blastery clone trooperów

Szturmowcy-klony, komandosi Republiki, piloci itp.
http://clonetroopers.net/
ODPOWIEDZ
Young Motti
Polish Garrison
Posty: 55
Rejestracja: 25 paź 2009, 19:30

blastery clone trooperów

Post autor: Young Motti »

Witam.
Mimo że do 18 mi daleko (a na forum jeszcze dalej) to juz od jakiegoś czasu mam mundur Imperialnego Oficera a ostatnio oglądam sie na e-bayu za częściami do Zbroi klona z EpIII (zbroja fazy drugiej, jak kto woli). Znalazłem już pełną zbroję z hełmem, oczywiście hełm do roboty. Ale teraz szukam też blastera klona (długiego, DC-15a). Niestety nie znalazłem na razie nic, poza hasbrowskim Build-your-ownem chamsko pomalowanym i przerobionym na snajperkę. Stąd mam pytanie:
- Gdzie można kupić akceptowany przez 501st?
- Ile by to kosztowało?
- Jeżeli nie, to jak zrobic home-made'a?
tu są zdjęcia zbroi:
Awatar użytkownika
KamelM
Eagle Base Inactive
Posty: 597
Rejestracja: 09 cze 2009, 20:13
Lokalizacja: Zielona Góra/ Wrocław

Re: blastery clone trooperów

Post autor: KamelM »

Polecam stronę detachmentu 501, czyli:
http://forum.clonetroopers.net

Ceny są różne, ale za krótki DC-15 trzeba liczyć ok. 100$ z przesyłką.
Natomiast za długi więcej, bo "aż" 305$ (to już z przesyłką) ofc są tańsze ;)

Zbroję znam, bo podobna po wstępnej obróbce siedzi obok mnie w kartonie i czeka na jakieś dłuższe ferie :)
Jak coś to mogę wyrazić kilka słów komentarza o niej ;) A od razu powiem, że jeśli się zdecydujesz na tą, to nie kupuj na e-bayu, tylko uderz do sprzedawcy na forum CTN.

A jakbyś sam coś chciał zbudować to tu są "wzorce" (?). Podobne są też do krótkiej jak coś (2. link)
http://www.imperial-fleet.com/BBC/commu ... p?f=9&t=73
http://forum.clonetroopers.net/index.ph ... entry24198

Mam nadzieje, że pomogłem :)

Edit: zbroja fazy 2. (ep.3) w praktyce różni się od fazy 1. tylko hełmem :)
Ostatnio zmieniony 01 lis 2009, 23:15 przez KamelM, łącznie zmieniany 1 raz.
It'll be done, my Lord...
Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5097
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: blastery clone trooperów

Post autor: YangObi »

KamelM pisze: Edit: zbroja fazy 2. (ep.3) w praktyce różni się od fazy 1. tylko hełmem :)
Tak zbroja się różni hełme, ale niestety i malowaniem dlatego trzeba się decydować wstępując do 501st którą wersje zbroi się będzie chciało.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
KamelM
Eagle Base Inactive
Posty: 597
Rejestracja: 09 cze 2009, 20:13
Lokalizacja: Zielona Góra/ Wrocław

Re: blastery clone trooperów

Post autor: KamelM »

YangObi pisze:
KamelM pisze: Edit: zbroja fazy 2. (ep.3) w praktyce różni się od fazy 1. tylko hełmem :)
Tak zbroja się różni hełme, ale niestety i malowaniem dlatego trzeba się decydować wstępując do 501st którą wersje zbroi się będzie chciało.
Mam wrażenie, że jest możliwość zrobienia białego "grunta" z rots (a przynajmniej jest dla takiego CRL na forum klonów), tak, że przy zmianie hełmu zmieniłby się w aotc...
ale głowy (a tym bardziej z hełmem) nie dam ;)
A kolorki (o egzotycznych nazwach) to już dla oddziałów (rots) lub stopnia (aotc).

Jeśli się mylę, to proszę sprostować
It'll be done, my Lord...
Obrazek
Young Motti
Polish Garrison
Posty: 55
Rejestracja: 25 paź 2009, 19:30

Re: blastery clone trooperów

Post autor: Young Motti »

Dziルkuję za pomoc, na pewno się przyda.
Co do zbroi to faza I różni się od fazy II nie tylko hełmem, choć były to małe detale, w zasadzie kupić inny hełm i już jest różnica. Hełm na zdjęciu jest, ale faktycznie to gość sprzedaje tylko zbroję, a to oznacza, że można pomyśleć o Fazie I - wystarczy kupić odpowiedni "helmecik". A propos kolorów - myślę nad 501st, Coruscant Guard (Shock Trooper) lub 212th.
Arti
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2010, 11:41

Re: blastery clone trooperów

Post autor: Arti »

Ale co ja widzę to hełm z EP III?Prawda?
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: blastery clone trooperów

Post autor: jabek »

a czy spotkaliście się już może z blasterami ,które przy wystrzale.....ogólnie wydające dźwięki ,no bo fajnie by było gdyby zamiast głuchego pif paf usłyszeć dźwięk blastera
Awatar użytkownika
gerald
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 308
Rejestracja: 08 sie 2013, 14:11
Lokalizacja: Kraków

Re: blastery clone trooperów

Post autor: gerald »

jabek pisze:a czy spotkaliście się już może z blasterami ,które przy wystrzale.....ogólnie wydające dźwięki ,no bo fajnie by było gdyby zamiast głuchego pif paf usłyszeć dźwięk blastera
Z tego co gdzieś czytałem są zestawy elektroniczne do blasterów,ewentualnie można wymontować z zabawkowego hasbro,tylko na ile to wiernie oddaje dźwięk to zupełnie osobna sprawa :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Clonetroopers Detachment”