Tyber Zann

Mandalorianie i najemnicy Imperium
http://thebhg.net/splashpage.php
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: Jok »

wiesz powiem tak: Jabbe wydaje mi sie ze widzialem w jakims komiksie, a i Han wyglada dziwnie znajomo. Zam i Boba nie zdziwilbym sie gdyby tez mieli swoje pierwowzory, dlatego akurat tu bym sie jednak spieral co do wiarygodnosci tego obrazka ;)
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: ShVagYeR »

Jak sugeruje link do obrazka (/portfolio/Star_Wars/Star_Wars_Insider_Art/), a potwierdza Wookieepedia ( http://starwars.wikia.com/wiki/File:Clancorrupt.jpg ), jest to obrazek z Insidera #89, z artykułu "Underworld: A Galaxy of Scum and Villainy". Czyli 100% kanon.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: Jok »

to by wygladalo ze Tyber ma swoje trzecie zrodlo czyli Star Wars Insider :D Czyli moze zasilic on szeregi jednej z organizacji ;)
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: YangObi »

Jok pisze:to by wygladalo ze Tyber ma swoje trzecie zrodlo czyli Star Wars Insider :D Czyli moze zasilic on szeregi jednej z organizacji ;)
Jok jak 3 ? Jak narazie to z tego co widzę to ma 2 źródła.

1. Star Wars Galaxy at War: Force of Corruption
2. Star Wars Insider
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: Jok »

A dodatek do Star Wars RPG: Scum and Villainy ?
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: YangObi »

Jok pisze:A dodatek do Star Wars RPG: Scum and Villainy ?
Może nie być uznany, chyba że jest dokładny opis stroju lub zdjęcie. Wtedy nie ma problemu, są 3 źródła i można walczyć.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
jakobus
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2009, 20:59
Lokalizacja: Ozorowice koło Wrocławia

Re: Tyber Zann

Post autor: jakobus »

w zasadzie, to czemu może nie być uznany?
"Kto wcześnie się z łóżka zbiera, ten wcześnie umiera!" :D
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: Jok »

bo nie wiemy co dokladnie znajduje sie w tym dodatku RPG. Moze byc za mala wzmianka o Tyberze, jakas notka na marginesie, czy przyokazji, nie opisujaca wogole tej postaci a co za tym idzie wygladu zewnetrznego, czyli nie moze byc uznana za zrodlo wiedzy o kostiumie. Chyba ze tak jak pisze Yang bedzie tam dosc dokladny opis a jeszcze lepiej rysunek Tybera:)
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Tyber Zann

Post autor: Falcon »

W S&V są statystyki Tybera, brak rysunku i jakiegokolwiek opisu wyglądu poza białymi włosami - tak wiec jako źródło odpada ;/
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Tyber Zann

Post autor: Vissan »

Z tym obrazkiem do Insidera - szkoda że nie pokazuje całej sylwetki, ale przynajmniej jest w miarę kompatybilny z tym co jest w grze. Natomiast nie wiem czy może być traktowany jako źródła. Ja na miejscu kolegi zainteresowanego kostiumem najbardziej liczyłbym na miniaturki - trafiają tam najbardziej niszowe postacie więc może Tyber też się znajdzie w którymś kolejnym dodatku. Na stronie wizardsów możesz sobie zresztą przejrzeć komplety fotek wszystkich figurek.

Czy ten concept art do gry (bo chyba to to jest) z pierwszego posta liczy się jako osobne źródło niż model 3d z gry?

Wracając do kostiumu - zarówno kurtałka jak i spodnie to rzecz do uszycia od podstaw. Najmniejszy problem to buty i jeśli nie posiadasz w ogóle oficerek polecam na początek http://armyworld.pl/product-pol-154-NVA ... inal-.html które to pocztą pantoflową polecił mi nasz funkcjonariusz ISB - Yularen. Do tego uszycie zapinanych na rzepy czy inaczej nakładek to rzecz do zrobienia samodzielnie z jakiegoś skaju czy coś. Zasadniczy problem pojawi się, jeśli kolor butów okaże się bardziej brązowy niż czarny.

Materiał spodni to ciekawa sprawa. Jak dla mnie możnaby poszukać czegoś zamszopodobnego.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: Jok »

o udalo mi sie znalesc bron Tybera z tej ilustracji:
Obrazek
jakobus
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2009, 20:59
Lokalizacja: Ozorowice koło Wrocławia

Re: Tyber Zann

Post autor: jakobus »

Ehh :/ Jak na razie cały projekt nic się nie rusza, bo napotkałem na parę problemów (np. pewna kobieta która mnie urodziła, nie życzy sobie broni w domu :PP albo to, że muszę się przygotować do finału konkursu :P , albo to, że książki Terrego Pratchetta i Warhammera 40k, maniakalnie czytane, ciągną troszku kasy :P). Jak na razie dokładnie przemyślę, jak przerobić shotguna na blaster i z jakiego materiału najlepiej zrobić spodeny i ew. kurtkę. Buty mam i planuję latem, jak będę miał dużo czasu, dorobić owej skajowe nakładki i postarać się o spodeny. Pozdro i jeszcze raz dzięki za wskazówki, odezwę się, jak coś ruszy dalej :P
"Kto wcześnie się z łóżka zbiera, ten wcześnie umiera!" :D
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tyber Zann

Post autor: Jok »

Swoja droga bron Tybera jest taka sama jak Cade'a Skywalkera z serii Dziedzictwo wiec polecam przyjrzec sie temu komiksowi ;)

jak tam projekt - ruszyl jednak?
Paltius
Polish Garrison
Posty: 358
Rejestracja: 08 lis 2008, 22:55
Lokalizacja: Radom

Re: Tyber Zann

Post autor: Paltius »

jeżeli chodzi o strój Tybera to proponowałbym posilić sie najbardziej grą, bądz trailerami opisującymi Zann'a tak jak widze strój jest pokazany wmiarę dokładnie... co do tych materiałów odwiedz strone gry:
http://www.lucasarts.com/games/swempireatwar_foc/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bounty Hunters Guild”