Commander BLY

Szturmowcy-klony, komandosi Republiki, piloci itp.
http://clonetroopers.net/
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Commander BLY

Post autor: OBIWAN00 »

Przerabiam właśnie hełm klona ep.3. Malowanie stylizowane na "327th Star Corps" a właściwie ich lidera czyli Bly'aya (chyba tak się odmienia). Poprawkom uległ wizjer dzięki zmianom kształtu, a także obniżenie żuchwy pod grillem. Fotki zamieszcze po namalowaniu zgniłobrązowego paseczka... o którym zapomniałem w poprzednim malowaniu. Oczywiście hełmik nadal jest ostro umorusany, dzięki porządnemu brudzingowi (ach uwielbiam te słowo) :)

Jestem też w trakcie budowy karabinu DC-15. Buduje go z rur pcv, drewna, elementów spienionego pcv, różnych innych różności i....kartonu :P (musiałem to napisać). Broń ta jest dość okazała :) ok.1,4m.

Kolejne na warsztat wpadną DC-17 (bliźniacze blastery ręczne). Proste w budowie.

A z czasem zacznę kompletować całośヌ zbroji i resztę wyposażenia. Ale zbroję narazie odkładam w czasie, gdyż jej wykonanie będzie bardziej praco,czaso,koszto-chłonne... A z wyposażenia dojdzie "kama" (pochłaniająca energię blastera spódniczka), pauldron i macrobinecular.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

uh... ja chyba jestem zbyt wielki na zbroje klona... ;) w mike'owa albo lysego wlazlbym bez problemow... ale klona ... hmmm :twisted:
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Herbu
Posty: 70
Rejestracja: 17 kwie 2005, 23:02
Lokalizacja: Coruscant
Kontaktowanie:

Post autor: Herbu »

osh w moled OBI. no to będę Cię śledził bo Bly to moja miłość od pierwszego wejrzenia ;)

good luck
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

no nie wiem nie wiem, ale dla mnie Cody ma cos w wygladzie... moze to ten helm... clone ze spodniczka wyglada nieco zabawnie ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Cody. Ma taki śmieszny hełmik, daszek i niepotrzebnie jakieś wcięcia pod grillem. Oprócz tego ma mało wyposażenia dodatkowego. Ale w sumie też mi się podoba :P. Jednak BLY lepszy!
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

racja lezy gdzies pewnie po srodku, no wlasnie ten helm Cody'ego jest super... musze sobie fotki i jakis tutorial sciagnac clonetroopera... od dluzszego czasu nachodzi mnie mysl aby cos takiego zmajstrowac... ale przerazaja mnie te krzywizny i lagodne luki pancerza... ale musze najpierw pokonczyc to co mam rozgrzebane. wiem ze dam rade zrobic cos takiego , a zwlaszcza przy uzyciu pcv ,zywicy i maty szklanej. najgorsze bedzie zrobienie formy... jak pokoncze to co mam to wtedy sie bede zastanawiac za co si ewziasc... czy fetta czy sandtroopera czy Cody'ego... sklaniam sie ku Fett'owi , wiekszosc juz mam zrobione, znaczy sie pancerz, pas, nakolanniki plecak... bron to blahostka, helm to dluzsza chwila, zrobic kombinezon i kamizelke... gaunlety zajma troche wiecej czasu, sa dosyc upierdliwe w wykonaniu.. no ale zobaczymy jak to bedzie ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

http://www.imperial-fleet.com/bbcforum/ ... c.php?t=91

a masz na poczatek... :twisted: na amerykanskim ebayu masz helm Blay'a

http://cgi.ebay.com/Star-Wars-prop-EP3- ... dZViewItem

nawet ladnie wyglada, pomimo ze celownika nie ma
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Spoooookojnie :). Hełmik mam już dawno gotowy. Dzisiaj dochodzi brudzenie i jak bede miał aparat to zamieszcze ciekawe fotki.

DC-15, tak, widziałem ten tutorial, znalazłem tez dokladniejsze plany konstrukcyjne. Wszystkie elementy głowne zostały już przycięte z drewna. Jutro będe je skręcał do kupy...że tak się wyrażę :). Potem detale i malowanie.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

uha dawaj te fotki i ten wspanialy tutorial,popatrzymy :twisted:
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

:( Niestety... Wyjechałem, aparatu nie dało się załatwić... na fotki trzeba czekać.

Ale powiem, że DC-15 na wykończeniu. Cierpliwości. 8)
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

jesli mozesz czekac i nie zmeczyc sie czekaniem... pewnie gdzies siedzisz w kacie i uparcie walczysz ze strojem przy pomocy papieru sciernego... :twisted: spoko, to nie pierwsze szlifowanie przed toba ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Post autor: Jonny »

Obi, draniu, pokazuj koniecznie zdjęcia :twisted:

Nie mogę się doczekać by zobaczyć jakie zmiany wprowadziłeś :)
Han shot first!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

bedziem powaleni na kolana potega kartonu... :twisted: kurcze jak my wyjdziemy z tego szoku... szykuje sie wielkie wejscie :)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Oj tam wielkie wejście.. Kilka kosmetycznych zmian :P. Taaaa... potega kartonu wielka jest :)
Jak już mówiłem nie ma mnie w domku ale spróbuje załatwić fotki na odległość....ale nic nie obiecuje. Ale no niestety musicie czekać... "patience my friends".
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

holonet nawala chyba bo fotek jak nie ma tak nie ma... daj zyc i pokaz w koncu ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Clonetroopers Detachment”