Kostium Dartha Vadera

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

god job ;), a że się tak spytam z czystej ciekawości, chesz wstapić do 501 jak skonczysz prace, czy robisz Vaderasa dla siebie ?
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie i będe spełniał wymogi to oczywiście chcę wstąpić. Dlatego strój, maska hełm i cała reszta jest bardzo wytrzymała i nadająca się do noszenia dla każdego. Ale najpierw fotki w całej okazałości trzeba zaprezentować Mike'owi oraz na forum. No i wysłuchać wszelakich rad. :wink:

A strój niemal w 99% jest już skompletowany. Na przeszkodzie do pięknych fotek stać może....pogoda.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

A czy miecz tez bedzie z kartonu? Czy planujesz kupic replike :?:

Pytam, no bo Vader musi posiadac tez i miecz
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Łysy zadajesz dziwne pytania jak mistrz kartonu może wydać 300 czy więcej złoty na miecz, który może wykonać o niebo lepiej niż MR z kartonu. Prawda Obiwanoo? Swoją drogą ciekaw jestem tylko jak rozwiążesz sprawę wzrostu i postury. Czy może będą to jakieś specjalne buty na kartonowym obcasie i kartonowe poduszki na ramiona?
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

No wlasnie Obiwanoo. Jak u ciebie wyglada sprawa wzrostu? No bo np. Vader o wzroscie 160-170cm. to troche malo. Glupio by wygladal przy wyzszych szturmowcach.
No i pozostaje sprawa postury. To tez musi jakos wygladac.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Posture można nadrobić wdziankiem albo siłką, gorzej ze wzrostem :D. A tak swoją drogą zrobiłem kiedyś mieczyk z modeliny, moge sprzedać - bo mi się niepodoba :P.
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Sam mam 175cm wzrostu. Z hełmem i butami dojdzie kilka cm. Więc zapewne w stroju będe miał ponad 180-185cm.
Jesli chodzi o posturę to wszystko jest proporcjonalnie, szerokość w barach i wysokość u vadera będzie ok. Armor jest szerzy ode mnie co prawda o ok.5cm z kazdej strony, ale bodysuit i wewnetrzny plaszcz dodają cielska. Nie martwmy się na zapas.
Czy może będą to jakieś specjalne buty na kartonowym obcasie i kartonowe poduszki na ramiona?
... Ramiona może troszke sobie wypcham...ale nie kartonem :lol: Nawet się uśmiałem ;)
A czy miecz tez bedzie z kartonu? Czy planujesz kupic replike
Miecz wykonam, jakaś rurka stalowa, karton bynajmniej się także przyda, chromowe malowanie. Poradze sobie :). I podkreslam, miecz nie moze byc też z kartonu bo helm, maska i armor też nie są.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Ciesze sie ze profesjonalnie podchodzisz do sprawy, i wszystko bedzie tak profesjonalnie zrobione :D Rozumiem ze na Kamino zaprezetujesz sie jako Vader ?
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Własnie właśnie na Kamino powinieneś się znaleźć w końcu trójmiasto od słupska to 2 h jazdy. A zgromadzeni mogli by obejrzeć twoje dzieło. Wstyd by był gdybyś nie przyjechał.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

W filmie AOTC było coś takiego jak mnie pamięć nie myli: "Mistrz OBIWAN00 zgubił planetę [Kamino, przyp. autora], wstyd, wielki wstyd", więc kto wie jak będzie, ?
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

Bardzo fajnie sie to wszystko prezentuje, Brawo :)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Ok, powiem szczerze. Hełm i zbroja wyglądają o niebo lepiej od poprzedniej wersji, niestety wciąż dużo brakuje im do ideału. Już teraz mogę powiedzieć, że na obecną chwilę, te części nie mają najmniejszej szansy przejść pozytywnej weryfikacji przez Thomasa - osobę odpowiedzialną w 501st za nabór nowych członków.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

TK-1410 pisze:Ok, powiem szczerze. Hełm i zbroja wyglądają o niebo lepiej od poprzedniej wersji, niestety wciąż dużo brakuje im do ideału. Już teraz mogę powiedzieć, że na obecną chwilę, te części nie mają najmniejszej szansy przejść pozytywnej weryfikacji przez Thomasa - osobę odpowiedzialną w 501st za nabór nowych członków.
Dzięki, że doceniasz robote.(porównania z kartonowym "vaderkiem" wcale nie ma, to niebo i ziemia :) ). Do ideału oczywiście, że brakuje, jak zresztą w wielu przedsięwzięcaich które się wykonuje samemu, po czasie można stwierdzić, że coś można było lepiej zrobić. Ale takimi śodkami jakimi dysponowałem nie możliwością było osiągnąć lepszy efekt.

Hm, dlaczego hełm i zbroja nie mają najmniejszej szansy na aprobatę w 501st?
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

OBIWAN00 pisze:Hm, dlaczego hełm i zbroja nie mają najmniejszej szansy na aprobatę w 501st?
Dlatego, że jakościowo rażąco odbiegają od standardu.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

TK-1410 pisze:Dlatego, że jakościowo rażąco odbiegają od standardu.
Dokładniej? W czym odbiega od standardu? I do tego tak rażąco... Powierzchnia jest równa, gładka i połyskliwa. Proporcje wspaniałe. Czego chcieć więcej?
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”