Strój Imperatora

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
Awatar użytkownika
Piett
Polish Garrison Retired
Posty: 91
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:32
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

Wszyscy tu gadu gadu o tworzeniu stroju tymczasem jak donoszą źródła wywiadu, do PO dołączył podobno inny Imperator.

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=8308#kom

Tylko czemu nie ma newsa na stronie głównej PO :lol: :wink: .
-Bounty hunters,we don't need that scum.
Those Rebels won't escape us.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Taaaaaaa :lol:

Imperatora lata dziecięce...
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

No. A ciekaw o postępy szturmowca66 jestem, gdyż sam za Imperatora się wziąłem. Na razie rzeźbię tylko twarz, ale wyrzeźbiona zostanie calutka głowa z szyją. Będzie to popiersie gipsowe do postania sobie na solidnej półeczce :)
Ale niewykluczone, że formę która powstanie potraktuję także gumosilem, aby mieć maskę :). Wystarczy jeszcze ogólna charakteryzacja w okolicach oczu, ręce no i oczywiście uszycie szat. Imperator jako że posiada gadżety typu broszka i laseczka bedzie takowe posiadał po wyrzeźbieniu.
Ale na razie zajmuje się tylko popiersiem :P

A potrzebowałbym także jakieś namiary na chociażby nazwę materiału, albo jakąś fotę tekstury, z którego uszyta jest szata Imperatora ep6.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Cierpliwości Obi…. cierpliwości !!!!
Wszystko idzie zgodnie z planem. W przyszłym tygodniu wrzucę pierwsze fotki . :wink:
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

szturmowiec 66 pisze: Wszystko idzie zgodnie z planem.
Widze ze projekt nadal aktualny?
Obrazek
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Oczywiście że aktualny ! Pomimo że wszystko posuwa się do przodu BARDZO :oops: małymi kroczkami , prace nadal trwają. Tak to już jest w dorosłym życiu! Coraz więcej obowiązków a zarazem coraz mniej czasu na przyjemności. :cry:
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

No to czekamy na fotki ;)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

szturmowiec 66 pisze:Cierpliwości Obi…. cierpliwości !!!!
Wszystko idzie zgodnie z planem. W przyszłym tygodniu wrzucę pierwsze fotki . :wink:
:) No to jestem niezmiernie zadowolony. Czekam na fotki i jakąś relację :)

A jeśli chodzi o tunikę Imperatora ROTJ.... czy ktokolwiek spotkał się z jakimś rysunkiem, projektem fanowskim tego stroju. Chodzi o to aby wiedzieć jak to uszyć, albo żeby krawiec wiedział jak to dokładnie ma wyglądać. Te długie, szerokie rękawy, kaptur. Ciężko to rozplanować ze zdjęć filmowych.
I kolejna sprawa to sam materiał... jest on taki nietypowy. Nie mam pojęcia jaki to typ tkaniny, ale widać że coś czarnego grubego z widoczną fakturą. Wiecie gdzie takowy znaleźć?
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

sadze ze to dwa wdzianka, jedno spodnie a na wierzch cos w rodzaju plaszcza z kapturem, tunika sadze zwykla, czarna cos w rodzaju e2-e3
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Człowiek Czopek
Posty: 38
Rejestracja: 02 mar 2007, 17:22
Lokalizacja: Z takiej dziury

Post autor: Człowiek Czopek »

szturmowiec 66 pisze:Cierpliwości Obi…. cierpliwości !!!!
Wszystko idzie zgodnie z planem. W przyszłym tygodniu wrzucę pierwsze fotki . :wink:
Widzę że już mamy czerwiec a nadal nie ma fotek Co tak powoli? Ja też jestem dorosły i jestem w wojsku no ale imperatora to bym skończył w miesiąc :wink:
Obrazek
The will of a Sith Lord is not so easily manipulated - Darth Malak
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

Człowiek Czopek pisze:no ale imperatora to bym skończył w miesiąc :wink:
No niewiem, odlew letexowy twarzy soczewki to nie takie proste, chyba że jesteś super-manem :lol:
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Człowiek Czopek
Posty: 38
Rejestracja: 02 mar 2007, 17:22
Lokalizacja: Z takiej dziury

Post autor: Człowiek Czopek »

Wysłany: Wto Gru 06, 2005 3:31 pm Temat postu: Strój Imperatora

--------------------------------------------------------------------------------

To troche już długo 8)
Obrazek
The will of a Sith Lord is not so easily manipulated - Darth Malak
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

YangObi znasz się na rzeczy !!!!!
Drogi CZŁOWIEKU CZOPKU…. Jeśli potrafisz zrobić kostium imperatora w miesiąc….to wierz mi…. Jesteś moim IDOLEM !!!!!!!!!
:shock: :shock: :shock:
I cóż z tego ze czerwiec ? Nie interesuje mnie jak najkrótszy czas wykonania stroju ale jego jakość. Owszem wystruganie laski spinki czy uszycie habitu nie należy do najtrudniejszych. Sama charakteryzacja jednak to już poważna sprawa.
Maska musi być idealnie dopasowana do twarzy. Każdy szczegół, każda zmarszczka odwzorowana w 99,9 procentach. Całość musi być jak najwierniejsza oryginałowi. Jest przy tym naprawdę masę dłubania. Nie jestem wstanie określić ile czasu zajmie mi dokończenie stroju. Może dwa miesiące a może dwa lata. Będę go robił dotąd aż efekt końcowy będzie w 100 % satysfakcjonujący.
W pierwszym poście napisałem - „Nie będę ukrywał że bardzo chcę wstąpić w wasze szeregi a jeszcze bardziej by PO miał najwierniejsza kopie Imperatora w całym LEGIONIE ! „…… i tego cały czas się trzymam !!!!!!! :wink:
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

szturmowiec 66 pisze:W pierwszym poście napisałem - „Nie będę ukrywał że bardzo chcę wstąpić w wasze szeregi a jeszcze bardziej by PO miał najwierniejsza kopie Imperatora w całym LEGIONIE ! „…… i tego cały czas się trzymam !!!!!!! :wink:
I tego się mój drogi trzymaj :) Wolę poczekać, nawet gdyby to miał być rok i zobaczyć Twój strój w pełnej krasie.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

A ja pokaże etap rzeźbienia popiersia. Rzeźba z dobrej jednogatunkowej szarej plasteliny. Na razie tylko część twarzowa, zostanie jeszcze do wyrzeźbienia tył główki. W ostatnim etapie całość zostanie odlana z gipsu, pomalowana, dodam także detale oczu, więcej zmarszczek. Trochę jest jeszcze poprawek do wykonania dlatego proszę o wszelkie konstruktywne uwagi :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”