Strój Imperialnego Oficera

Kadra oficerska, Navy Trooperzy, Technicy
http://www.imperialofficer.com/forum/
Awatar użytkownika
Jovan_Vahring
Polish Garrison
Posty: 24
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:28

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Jovan_Vahring »

Witam wszystkich jako nowy chętny do 501st :D

Bez zbędnych łzawych historyjek ile dla mnie znaczy SW przechodzę do sedna. Celuję w staff oficjera i jeśli chodzi o krawca i szewca tudzież buty używane już zaczęte są działania zaczepne w rozumieniu rozmów i omawiania ogólnego tworzenia stroju. Teraz jako, że lato i urlopy się sypią postanowiłem poszukać wszystkich dodatków do stroju (poza kaburą i blasterem), w sensie:
- cylindry kodowe (nadadzą się do przeróbki te dozymetry: http://allegro.pl/dozymetr-dawkomierz-p ... 60474.html ?),
- rangi (tu na razie jednorzędowe niebieskie płytki),
- pas i tu niespodzianka nit ma być po prawej stronie (wyleciało mi jak się nazywał ten oficer w bloku więziennym co za konsoletą był w ANH i Han, Chewie i Luk ubili ratując Leię) i on miał go po prawej,
- no i boxy.

Tu liczę na wasze umiejętności, wskazówki i wszystko co nada się aby skompletować całość. Niestety jakość DVD nie jest jakaś oszałamiająca i jeżeli macie coś na jego temat to wspomóżcie :)
Rebel scum
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Joseph »

Jovan_Vahring pisze:Witam wszystkich jako nowy chętny do 501st :D

Bez zbędnych łzawych historyjek ile dla mnie znaczy SW przechodzę do sedna. Celuję w staff oficjera i jeśli chodzi o krawca i szewca tudzież buty używane już zaczęte są działania zaczepne w rozumieniu rozmów i omawiania ogólnego tworzenia stroju. Teraz jako, że lato i urlopy się sypią postanowiłem poszukać wszystkich dodatków do stroju (poza kaburą i blasterem), w sensie:
- cylindry kodowe (nadadzą się do przeróbki te dozymetry: http://allegro.pl/dozymetr-dawkomierz-p ... 60474.html ?),
- rangi (tu na razie jednorzędowe niebieskie płytki),
- pas i tu niespodzianka nit ma być po prawej stronie (wyleciało mi jak się nazywał ten oficer w bloku więziennym co za konsoletą był w ANH i Han, Chewie i Luk ubili ratując Leię) i on miał go po prawej,
- no i boxy.

Tu liczę na wasze umiejętności, wskazówki i wszystko co nada się aby skompletować całość. Niestety jakość DVD nie jest jakaś oszałamiająca i jeżeli macie coś na jego temat to wspomóżcie :)
Jaki oficer ? W czarnym mundurze, oliwkowo-zielonym, ecru ?
http://www.501st.com/databank/Costuming:IOC_CRL
http://www.polish-garrison.pl/forum/vie ... 157&t=2147
- te cylindry nadadzą się po przerobce jak najbardziej,
- kabura i blaster jest opcjonalny ale oczywiście mile widziany,
- nit zgodnie z wymaganiami powinien być po lewej stronie chociaż w filmie raz czy dwa zdarzyło się że był po przeciwnej,
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jovan_Vahring
Polish Garrison
Posty: 24
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:28

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Jovan_Vahring »

Oczywiście, że czarny :)
Co do tych dodatków już mi Jok napisał, że się zajmie. Jak na razie zaczynamy się dogadywać odnośnie wszystkiego.

P.S.
Pierwszy raz się spotkałem z takim czymś więc was pytam. Dostałem info na priv - kliknąłem odpowiedz, wyślij i jedyne co mi się zmieniło w mailboxie to to, że mam wiadomość w 'Do Wysłania'. I właściwe pytanie: Czy wiadomość została wysłana bo z do wysłania nie ma żadnych opcji poza usuń i eksprotuj?
Rebel scum
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Joseph »

Jovan_Vahring pisze:Oczywiście, że czarny :)
Co do tych dodatków już mi Jok napisał, że się zajmie. Jak na razie zaczynamy się dogadywać odnośnie wszystkiego.
Ok. Powodzenia w kompletowaniu. Dodam tylko od siebie iż zdecydowanie warto trochę wiecej zapłacic za "dobry materiał" na uszycie uniformu.
Najlepszym materiałem bedzie wełna z domieszką czegoś innego o splocie gabardyny (np. 40/60 lub 60/40).
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Darjetii
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 196
Rejestracja: 10 cze 2013, 19:56
Lokalizacja: Chrzanów//Kraków - Małopolskie

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Darjetii »

Jovan_Vahring pisze: P.S.
Pierwszy raz się spotkałem z takim czymś więc was pytam. Dostałem info na priv - kliknąłem odpowiedz, wyślij i jedyne co mi się zmieniło w mailboxie to to, że mam wiadomość w 'Do Wysłania'. I właściwe pytanie: Czy wiadomość została wysłana bo z do wysłania nie ma żadnych opcji poza usuń i eksprotuj?
Wiadomość zostala wysłana. Ona pokazuje się teraz w "do wsłania" ponieważ jest nie odebrana. Gdy odbiorca ja przeczyta wtedy pojawi się w "wysłane".

Ja też miałem z tym problem więc jak ktoś pyta to tłumaczę :D
"Verd ori'shya beskar'gam"

2014 - 2022 x11
2023 x1

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jovan_Vahring
Polish Garrison
Posty: 24
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:28

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Jovan_Vahring »

Ok dzięki za wytłumaczenie, takie lekkie zamieszanie przez to jest :)
Rebel scum
huppcio
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2015, 18:29

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: huppcio »

Witajcie,
z tego co wyczytałem na wookiepedii we flocie imperialni oficerowie mają oliwkowe mundury ? Czy to jest symbol kontradmirała ( http://starwars.wikia.com/wiki/Rank_ins ... mpRADM.jpg ) ?

Jeśli tak, to prosiłbym o jakieś namiary na kogoś pomagającego w skompletowaniu stroju takiego oficera :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Joseph »

Cześć,
Szukaj na pm - Joka. Myśle ze on pomoze w skompletowaniu stroju.
Jeżeli chodzi o rangi to mozesz sam sprawdzić. Tu podlinkuję dla Ciebie
http://www.galactic-empire.org/ranks/ranks.htm
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Thrawn
Polish Garrison
Posty: 281
Rejestracja: 30 lip 2014, 15:30
Lokalizacja: Kraków (Na planecie Kuat)

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Thrawn »

Joseph pisze:Cześć,
Szukaj na pm - Joka. Myśle ze on pomoze w skompletowaniu stroju.
Jeżeli chodzi o rangi to mozesz sam sprawdzić. Tu podlinkuję dla Ciebie
http://www.galactic-empire.org/ranks/ranks.htm

Już się z nim ja skontaktowałem przez PM. Uzgadniamy już pierwsze szczegóły. ;)
Peace through justice, Justice through strength, Strength through Unity.
Awatar użytkownika
deimos
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2016, 15:14

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: deimos »

Cześć,

Podpinam się pod temat. Chciałbym zmontować mundur Oficera Imperium (zielony). Przejrzałem kilka źródeł w internetach i mam już jako taki pomysł na to, skąd wziąć koszerne akcesoria (rangi, cylindry itp.), jednak sen z powiek spędza mi kwestia samego munduru i czapki. Kupowanie go gdzieś zdalnie nie wydaje mi się być najlepszym pomysłem. W związku z tym mam pytanie: czy jesteście w stanie polecić gdzieś w Polsce (najlepiej w Warszawie lub Poznaniu), krawca, który wie z czym to się je i ma już pewne doświadczenie w szyciu tych mundurów? :)
We shall double our efforts
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Joseph »

deimos pisze:Cześć,

Podpinam się pod temat. Chciałbym zmontować mundur Oficera Imperium (zielony). Przejrzałem kilka źródeł w internetach i mam już jako taki pomysł na to, skąd wziąć koszerne akcesoria (rangi, cylindry itp.), jednak sen z powiek spędza mi kwestia samego munduru i czapki. Kupowanie go gdzieś zdalnie nie wydaje mi się być najlepszym pomysłem. W związku z tym mam pytanie: czy jesteście w stanie polecić gdzieś w Polsce (najlepiej w Warszawie lub Poznaniu), krawca, który wie z czym to się je i ma już pewne doświadczenie w szyciu tych mundurów? :)
Witaj,
Będziesz robić taki uniform http://databank.501st.com/databank/Cost ... al_officer i mam nadzieję że chcesz wstąpić w nasze szeregi ?
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
deimos
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2016, 15:14

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: deimos »

2x tak :)
We shall double our efforts
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Joseph »

Jedyny krawiec ktorego ja znam i ktory moze zrobic dla Ciebie taki uniform jest z Lublina wiec niestety w tej materii nie jestem w stanie Ci pomoc.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Jok »

PM wysłane :)
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Strój Imperialnego Oficera

Post autor: Falcon »

Jeśli jesteś z Warszawy, to polecam panie z Pinokia na okęciu - szyły już nie jednego oficera.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imperial Officer Corps”