Strój Imperatora

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Znalazlem bardzo interesujaca strone, na ktorej ukazany jest proces tworzenia maski Imperatora -> http://www.spatcave.com/palpatine.htm

Podaje tak na wszelki wypadek, bo pewnie szturmowiec 66 i tak juz nad tym pracuje korzystajac ze swoich metod ;)
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Fajna strona :wink:
Dokładnie w ten sam sposób powstaje moja maska :D Metoda stara i sprawdzona ! Używana do dnia dzisiejszego w prawdziwym przemyśle filmowym !!!!!!!!
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Po długiej przerwie prace nad kostiumem Imperatora znów ruszyły pełną para ! Mam wreszcie więcej wolnego czasu..... a i gotóweczki trochę przybyło :lol: Obiecałem sobie ze Lipiec -Sierpień to okres w którym wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik !
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

No to super, trzymam za słowo :). Z niecierpliwością czekam na nową porcję zdjęć :)
Awatar użytkownika
Darth V
Posty: 9
Rejestracja: 02 lut 2006, 11:07
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Darth V »

hej.Chciałem zapytać co miałeś na myśli Joruus pisząc "Tj. VADER już jest - choć ostatnio w słabszej formie".Czyżby już istniał takowy?Jeśli tak to chętnie zobaczyłbym jakieś zdjęcie.
You don`t know the power of the dark side!!!
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Proszę bardzo :lol:. Zerknij tutaj : http://www.vader.pl/foto.html :wink:
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Darth V pisze:hej.Chciałem zapytać co miałeś na myśli Joruus pisząc "Tj. VADER już jest - choć ostatnio w słabszej formie".Czyżby już istniał takowy?Jeśli tak to chętnie zobaczyłbym jakieś zdjęcie.
Na myśli miałem oczywiście zespół ;), do strony ktorego link zapodał szturmowiec 66 powyżej :).
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Bardzo prosze, aby dyskusję na temat stroju Dartha Vadera kontynuować w tym topiku -> http://www.polishoutpost.com/forum/viewtopic.php?t=131
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

szturmowiec 66 pisze:Po długiej przerwie prace nad kostiumem Imperatora znów ruszyły pełną para
I jak tam prace nad kostiumem? :)
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Dawno mnie tu nie było !!!!! ( przyznać się .......niektórzy z was pomyśleli już pewnie ze projekt umarł !) Takie są niestety uroki dorosłego życia ! Im człowiek jest starszy tym mniej czasu pozostaje mu na przyjemności. :cry:

Prace nad Imperatorem ciągle trwają. Laska i spinka odlane z żywicy , pięknie polakierowane wiszą na ścianie. Płaszcz i szata uszyte. W tamtym tygodniu dostałem robioną specjalnie na zamówienie szczękę oraz paczuszkę sztucznych siwych włosów. ( jak już wcześniej mówiłem mam zamiar zrobić pełna maskę.) Teraz każda wolna chwile poświęcam rzeźbieniu twarzy. Nie jest to sprawa łatwa. Na każda zmarszczkę trzeba poświęcić kilka a nawet kilkanaście godzin. Całość musi się idealnie pokrywać z filmowym pierwowzorem.
Obiecałem przecież ze PO będzie miało najwierniejsza kopie Imperatora w całym 501 !!!!!
:wink:
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

No to kamień spadł mi z serca ;). W każdym razie miło by było, gdybyś mógł co jakiś czas uraczyć nas zdjęciami, ukazującymi postępy Twojej pracy.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Ja 3mam kciuki za twoj projekt , mam nadzieje ze maska ktora zrobisz bedzie swietna i szybko wstapisz do PO :D No i wlasnie te fotki!! Czekamy, czekamy :D
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

Ja zaś trzymam kciuki za wszystkie projekty, łącznie ze zbroją Kira Kanosa ;)
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

I co? Nadal mamy trzymać kciuki? Bo już mnie bolą... A przydałoby się zobaczyć jakieś postępy w pracy.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”