Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Kadra oficerska, Navy Trooperzy, Technicy
http://www.imperialofficer.com/forum/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: Taraissu »

--> http://www.501st.com/databank/Costuming ... flightsuit

Krok za krokiem od jakiegoś czasu "komponuje" się Pani Admirał. Przymiarki trwają jeszcze z czasów nim zaczęto opracowywać tego CRLa, stąd trochę komplikacji na linii - co ja widzę na obrazku (wszak kostium "rysunkowy"), a czego wymaga Legion.

Na chwilę obecną utknęła przy kolorze materiału na kombinezon (materiał już skroiłam kilka tygodni temu, ale nie jestem przekonana co do odcienia, więc odłożyłam szycie do czasu rozstrzygnięcia tej kwestii). Aby nie być gołosłownym, garść zdjęć poniżej. Poza tym co widać na fotografiach, mam już zgromadzone materiały na pas oraz na "aplikacje/naszywki". Posiadam też buty.
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Niesob
Polish Garrison
Posty: 121
Rejestracja: 07 maja 2012, 18:59

Re: Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: Niesob »

Na IOC nie ma jakiś głębokich rozkmin nad kolorem - w przeciwieństwie do mojego oliwkowego.
Znalazłem 2 albumy - 2 różne kolory - chyba że to "oszukują" zdjęcia - mój mundur przyjmuje na zdjęciach kolory od brązowego przez zielony po szary.

http://s1078.photobucket.com/user/tiggi ... t=3&page=1

http://s997.photobucket.com/user/frickg ... t=3&page=1
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Say "Niesiob" again!
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: Jok »

Ranga musi być transparentna, a nie taka jak zaprezentowałaś. Na dodatek kolor to "amber" czyli coś na pograniczu pomarańczu i żółtego, ale raczej w stronę pomarańczy. Jeśli trzeba mogę pomóc ;)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: faultfett »

O, też się od dawna przymierzam do zrobienia tego stroju, więc będę z zainteresowaniem śledzić postępy :)
Pewnie sama wezmę się za niego dopiero jakoś w przyszłym roku, jak się odkuję po Boushhu :P

Btw, co jest na ostatnim zdjęciu?
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Wedge
Eagle Base Inactive
Posty: 514
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:25

Re: Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: Wedge »

Jok pisze:Ranga musi być transparentna, a nie taka jak zaprezentowałaś. Na dodatek kolor to "amber" czyli coś na pograniczu pomarańczu i żółtego, ale raczej w stronę pomarańczy. Jeśli trzeba mogę pomóc ;)
Z ciekawości, jak wygląda ranga transparentna? Metal musi być przeźroczysty czy o co chodzi? :)
Obrazek

Star Wars Mastermind

"SW fans are among the most negative, doom-saying whiners I've ever encountered. Count on SW fans to take one statement and turn it into either a lie or a proclamation of disaster"
-- Randy Stradley
Awatar użytkownika
Stele
Eagle Base Inactive
Posty: 87
Rejestracja: 19 lip 2013, 18:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: Stele »

Cyca musi być przez nią widać. :D
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: Falcon »

poszczególne "przyciski" powinny być transparentne
http://www.501st.com/databank/Costuming:Imperialrankbar
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: Taraissu »

Jok pisze:Ranga musi być transparentna, a nie taka jak zaprezentowałaś. Na dodatek kolor to "amber" czyli coś na pograniczu pomarańczu i żółtego, ale raczej w stronę pomarańczy. Jeśli trzeba mogę pomóc ;)
Ponieważ jakiś czas temu (2 lata albo więcej...) przestałam śledzić standardy 501, domyśliłam się, że wypadłam z obiegu (kiedyś np. ranga nie musiała być transparentna w przypadku oficerów) Dlatego założyłam temat, aby zobaczyć jak bardzo jestem "do tyłu" ze wszystkim.
Akurat spodziewałam się, że może być problem z rangą.
Pójdzie więc do wymiany ;)
faultfett pisze:O, też się od dawna przymierzam do zrobienia tego stroju, więc będę z zainteresowaniem śledzić postępy :)
Pewnie sama wezmę się za niego dopiero jakoś w przyszłym roku, jak się odkuję po Boushhu :P

Btw, co jest na ostatnim zdjęciu?
Zapraszam zatem "do zabawy" ;)
Dwie Daale (tak to się odmienia ? ) to zawsze lepiej niż żadna!

A na końcu miał być materiał, tylko kiepsko wyszedł z torby 8)
Postaram się z postępów prac wrzucać foty robione w świetle dziennym i pełnej krasie, a nie ciemną nocą i spod biurka.

Generalnie chyba poszukam bardziej "oliwkowego" materiału, bo ten jest wciąż zbyt zielony (BTW, pierwszy zielony skończył w końcu jako tunika Jedi dla Vicia ;) ).
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Admirał Natasi Daala - Flightsuit

Post autor: Jok »

Wedge pisze:
Jok pisze:Ranga musi być transparentna, a nie taka jak zaprezentowałaś. Na dodatek kolor to "amber" czyli coś na pograniczu pomarańczu i żółtego, ale raczej w stronę pomarańczy. Jeśli trzeba mogę pomóc ;)
Z ciekawości, jak wygląda ranga transparentna? Metal musi być przeźroczysty czy o co chodzi? :)
widze ze musze unikac skrótów myslowych bo nagle wszyscy sie tacy zrobili dosłowni ;) Ale tak jak napisał Falcon - bloczki maja byc przezroczyste i o podanych wymiarach. No i zdefiniowany kolor "amber" ;)

Niesob ma fajna tkanine - ale czy nie za miekka bedzie na kombinezon?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imperial Officer Corps”