Darth Maul

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
ODPOWIEDZ
Paltius
Polish Garrison
Posty: 358
Rejestracja: 08 lis 2008, 22:55
Lokalizacja: Radom

Re: Darth Maul

Post autor: Paltius »

kolejna faza projektu pod znakiem " DM Horns"
oto pierwszy z nich:
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Darth Maul

Post autor: Nero »

chyba spoko
Obrazek
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Darth Maul

Post autor: TI-1415 »

Paltius ,można prosić o fotki w lepszej jakości :wink: :?:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Darth Maul

Post autor: Jok »

Swoja droga użyłbym metody suchego pedzla i nieco jednak rozjasnilbym te karmelowa kosc - tylko nieco. No i zapewne przydalo by sie mycie tuszem bo rogi maula byly lekko 'zgnilawe'. ale fakt prosze tez o lepsze fotki ;)
Paltius
Polish Garrison
Posty: 358
Rejestracja: 08 lis 2008, 22:55
Lokalizacja: Radom

Re: Darth Maul

Post autor: Paltius »

co do fotek postaram sie zrobić lepsze, co do rogów ich kolor w realu to bardzo jasna kawa z mlekiem...
podaje pare zdjeć przykładowych żebyscie mogli powiedzieć który kolor lepiej odpowiada:( są to wszytkie zdjecia które przekazałem osobie zajmującej sie tym projektem-jest to osoba nie z wiazana z fanntastyką plus modelina robi swoje..):
Jakby ktoś znalazł wymiary bym był wiedzięczny...( jak tylko naładuje baterie wybiore lepsze zdjecia)
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Darth Maul

Post autor: TI-1415 »

Ja optuję za fotą nr 1 :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Paltius
Polish Garrison
Posty: 358
Rejestracja: 08 lis 2008, 22:55
Lokalizacja: Radom

Re: Darth Maul

Post autor: Paltius »

właśnie te dwie pierwsze były czarno białe pewnie dlatego został wybrany kolor z 3 przez ta osobe..oto kolejne fotki choć w tym przypadku niema dośc rewelacji ponieważ mój sprzęt po naprawie słabo trybi i nierobi zdjeć jak na poczatku:
ps; to kolejny prototyp wykonywany przez kogoś innego niż na poczatku 2 pierwsze zmiana podstawy jest potrzebna, i tu chciałbym was prosić o rade z czego mozna(musi być gientka podstawa i coś co da sie włożyć do pieca z modeliną bo raczej przy tym pozostane)...
Paltius
Polish Garrison
Posty: 358
Rejestracja: 08 lis 2008, 22:55
Lokalizacja: Radom

Re: Darth Maul

Post autor: Paltius »

znalazłem cos takiego na 501st Sith Lord Detachment:

1/8" thick styrene cut to 12" x 12". US plastics (for large quantities) or even TAPS plastics (for small) would be would be good sources.

zna sie ktos na ich wymiarach????
ps: sory za pisanie posta jednego pod drugim( zależy mi na czasie i na przejrzystości )
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Darth Maul

Post autor: ARAKYEL »

Paltius pisze:znalazłem cos takiego na 501st Sith Lord Detachment:

1/8" thick styrene cut to 12" x 12". US plastics (for large quantities) or even TAPS plastics (for small) would be would be good sources.

zna sie ktos na ich wymiarach????
ps: sory za pisanie posta jednego pod drugim( zależy mi na czasie i na przejrzystości )

1 cal = 2,54 centymetra
Paltius
Polish Garrison
Posty: 358
Rejestracja: 08 lis 2008, 22:55
Lokalizacja: Radom

Re: Darth Maul

Post autor: Paltius »

z tego co wyliczyłem pownino mieć około 4 cm ale niewiem czy dobrze zrobiłem( 1/8 *2,54*12) i czy wielkość bedzie wystarczająca???
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Darth Maul

Post autor: ARAKYEL »

Paltius pisze:z tego co wyliczyłem pownino mieć około 4 cm ale niewiem czy dobrze zrobiłem( 1/8 *2,54*12) i czy wielkość bedzie wystarczająca???
To jest Styren grubości 3 mm o długości 30 cm i szerokości 30 cm.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Styren
Nie polecam stosowania tego materiału w kontaktach bezpośrednich ze skórą.
Paltius
Polish Garrison
Posty: 358
Rejestracja: 08 lis 2008, 22:55
Lokalizacja: Radom

Re: Darth Maul

Post autor: Paltius »

raczej nie zamierzam na przyszłośc czytaj posty powyżej< skupiłem sie na modelinie i czymś co będzie podstawą kałczuk lub coś innego...
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Darth Maul

Post autor: ARAKYEL »

Życzę ci byś w przyszłości poszerzył swoją znajomość matematyki np. o jej podstawy. :D
Paltius
Polish Garrison
Posty: 358
Rejestracja: 08 lis 2008, 22:55
Lokalizacja: Radom

Re: Darth Maul

Post autor: Paltius »

już na samym poczatku sobie obliczyłem ile powino być ale wpisałem wielkości minimalne na 1 róg a nie na 10 ... bo na oko nikt mi nie zrobi czegoś z czym nawet nie jest związany, a substancje chemiczne nie sporzywcze mnie nie interesują :mrgreen:
ps: z matmy zawsze miałem problem :roll: zwłaszcza że teraz czeka mnie zniej matura..;/
Awatar użytkownika
Gilraen
Posty: 71
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:01
Lokalizacja: Tam gdzie rodzą się Smoki
Kontaktowanie:

Re: Darth Maul

Post autor: Gilraen »

Zara zara, bo ja tu się w tych Maulach trochę pogubiłam - Paltius Ty będziesz golił głowę, tak? To czemu rogi robisz na jakiejś podkładce? Rogi z modeliny jak są miękkie możesz przypasować do odpowiednich miejsc na głowie i nagiąć do kształtu czaszki, a potem doklejać je do skóry za pomocą mastixu - nie znam materiału, który będąc miękki nie rozpuści się podczas procesu obrabiania modeliny, bo tej o ile dobrze pamiętam potrzeba temperatury wrzenia wody żeby się utwardziła. Poza tym, naprawdę przeszłabym się na Twoim miejscu do kilku miejsce i popytała o rady. W Warszawie jest sklep Kryolanu na Pięknej lub Profilm na Smoczej, gdzie siedzi naprawdę zakręcone małżeństwo (Pani ma swoją szkołę charakteryzatorską i gada jak nakręcona) i chętnie Ci pomogą, wybierz się w któryś weekend do stolicy (daleko nie masz) i dopytaj.
Jeśli sny o lataniu są tak naprawdę o seksie, to czym są sny o seksie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”