zbroje ochotników

Kadra oficerska, Navy Trooperzy, Technicy
http://www.imperialofficer.com/forum/
ODPOWIEDZ
manrok8888
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2013, 16:16

zbroje ochotników

Post autor: manrok8888 »

witajcie jestem tu nowy i jeśli ten temat był już na formum to wybaczcie. mam pytanie. czy ochotnicy służący w WIELKIEJ ARMII REPUBLIKI ( czyli oficerowie polowi, oficerowie, generałowie, piloci, obsługa) nosili takie same zbroje co klony czy inne ? pozdrawiam
Awatar użytkownika
KamelM
Eagle Base Inactive
Posty: 597
Rejestracja: 09 cze 2009, 20:13
Lokalizacja: Zielona Góra/ Wrocław

Re: zbroje ochotników

Post autor: KamelM »

Ochotnicy w GAR? Z tego co kojarzę to każdy kto nosił zbroję klona był klonem, a że praktycznie na wszystkich szczeblach były tylko klony, to nie widzę takiej możliwości. Pozostali mieli jakieś inne wdzianka, ew. z elementami zbroi. Ale to w serialu animowanym, a z nim jestem do tyłu, więc może coś się pojawiło... Chyba, że chodzi Ci tylko o ten okres historyczny i jednostki niezależne od GAR.
Więc ogólnie powiedz o jaką postać/rangę Ci chodzi? No i jeśli nie ma to być klon, to raczej podlega pod Rebel Legion.
It'll be done, my Lord...
Obrazek
manrok8888
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2013, 16:16

Re: zbroje ochotników

Post autor: manrok8888 »

nie , nie chodzi mi o rebelie tylko o żołnierzy republiki :D fakt przeważająca większość to klony ale byli tam też JEDI i zwykli OCHOTNICY ... no przynajmniej tak mi sie wydaje bo wojna to wojna i każdy żołnierz sie liczy. mi chodzi głównie o pilotów i oficerów polowych- czy byli to tylko klony czy także ochotnicy? bo wydaje mi sie że na pilotów statków ( np. arc-170) brano także ochotników.
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: zbroje ochotników

Post autor: MrFett »

Czy ma jakies znaczenie kto byl w zbroji? I czego kolega od nas potrzebuje ? Bo jezeli poradyw kwestii danego stroju to prosze okonkretniejsze pytanie, jesli o technikalia uniwersum SW to chyba nie to forum. I tak jak Kamel napisal - republika=rebel legion
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: zbroje ochotników

Post autor: sternik »

Pierwszy raz słyszę o ochotnikach w Wojnach Klonów :) Jak sama nazwa wojny wskazuje w zbrojach służyły klony. Piloci to też klony,wystarczy popatrzeć na twarze dobrze widoczne w filmach.Oficerowie to klony z zaprogramowanym odpowiednim przeszkoleniem ObrazekOficerowie zbroje z kolorowym paskiem
W niektórych przypadkach oficerami /szkoleniowcami byli Mando ale oni mieli swoje zbroje.
Ochotnicy to już raczej Era Imperium i szturmowcy. :)
Obrazek
manrok8888
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2013, 16:16

Re: zbroje ochotników

Post autor: manrok8888 »

hmmm... to w takim razie na stronie BASTION STAR WARS zostałem wprowadzony w błąd :/
ale przecież był taki ktoś jak TARKIN a on nie był klonem, co nie ?
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: zbroje ochotników

Post autor: Delta13 »

Dawno nic tu nie pisałem, więc witam wszystkich. Trochę z punktu widzenia "Mandalorianina". Do szkolenia oddziałów specjalnych, czyli ARC i komandosów, Jango zwerbował Mandalorian i z braku wystarczającej ich ilości kilku łowców nagród (nie Mando). Łącznie koło 100 ludzi. I rzeczywiście jako oficerowie szkoleniowcy nosili swoje zbroje, ale raczej żaden z nich nie służył na pierwszej linij w ramach GAR-u. Prawdą jest że istniał także tak zwany niesklonowany personel, głównie wysocy oficerowie. Wydaje mi się że był to efekt łatania braków w personelu wyższego szczebla. Bo dla jasności, sklonowany oficer nie jest półgłówkiem który potrzebuje nadzoru "człowieka", jak zresztą każdy klon. A ochotnicy? mam wrażenia że wprowadzili by więcej zamieszania niż pożytku. Weź pod uwagę że każdy klon to urodzony i od dzieciństwa szkolony żołnierz. Więc niewielu ochotników mogło by im dorównać. Możliwe że gdybyś się zgłosił na ochotnika to przydzieli by cię do patrolowania ulic Coruscant :wink: .
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
manrok8888
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2013, 16:16

Re: zbroje ochotników

Post autor: manrok8888 »

patrolowania? czyli batalion SHOCK TROOPERÓW ?
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: zbroje ochotników

Post autor: Delta13 »

Raczej jako "krawężnik" ochotnik. A co masz przeciwko samym klonom że koniecznie chcesz byś ochotnikiem?
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
manrok8888
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2013, 16:16

Re: zbroje ochotników

Post autor: manrok8888 »

co mam? nie chciał bym być czyimś klonem :C
wolałbym być jedynym niepowtarzalnym sobą a nie jakimś genetycznie modyfikowanym duplikatem łowcy nagród. chyba to jest zrozumiałe :)
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: zbroje ochotników

Post autor: MrFett »

To ja zapytam raz jeszcze - czego kolega potrzebuje od organizacji kostiumowej naszej?
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
manrok8888
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2013, 16:16

Re: zbroje ochotników

Post autor: manrok8888 »

więc tak. słyszałem że wy jesteście bardzo dobrzy w kostiumach więc chciałem sie spytać czy ochotnicy w WAR nosili te same zbroje co klony. ale z tego co przeczytałem to ochotników normalnie niestety nie brano :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imperial Officer Corps”