Clonetrooper z Rots

Szturmowcy-klony, komandosi Republiki, piloci itp.
http://clonetroopers.net/
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Clonetrooper z Rots

Post autor: Anakin Skywalker »

Cześć mam pytanie chciałbym zapytać jak stoi ze skompletowaniem zbroi Clona z Rots.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2009, 21:24 przez Anakin Skywalker, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Na razie nie mam zadnych informacji na ten temat, ale jak cos bedzie to dam znac. Te zbroje sie dopiero pojawily. Na dzien dzisiejszy jestem w stanie tylko podac Ci miejsce, gdzie mozesz zakupic helmy -> http://masterreplicas.com/customer/star ... php?cid=12
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Hmm Master Replicas Tam są bardzo ładne i pewnie solidne hełmy lecz są dośc drogie. W każdym razie thx za odpowiedź :wink:
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Wiesz, osobiscie uwazam, ze helmy z MR sa w przyzwoitej cenie. :) Drogie to sa produkty z Shepperton Design Studio ;)
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Tak hełmy z Mr sa Świetnie wykonane nom ale kosztuja prawie tyle co czesci do zbroji Stormtroopera. A tak wogule mike podałbys mi moze twoje gg, bo na Forum to troche się długo rozmawia. POZDRO FOR CAŁY POLISH OUTPOST
Awatar użytkownika
Kylo
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:01
Lokalizacja: Świdnik City

Post autor: Kylo »

Mam pytanie do TK-1410 , gdzie w takim razie można nabyć zbroje Clonetroopera z AOTC ???
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Sugeruje szukac na ebay'u.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

BTW a juz sa klony z ROTS? z tego co sie orientuje w filmie raptem jedenego helmu uzywali.
Awatar użytkownika
Kylo
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:01
Lokalizacja: Świdnik City

Post autor: Kylo »

No właśnie, wiadomo coś więcej na temat tych zbroi ? Kiedyś na ebay'u widziałem kompletną zbroje clona, ale jedynie Shock Troopera...
Awatar użytkownika
Haciu
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2005, 7:57

Post autor: Haciu »

Witam,
Ostatnio zaczołem szukać helmów Clone Troopersów na ebay'u. Zauwazyłem że są dwa hełmy - jeden za 74 złote i jakiś Deluxe za 195. Może mi ktoś powiedzieć czym one się różnią? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi wyjaśnił na czym polega kupowanie na ebay'u od kogoś z zagranic (tzn. "jak to działa"). Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

A na ebayu to nie pisze jak kupować bo ja wiem że pisze :shock: Daj zdjecia tych hełmów albo linki do aukcji!! tak to nikt ci raczej nie powie czym sie różnią
Obrazek
Awatar użytkownika
Haciu
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2005, 7:57

Post autor: Haciu »

Ok, więc :

Tutaj mamy oferowany hełm deluxe
http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=7538102660
A tutaj Standard
http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=7538102666

Gdybym chciał zakupić taki hełm to ile wynosiłby mnie koszt przesyłki? Chciałbym żeby ktoś doświadczony powiedział mi jak przeprowadza się taką operacje. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Więc tak te hełmy różnia się tylko zdaje się rozmiarem i tyle. przesyłka z Usa różnie kosztuje zalezy od sprzedającego , ee piszesz operacje tak samo jak na allegro. po prostu musisz miec 18 zarejestrować się na ebayu dostaniesz kod potwierdzający zarejestrowanie i koniec i kupujesz od razu lub licytujesz co chcesz .
Obrazek
Awatar użytkownika
Haciu
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2005, 7:57

Post autor: Haciu »

Na ebay'u jestem już zarejestrowany, ciekawi mnie tylko koszt wysyłki ze stanów i ile mnie wyniesie opłata za wysłanie kasy na zagraniczne konto. No i ile trzeba czekać na paczke z USA.
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Nom słuchaj to spooko że jestes zarejestrowany ,a jestes pełnoletni ?
koszt wysyłki tak jak mówiłem zależy od sprzedającego przedmiot hmm na paczke z usa myśle że czeka sie ok 2-3 tygodni hmmm a nie masz konta elektronicznego na nim wysłanie kosztuje za darmo chyba :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Clonetroopers Detachment”