Zbroja ze studia Shepperton już w sprzedaży!

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Zbroja ze studia Shepperton już w sprzedaży!

Post autor: TK-1410 »

W końcu doczekaliśmy się wypuszczenia przez studio Shepperton autentycznej zbroi szturmowca z ANH, zgodnej w 100% z filmowym oryginałem. Do jej produkcji zostały wykorzystane te same formy co w roku 1976.

Zbroja, tak jak w przypadku hełmu Battle Spec, została wykonana z twardego akrylu pokrytego warstwą ABS, w związku z czym idealnie nadaje się do noszenia, gdyż jest bardzo wytrzymała.


Obrazek


Co ważniejsze, zbroja ma identyczny odcień plastiku, co trzy różne hełmy szturmowców, dostępne w SDS: Stunt, Hero lub Battle-Spec. Tylko od zainteresowanego zależy, który wybierze, chociaż osobiście doradzamy zakup hełmu Stunt lub też Battle-Spec.

Do tej pory jedyną zbroją, będącą praktycznie w użyciu, była zbroja F/X. Nie jest ona niestety aż tak bliska oryginałowi, a jej największą bolączką był hełm, większy o 10% od oryginału. Z tego właśnie powodu szturmowcy z Polish Outpost wymienili hełmy F/X na Stunt, dokonując tym samym swoistej fuzji, o której pisaliśmy w tym miejscu. Same hełmy znakomicie pasują do reszty, zwłaszcza pod względem odcienia.

Jednak w obecnej sytuacji, gdy w końcu mamy możliwość zakupienia autentycznej zbroi szturmowca, jest bardziej niż pewne, iż się w nią wkrótce zaopatrzymy, rezygnując tym samym ze zbroi F/X.

Zbroja z Shepperton Design Studio przychodzi w całości złożona i nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji. Wystarczy ją tylko nałożyć. Przystosowana jest ona dla osób mieszczących się w przedziale 1.67-1.87m.


Obrazek


Aby się w nią zaopatrzyć, będzie trzeba wydać 1080$, dodając do tego koszty wysyłki. Dla jednych może się to wydawać dość sporą ceną, jednak należy podkreślić, iż spodziewaliśmy się, że kwota może być nawet dwa razy wyższa. Zamówienie na zbroje można złożyć pod tym adresem, natomiast jej dokładne zdjęcia znajdują się w tym miejscu.

Reasumując, jest to najlepsza zbroja dostępna na rynku, gdyż identyczna z oryginałem. Trudno ją nawet nazwać repliką, skoro jest to kontynuacja produkcji.
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Uważam że Fajnie że wypuścili wreszcie na rynek tę autentyczna zbroje stormtrooper a ANH :):):) Ja osobiscie jesli miałbym wybierać helm do niej wybrałbym Stun według mnie jest on narazie najlepszy spośród battle-spec i hero
Obrazek
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

W sumie to standaryzacja zbroi nikomu nie zaszkodzi. To jest cena za calosc z helmem?
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Rif pisze:To jest cena za calosc z helmem?
Chcialbym, ale niestety bez. Dlatego wlasnie mamy 3 rozne helmy do wyboru, rowniez pod wzgledem cenowym. Gdybym dzisiaj zaczynal od zera, wybralbym niewatpliwie Battle Spec, gdyz jest to rowniez Stunt, tylko po prostu "niekolekcjonerski", a tym samym 2x tanszy.
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

ech dobrze wam (szturmiakom) :/
Ze scoutem jest tragedia, każdy zestaw na rynku ma coś skopane, a na oficjalny produkt sie nie zanosi :/
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Falcon pisze:Ze scoutem jest tragedia, każdy zestaw na rynku ma coś skopane, a na oficjalny produkt sie nie zanosi :/
Nie ma co przesadzac, az tak zle nie jest na pewno :). Faktem jest, ze wielu producentow robi zbroje dla Scout trooperow stad wynikaja pewne niescislosci, ale jesli jestes powaznie zainteresowany jej zakupem, to na pewno jestem Ci w stanie pomoc wybrac najlepsza.

W razie czego zapraszam do tego tematu.
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

Przed chwila bylem na stronie SDS i cena zbroi to $1791 a nie $1080 jak podales.

Tak tylko w ramach sprostowania :)
a zbroja jest naprawde do pozazdroszczenia tak btw.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Kielo pisze:Przed chwila bylem na stronie SDS i cena zbroi to $1791 a nie $1080 jak podales.
Oficjalnie tak, ale jak dogadasz się z nim bezpośrednio, to cena jest o niebo atrakcyjniejsza.
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Zbroja ze studia Shepperton już w sprzedaży!

Post autor: sternik »

TK-1410 pisze: Przystosowana jest ona dla osób mieszczących się w przedziale 1.67-1.87m.
i tu własnie cały mynock pogrzebany :(
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Post autor: skywalker »

witam wszystkich jestem nowy na tym forum ale z mikiem i innymi znamy sie troche niektozy znaja mnie z spotkania p.ow londynie tak sie sklada ze wlasnie zostalem szcze sliwym posiadaczem zbroi i heumu battle spec z firmy sds wiec czekam jeszcze na dostawe botow i musze w koncu wybrac jakis blaster i bedzie prawie wszystko obym zdazyl prze w.o.s na 14 stycznia
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Witam, gratuluje zbroji :D Mozesz napisac czy dostales jakis rabat od firmy? no i pytanie, czy bedziesz TK , czy TD ?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2007, 21:59 przez TD-1408, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Post autor: skywalker »

tak tez sie fajnie skalda ze dogadalem sie z firma sds i kupilem te zbroje razem z heumem battle spec wraz z przesylka za 870 funtow wiec dostalem spora znizke jak napisai Dear Markruk
The current price is £295 Battle Spec helmet & £995 armour... But if you
have seen it printed at the old price of £250 & £600 we will honour that
price..... especially for Poland..

Shipping for both in one box is £30...
poniewaz znalazlem stara cene przy wcisnieciu kupuj by phone or fax z tad byla ta roznica

hey na razie bede tk ale z biegiem eksploatacji zbroi zmienie na sd ale bialy pauldron i ammo pouchers i tak kupie no i sam zrobie plecak ale to potrwa bo bede musial wrocic do polski bo tu w londynie nie mam nawet srobokreta no i czekam na pomoc jak go zrobic noi oczywiscie musze miec lewis gun ale to potrwa jak juz wspomnialem na razie buty i blasterto najpotrzebniejsze rzeczy

w sumie to tk409 ma instrukcj jak zrobic obie te rzeczy czyli sandtrooper backpack i lewis gun ale jego obie wersje mnie nie zadowalaja przypuszczam ze zrlorze zamuwienie na 4-5 sztuk w jakiejs firmie produkujacej bron i wiatrowki i bedzie taniej o ile sie zgodza i je odsprzedam chetnym no i jakosc na poziomie bo beda z metalu i drewna -juz wczesniej sie zastanawialem czy nie kupic jakiejs wiatrowki i ja przerobic na lewis gun trza bedzie sie zastanowic jakdotego podejsc
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

to musiała by być niezła wiatrówa żeby ją przerobić na lewisa :) sama kolba w lewisie jest sporo większa nie mówiac już o zamku i lufie które napewną są nie do wykozystania z wiatrówki . Niedawno w sklepie w Aalst (BE) widziałem duzą wiatrówke (350m/s) ale nawet ona gabarytami nie bardzo by się nadawała na przeróbke chyba jednak pozostanie ci zrobienie lewisa od podstaw , :) lub zakup i przeróbka orginału tylko kto to będzie nosił :D
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Post autor: skywalker »

hello witam ponownie jak juz wczesniej wspomnialem mam zbroje stormtroopera zbroja jest juz prawie cala skompletowana niestety w dalszym ciagu czekam na dostawe butow ktora trwa juz okolo 2 miesiace i nie wiem co siez z nia dzieje nspisalem do firmy -oczywiscie odpowiedzieli ze wyslali ido tej pory nie doszla no i szlak mnie trafia ze nie mogę stawc sie na zaden konwent w pl bo jak by to wygladalo stormtrooper bez butow no i oddalem jedna częsc zbroi do poprawki do sds i czekam na zwrot a tu wiadomosc dla lysego jak możesz to podaj mi swój e-mail bo chce ci pokazac pare rzeczy mój e-mail to mr_markkruk@tlen.pl dzieki
Ostatnio zmieniony 28 lut 2007, 0:17 przez skywalker, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Proponuje zobaczyc forum tej stronki
http://www.mepd.net/ Tam jest wszystko o sandach :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”