Republic Comando

Szturmowcy-klony, komandosi Republiki, piloci itp.
http://clonetroopers.net/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Republic Comando

Post autor: fezz »

Chyba się powtórzę, ale WOW!!! Wygląda genialnie! Chyba najbardziej podoba mi się w tym precyzja przekładająca się na spasowanie elementów. Z drugiej strony, martwi mnie napierśnik nie nachodzący na brzuch. Coś nie wyszło przy wymiarowaniu czy po prostu wystarczy inaczej spasować elementy na człowieku (klata niżej, brzuch wyżej)?
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Republic Comando

Post autor: Nahen »

Z napierśnikiem i "brzuchem" jest jeden problem - z jednej strony powinny na siebie zachodzić i tu nie ma miejsca na "opcje". Kombinowałem czy inaczej skleić napierśnik żeby "opuścić" go do przodu. Ale ostatecznie porównując "górę" pancerza na brzuchu z tym w grze i z tymi które robią TZA/WTF i PA doszedłem do wniosku, że idealnie będzie dorobić dodatkowy "pas" armoru łączący te dwa elementy. Z jednej strony wyeliminuje się ryzyko powstania "przerwy" a z drugiej pozwoli m i poeksperymentować z innym materiałem, żeby w tym właśnie miejscu stworzyć "elastyczny zawias" pozwalający na zginanie się w jakimś tam zakresie.

Jak dopasowywałem klatę i plecy to okazało się, że przy rozmiarze jaki mają te elementy można w dowolny sposób je "ukształtować" i w sumie na kimś kto nie ma moich gabarytów, spokojnie już na dziś można tak dopasować napierśnik z gaciami, że żadne dodatkowe elementy nie powinny być potrzebne.

Jak trafi się ktoś o "standardowych" rozmiarach na kogo się armor przygotuje wtedy będzie można to ocenić na 100% ;)

Mam nadzieję, że wyglądam ciut lepiej w swoim pancerzu i ze swoja masą niż ten przykład ;)
Obrazek
Obrazek
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Republic Comando

Post autor: Nahen »

Tak mnie teraz naszło, że chyba trzeba spróbować gacie tez skleić w taki sposób, żeby przód był pod kątem - żeby góra gaci była cofnięta to może uda się bardziej "wcisnąć" moje brzucho we właściwe miejsce i nie będzie się forowało przed napierśnik ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Clonetroopers Detachment”