Kostium Dartha Vadera

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
Awatar użytkownika
*Dawid-JEDI*
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2006, 19:34
Lokalizacja: Lębork-Cantina; W weekendy-Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: *Dawid-JEDI* »

Tak samo planuję ... tylko, że kupić a nie zrobic gotowy kostium Vadera...
Oczywiście cierpliwym gratuluje wytrwałości... ale osobiście wolę kostium oryginalny -prosto z filmu-replikę -7tyś kosztuje... trochę drogo, no ale satysfakcję będe miał bo sam sobie na ten strój zapracuję, na osiemnastkę też się rodzinka trochę zrzuci, więc powinno byc ok :wink: W sprawie dalszych informacji dotyczących kupna tego stroju będe jeszcze pisał... :wink:
The Force is my Ally !!!
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

Post autor: shadow-ID4886 »

niebede sie wypowiadał ale i tak dołoze swoje 5 kredytów pikowania sa słabo widoczne i kazdy to zobaczy. :lol: wiec zrób cos z tym albo zacznij odnowa bo szkoda twej pracy.
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

shadow-ID4886 pisze:niebede sie wypowiadał ale i tak dołoze swoje 5 kredytów pikowania sa słabo widoczne i kazdy to zobaczy. :lol: wiec zrób cos z tym albo zacznij odnowa bo szkoda twej pracy.
Pika pika :lol: Jak "zacznij od nowa"? Moze kiedys kiedys. Na razie jestem zadowolony :) :twisted:
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

A czy ktoś wie jak statystycznie prezentują sie wersje Vadera z ep3-6 w 501st Legionie?

Cos mi sie wydaje ze Vadera z ep.3 jeszcze nie ma, albo jest to znikoma czasc. Hmm?
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

OBIWAN00 pisze:A czy ktoś wie jak statystycznie prezentują sie wersje Vadera z ep3-6 w 501st Legionie?

Cos mi sie wydaje ze Vadera z ep.3 jeszcze nie ma, albo jest to znikoma czasc. Hmm?
No na pewno Vaderow z ROTS malo nie jest. Natomiast z cala pewnoscia najwiecej jest tych z TESB, oraz ROTJ.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Ciekawe czy jest jakiś z ANH - z matowym hełmofonem :D.
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Pisałem wcześniej o bodusuicie. Wygląda na to,że od wewnątrz gdzie niegdzie trzeba go będzie wypchać. Dzięki temu w ramionach bedzie sie szerszym i bardziej wymiarowym jak na posture Vadera.
Forma na hełm i maskę są już gotowe. Pozostaje stworzenie z nich gotowych produktów. Nastepnie obrobka itd.

Powoli myślę co umieścić w środku maski. Zapewne bedzie tam glosniczek do jakiejs mp3 z oddechem. Może też wiatraczek żeby sie nie udusić :P. Mam nadzieje, że nic nie stanie mi na przeszkodzie stworzenia w pełni profesjonalnego stroju :) Vader w PO bardzo by się przydał
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

OBIWAN00 pisze:Zapewne bedzie tam glosniczek do jakiejs mp3 z oddechem. Może też wiatraczek żeby sie nie udusić :P. Mam nadzieje, że nic nie stanie mi na przeszkodzie stworzenia w pełni profesjonalnego stroju :)
Z całą pewnością głośniczek do jakiejś mp3 z oddechem podkreśli jego profesjonalizm :P
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Tak tak. Nie ma to jak profesjonalizm przez duze "P" :twisted: A glosniczek napewno podniesie jakosc twojego kostiumu :!: :D
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Przede mną problem mocowania hełmu do maski. Widziałem sporo możliwości, rzepy, nasadki w kształcie "T","O","X". Na któryś z tych sposobów muszę się zdecydować.
A hełmik czeka gotowy do malowania. Maska przechodzi ostatnie szlify. :D

EDIT: Oto fotki z produkcji:
Obrazek

Obrazek
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Ja tak off topic ale może ktoś preferuje taką zbroje Vadera :lol:
Obrazek

Gdzie tam to nie fotomontaż tylko zdjęcie Pana vadera z Comic-Conu 2006
Ostatnio zmieniony 05 sie 2006, 12:49 przez Anakin Skywalker, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Tożto fotomontaż. Widziałem identyczne zdjęcie ale Vader był CAŁY bialutki. A nie jakieś miśki na chestboxie i różowa skóra.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

OBIWAN00 pisze:Widziałem identyczne zdjęcie ale Vader był CAŁY bialutki.
Tak, na CIII.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

I oto jest. Mój strój Vadera z ep.3. Na razie tylko fotki armoru, hełmu i maski. Gdy skompletuję wewn. płaszcz pstryknę zdjęcia w plenerze, przy wspaniałym dziennym słońcu (jak sie pogoda poprawi)
Komentujcie :)
Obrazek

Obrazek
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

Hełm i armor wyglądają wspaniale, nie są może idealne (widać leciutkie chropowatości), ale naprawdę jest to świetna robota :D . Myślę że przy dziennym świetle wygląda on jeszcze lepiej. Nie wiem tylko czy aby te srebrne "pasy" nie za bardzo sie błyszczą, ale możliwe że to wina nienaturalnego oświetlenia.

W każdym razie OBIWAN00 gratuluje wykonania świetnej pracy.
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”