja 2012, 18:59

Re: Imperialny oficer - pomoc

Post autor: Niesob »

Od końca:
- Buty - najlepiej allegro, używane polskie lub zagramaniczne buty - za 200 zł możesz dostać oficerki w całkiem przyzwoitym stanie (sam mam takie) - ważne żeby nie były to saperki (są niższe).

Zdjęcia - zaraz wyślę Ci kontakt na fb do mnie - tam mam zdjęcia z różnych akcji, w różnych oświetleniach.
Z zastrzeżeniem że mój odcień wpada trochę w brąz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Say "Niesiob" again!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imperial Officer Corps”