Łowcy nagród

Mandalorianie i najemnicy Imperium
http://thebhg.net/splashpage.php
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Łowcy nagród

Post autor: Jok »

Coż załóżyłem ten watek aby podyskutowac o szeroko pojetych lowcach angrod niekoniecznie w mandolianskich zbrojach. Bardzo ciekawe stroje maja panowie z E5 - i chyba tylko IG-88 jest nieosiagalny(chyba ze wyjdzie cos jak grevious)
Ponizej przezentuje jeden z pierwszych etapow pracy nad maska Greeda :D
http://www.bestiariusz.boo.pl/sw1.jpg
http://www.bestiariusz.boo.pl/sw2.jpg
http://www.bestiariusz.boo.pl/sw3.jpg
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Coz, pierwszy etap prac wydaje sie calkiem satysfakcjonujacy :). Ze zdjec wnioskuje, ze jest to na razie przod maski.

Czy jest to forma gipsowa? Bedziesz chcial to pokryc jakims materialem gumopodobnym? :)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

Dokladniej to z masy papierowe jest wykonana - po ok 24 godzinnym schnieciu jest zdecydowanie twardsza i mniej krucha niz zwykly gips. Jezeli bede mial tylko mozliwosc to pokryje to guma , lub czyms gumopodobnym zeby maska uzyskala wlasciwa fakture skory.- Poki co jak slusznie zaywazyles jest to przednia czesc - w przyszlosci bedzie cala glowa skladajaca sie odpowiednio z przedniej i tylniej polowy- plus szyja. Najwiekszym problemem sa jednak oczy - te to tak naprawde (az wstyd sie przyznac :P ) okladki od strógaczek :lol: tyle ze przyciemniane -widocznosc dobra- z tym ze czytac sie w tym nie da ;).
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

Jok pisze:Najwiekszym problemem sa jednak oczy - te to tak naprawde (az wstyd sie przyznac :P ) okladki od strógaczek :lol: tyle ze przyciemniane -widocznosc dobra- z tym ze czytac sie w tym nie da ;).
Czemu wstyd :? liczy się pomysłowość :D

Lucas widownie Podracerów zrobił z pokolorowanych patyczków kosmetycznych 8)
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Awatar użytkownika
masio
Posty: 18
Rejestracja: 10 gru 2004, 13:08

Post autor: masio »

Właśnie Jaden Kast dla mnie cała maska juz teraz jest Genialna :D. Oby tak dalej :P
<b> IMPERIAL STORMTROOPER DON'T DIE ...

THEY CAN ONLY GO TO HELL AND REGROUP</b>
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Zastanawia mnie Jok czy juz moze przemyslales sprawe w jaki sposob zrobisz dlonie Greedo? I w ogole czy masz juz koncepcje na skompletowanie reszty stroju?
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

TK-1410 pisze:Zastanawia mnie Jok czy juz moze przemyslales sprawe w jaki sposob zrobisz dlonie Greedo? I w ogole czy masz juz koncepcje na skompletowanie reszty stroju?
Co do rekawic to mam koncepcje wykonania z materialu uszytwnianego przegubowo stelarzem z drutu - tak jak bylo to w trylogi - co do stroju to owszem mam juz material z ktorego da sie uszyc calkiem calkiem podobny kombinezon niebieski jaki mial Greedo- problem jednak tworzy mi sie pczy pomaranczowej kamizelce - byla skorzana- bede musial chyba jha barwic w jakis sposob ;)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

Zaczolem odlewac :D Formy zrobilem gipsowe, a jako tworzywa uzywam silikonu. JAk narazie mam zrobione te antenki ale jestem zadowolony - z jednej formy otrzymalem pare i przy tym nie jest to trudne:) niedlugo zajme sie...eee...twarza:D jako ze mam juz skonczona pierwsza polowe calej glowy :)
co do rak zrobio podobnie- szablon z masy i potem silikonowe odlewy- silikon jest na tyle elastyczny ze nie uktrudni poruszania a jednoczesnie na tyle sztywny ze bedzie widac kosteczki palcow :)
Awatar użytkownika
Kylo
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:01
Lokalizacja: Świdnik City

Post autor: Kylo »

Musze się przyznać że od dłuższego czasu czytam posty na tym forum, podoba mi się twoja praca, nie moge się doczekać efektu końcowego... :)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

Ok pokazuje efekt koncowy "twarzy"
http://www.czarneslonce.boo.pl/fotki/re ... /maska.htm
niedlugo bede konczyl tyl glowy :) - antenki i uszy mam juz odlane z silikonu ale beda domontowywane do gotowej maski.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Musze przyznac, ze efekt jest zadowalajacy, gdy tylko maska zostanie pokryta w calosci silikonem/guma, powinna wygladac po prostu swietnie :).
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

TK-1410 pisze:Musze przyznac, ze efekt jest zadowalajacy, gdy tylko maska zostanie pokryta w calosci silikonem/guma, powinna wygladac po prostu swietnie :).
tzn z tym ze ona jednak nie bedzie pokrywana - bedzie to calosc wykonana z silikonu a to co teraz prezentuje na zdjeciach to tylko forma do odlewow :)
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

No to w takim razie jeszcze lepiej :)
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Przeglądam sobie własnie starsze tematy i natrafiłem na ten zapomniany, a jakże ciekawy temat :).

Ciekaw jestem jak przebiega praca nad strojem na dzień dzisiejszy ? [niestety linki do fotek nie dzialają :(].
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bounty Hunters Guild”