clone troopers

Szturmowcy-klony, komandosi Republiki, piloci itp.
http://clonetroopers.net/
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

wertum pisze: kolejna zbroja klona. Co o niej myślicie?
calosc niewymiarowa, ktos zrobil zbroje "mniej-wiecej" a to chyba nie o to chodzi.

i kolejny helm zrobiony na podstawie helmu z platkow kellogs.

zenada jednym slowem
Obrazek

Christianity makes sense: A virgin had God's baby, who then grew up to be murdered by Romans, so you and I could be forgiven for Eve eating that apple she got from the talking snake. Three days later Jesus rose from the dead to tell everyone he was coming back someday to fight the devil. Then he flew up to his mansion in Heaven where he sits in judgment of the gays! How can you not belive that!?
Damiel
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2006, 19:06
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Damiel »

takiej lipy jeszcze nie widziałem wogóle szerokość tułowia wogóle nie jest proporcjonaln do wielkości <wzrostu> zbroi lipa lipa i jeszcze raz lipa
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

e tam czepiacie sie, gosc widac ze ja robil na wlasny rozmiar ;) a ze nie ma 'filmowych " wymiarow przeciez to nie jego wina ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

nie, to nie o to chodzi, bo o ile ochraniacze na uda sa zrobione na wymiar to sa zrobione zgodnie z oryginalem, ale juz nakolanniki nie, tak samo zreszta jak nalokietniki.

nie powiesz, ze kolana, albo lokcie mial niefilmowych rozmiarow ;)
Obrazek

Christianity makes sense: A virgin had God's baby, who then grew up to be murdered by Romans, so you and I could be forgiven for Eve eating that apple she got from the talking snake. Three days later Jesus rose from the dead to tell everyone he was coming back someday to fight the devil. Then he flew up to his mansion in Heaven where he sits in judgment of the gays! How can you not belive that!?
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Faktycznie, nakolanniki są za grube, a pudełeczka przy pasie może za bardzo odstają. Ale rzeczywiście nie ma się co czepiać. Tak jak mówi BountyHunter, koleś ze zdjęcia nie ma "filmowych wymiarów. A liczy się to że, zbroja na nim prezentuje się ładnie. Może nie wspaniale, bo razi trochę malowanie przy wizjerze (znacznie się z nim zlewa, a że wizjer jest wąski to niemal zanika)...takie mam odczucia.

Więc zbroja zdecydowanie tylko na jeden wymiar...do zakupu nigdy w życiu (przynajmniej dla mnie). :roll:
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pazdzioch »

TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

wszystko jedna wielka LIPA :D heheheheheheeeee
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Mamy jakis konkurs , zawody w wyszukiwaniu zbroji na ebayu? :lol:
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

hehehehhehehheheeeeeeeee dobre to heheheheehhhhhhhh :D :D :D

dobra to teraz ,kto pierwszy znajdzie ponczochy samonosne ,rozowe :D
z logiem 501st :?: :D


START :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Hehe, szukamy klonów! A jest ich tyle że hohoho... tylko każdy inny..

Fajny avatar Wojtku! Masakra.... spiderman 4 normalnie :P
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pazdzioch »

http://cgi.ebay.com/Star-Wars-EP3-Clone ... dZViewItem


A co myślicie o tej? Poza hełmem który jest masakrą samą w sobie
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

jedna rzecz mi sie podoba w tej zbroi. jej cena. reszta juz nie bardzo.

najwieksza porazka (oprocz helmu) to fakt, iz obie czesci tulowia - dolna i gorna sa polaczone. oprocz tego dwa "paski", ktore sa na brzuchu sa zle wyprofilowane i podbrzusze tez nie takie jakie byc powinno.

pas jest wybrakowany i nie ma tylu szczegolow ile powinien, czesc plastiku na bicepsie nie jest taka jak w oryginale i wogole nie widac tylu wiec nie wiadomo czy tyl ud i lydki sa odpowiednio wyprofilowane.

widzialem tylko raz dobra zbroje na ebayu, niestety poza moim zasiegiem finansowym.

wniosek nasuwa sie jede - jesli chcesz miec zbroje zgodna z oryginalem trzeba ja zrobic samemu ;)
Obrazek

Christianity makes sense: A virgin had God's baby, who then grew up to be murdered by Romans, so you and I could be forgiven for Eve eating that apple she got from the talking snake. Three days later Jesus rose from the dead to tell everyone he was coming back someday to fight the devil. Then he flew up to his mansion in Heaven where he sits in judgment of the gays! How can you not belive that!?
Fixer
Posty: 108
Rejestracja: 28 mar 2007, 22:31

Post autor: Fixer »

Kielo pisze: wniosek nasuwa sie jede - jesli chcesz miec zbroje zgodna z oryginalem trzeba ja zrobic samemu ;)
Twórcy tych zbroi pewnie myślą tak samo :). Tylko, że w trakcie coś nie wychodzi i potem całość ląduje na ebayu.
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pazdzioch »

pytam bo oficjalnie mówię że biorę się za ARC troopera czyli w wypadku ud nie muszę się martwić. Napisałem maila do tego człowieka żeby wysłał zdjęcia tyłu. A co do paneli na pasie to może wreszcie mnie to zmotywuje do zbudowania jakiegoś stołu do formowania próżniowego
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

Nie znam sie na tyle na clonach żeby oceniać wierność z oryginałem, ale przed kupnem upewnij się jakiej grubości materiału użył - całość wygląda na niezbyt grubą :/
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Clonetroopers Detachment”