Zbroje Mandalorian

Mandalorianie i najemnicy Imperium
http://thebhg.net/splashpage.php
ODPOWIEDZ
Kryst26
Posty: 26
Rejestracja: 06 maja 2009, 8:10

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: Kryst26 »

Za bardzo nie wiedziałem gdzie napisać to więc napisze tutaj. Mi chodzi o pytanie do ogólnych strojów mandalorian. Czy stroje muszą być takie które występowały w filmie czy może być zbroja mandalorian która np. występowała w jakiejś grze?? Ciekawi mnie to od zawsze.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: Jok »

Akceptowane sa tez stroje Jodo Kasta i Jastera Mereela. Anonimowi Mandolarianie odpadaja.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: YangObi »

Kryst26 pisze:Za bardzo nie wiedziałem gdzie napisać to więc napisze tutaj. Mi chodzi o pytanie do ogólnych strojów mandalorian. Czy stroje muszą być takie które występowały w filmie czy może być zbroja mandalorian która np. występowała w jakiejś grze?? Ciekawi mnie to od zawsze.
Jeżeli chcesz wstąpić do 501st musi to być jedne z tych:

-Jango Fett (Open Seasons) lub AOTC
-Boba Fett Holiday Special lub ESB lub Pre-production lub Bespin Ambush lub ROTJ
-Jodo Kast
-Jaster Mereel

Innych obecnie legion 501st nie przyjmuje.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: Jok »

YangObi pisze:
Innych obecnie legion 501st nie przyjmuje.
Jednak jesli znajdziesz innego Mandalorianina udokumentowanego w 3 zrodlach (komiks, gra, ksiazka, album, minisy, figurki idt itp) mozesz sie starac o przyjecie i jako pierwszy wykonac stroj.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: YangObi »

Jok pisze:
YangObi pisze:
Innych obecnie legion 501st nie przyjmuje.
Jednak jesli znajdziesz innego Mandalorianina udokumentowanego w 3 zrodlach (komiks, gra, ksiazka, album, minisy, figurki idt itp) mozesz sie starac o przyjecie i jako pierwszy wykonac stroj.
Tak tylko przy mandalorianach jest dodatkowy pewien szkopuł, musi być także pokazane że stoją oni po tej złej stronie, bądz pracują dla tych złych. Taki Kal Skirata odpada.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Kryst26
Posty: 26
Rejestracja: 06 maja 2009, 8:10

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: Kryst26 »

Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. Brakuje mi 5 lat do wstąpienia do was więc będę przez ten okres zbierał kasę na strój. A czy postać Durga zalicza się ?? On był mandalorianinem?? No bo na oficjalnej stronie 501st w BH on jest.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: Jok »

Skoro jest na oficjalnej toznaczy ze jest akceptowany ;) Durge byl BH - czyli Bounty Hunter - łowca nagród. Jak dotad tylko jedna osoba(i jest to nasz Legion Membership Officer) posiada ten kostium: http://www.501st.com/members/displaymem ... stumeID=35
Kryst26
Posty: 26
Rejestracja: 06 maja 2009, 8:10

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: Kryst26 »

Właśnie dokładnie o jego kostium mi chodziło. Świetnie wygląda. Ciekawe jak go zrobił lub gdzie kupił.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: Jok »

Thomas sam robi sobie kostiumy - polecam zajrzec na jego strone gdzie ma tego jeszcze wiecej, nie tylko SW
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: sternik »

Notabene to idealny kostium dla forumowego BH :) Jak większość wie Bonty to kawał chłopa a Druge do najmniejszych nie należał :) no i profesja bez zmian :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: ARAKYEL »

Uff w końcu finisz. Jeszcze elektronika i dolna cześć zamykająca antenkę, dziś może zabiorę się za wizjer i hełm skończony.
Nie wiem czy przypomina hełm mando czy bardziej power rangers.
a oto fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: MrFett »

Wyglada bomba jak dla mnie :] Ma grozny wyraz "pyska" . Tak sie zapytam - z tylu jest caly z zywicy czy ma "otwory" na tej wentylacji . Super wygladalby gdyby mial tam otwory i wyrazna "siatke" metalowa jakas.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: ARAKYEL »

MrFett pisze:Wyglada bomba jak dla mnie :] Ma grozny wyraz "pyska" . Tak sie zapytam - z tylu jest caly z zywicy czy ma "otwory" na tej wentylacji . Super wygladalby gdyby mial tam otwory i wyrazna "siatke" metalowa jakas.
Tak posiada wycięcia pod którymi znajduje puszka zawierająca replikę układu scalonego, nie pamiętam nazwy CQ-1, MQ-1 w oryginale był to układ z kalkulatora casio. Hełm jest sklejany z szablonów i wykonany w 90% z spienionego pcv.
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: ARAKYEL »

Dremel padł więc nie mogę wyciąć na razie soczewki. Czasza hełmu wydawała mi się troszkę pusta, więc domalowałem 2 detale. Brudzing wykonałem farbką polecaną przez pana w sklepie modelarskim jako kolor stali, jak widać na załączonym obrazku do stali ma się ni jak, za to plus minus nadaje się do brudzingu. Jak uda mi się dokupić farbkę przypominając podkład oraz jakąś zbliżoną do czystego metalu spróbuje lekko podniszczyć jeszcze białe powierzchnie. (tym razem zaufam palecie barw, choć to też mylące).
http://imgur.com/oYFdT.jpg
http://imgur.com/vIxfv.jpg
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Zbroje Mandalorian

Post autor: BountyHunter »

helm mando moze byc, ksztalt do fetta.... troszke zblizony ;) uklad z casio mq-1 ;) NAJLEPSZE METALICZNE FARBKI JAKIE ZNAM to farbki z bitewniaka warhammer - citadel .. sa naprawde swietne . do brudzingu uzywam olejnych humbrolli - mieszanka czarnego i srebrnego daje fajny efekt. najl;epiej jeszcze zrobic wash - czarny lub ziemisty - ale to juz kwestia gustu
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bounty Hunters Guild”