TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: Jok »

no no no calkiem fajnie. Widze po Twojej sygnaturce ze prace nad Sandem ida ladnie - swoja droga gdzie przyszly brudasek bedzie stacjonowal?

A buty dobrze wiedziec na przyszlosc ze sa do zrobienia w naszym kraju ;)
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: TI-12303 »

Na forum MEPD są już pokazne nowe zmienione buty firmy TKBotts.
http://forum.mepd.net/index.php?showtopic=9271&st=20
Myślę, że polski producent nie ma się czego wstydzić.
Dadam, że wszystkie zmiany w zamówieniu np. grubość podeszwy czy szerokośś ściagacza są już wliczone w cenę!
Moja baza wypadowa to Ciechocinek k/Torunia.
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
VieViur
Polish Garrison
Posty: 409
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: VieViur »

Jok pisze:no no no calkiem fajnie. Widze po Twojej sygnaturce ze prace nad Sandem ida ladnie - swoja droga gdzie przyszly brudasek bedzie stacjonowal?
A buty dobrze wiedziec na przyszlosc ze sa do zrobienia w naszym kraju ;)
No Joku, polskie buty już były pokazywane jakieś pół roku temu, kiedy to (po podpowiedzi Smoka) podjąłem inicjatywę zebrania chętnego grona do zakupu owych butów :) Oprócz mnie kupił je wtedy Gorinetti i Czarny (jak widac wąskie grono "ryzykantów Made in PL"). Mi i Gorinettiemu spisują się jak na razie bardzo OK :) Fajne, ze kolejne osoby też się do tego przekonują :)
Imperial duty:
2011: TK x3 2012: TK x3 Vader x1 2013: TK x4 2014: TK x3
2015: TK x3 2016: TK x1 2017: TK x2 2018: TK x1
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: TI-12303 »

Przy następnych zamówieniach wystarczy poprawić grubość obcasa,podeszwy, wyprofilować grzbiet stopy, zmienić dolny szew w ściągaczu, zmienić kształt szwów na pięcie.
Kosmetyka!!! :wink:
Ktoś może wie jaki jest koszt zakupu TKBoots-ów II?
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: Burn »

TD - 0000 pisze:Przy następnych zamówieniach wystarczy poprawić grubość obcasa,podeszwy, wyprofilować grzbiet stopy, zmienić dolny szew w ściągaczu, zmienić kształt szwów na pięcie.
Kosmetyka!!! :wink:
Ktoś może wie jaki jest koszt zakupu TKBoots-ów II?
Buty na chwile dzisiejsza kosztuja $54 + $38.00 Miedzynarodowa przesylka (do tego pewnie dojdzie lekkie clo na granicy).
My w UKG kupowalismy 5par z chlopakami i wyszlo nas okolo £49 funtow para z wszelkimi oplatami.Nie tak zle, a buciki sa ladniutkie :)
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: TD-1408 »

Przy jednej czy dwóch parach nie ma cła i podatku w PL . To jest za mala wartość żeby płacić.
Obrazek
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: fezz »

Chciałbym lekko odkopać temat polskich butów dla szturmowca. Kilka osób kupiło zbroję RTA, więc i pewnie byliby chętni na buty.
Mam jeszcze pytanie, do osób które kupiły te buty. Jak oceniacie je z perspektywy czasu (nadal wygodne? zniszczyły się?). Jaki był koszt tych bucików? Jakoś nie mogłem się dopatrzeć tej informacji.
A może jednak pomalować czarne sztyblety, które zdecydowanie łatwiej kupić?
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: Kraszan »

Ja zakupiłem buciki rodzimej produkcji polecone przez TK-1408, nie było problemów z zamówieniem, Pan wiedział co to są buciki dla 501 a i cena chyba nie jest zła - z przesyłką 220 zł. Fotke bucika dodam wieczorkiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: sternik »

Może mi ktoś dokładnie opisać jakie trzeba podać wymiary (poza nr gicy :) ) i wszystkie inne ważne informacje dotyczące kroju przy zamówieniu takich botków rodzimej produkcji?
Obrazek
Awatar użytkownika
candytrooper
Polish Garrison Retired
Posty: 72
Rejestracja: 04 lip 2012, 14:27
Lokalizacja: Warsaw

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: candytrooper »

sternik pisze:Może mi ktoś dokładnie opisać jakie trzeba podać wymiary (poza nr gicy :) ) i wszystkie inne ważne informacje dotyczące kroju przy zamówieniu takich botków rodzimej produkcji?
http://sztyblety.pl/Jak_prawidlowo_zdjac_miare.pdf

tu jest wszystko ładnie oznaczone :) w razie wątpliwości panie przez telefon asystują przy pomiarach. Model to S-100. U mnie wszystko poszło zgodnie z planem, a tak wyglądają buty w wersji mini, czyli w rozmiarze 38:

Obrazek

:)
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: sternik »

Dzięki ale chodziło mi o rodzaj,prawidłową grubość podeszwy itp.bo pisaliście po pierwszym zamówieniu dla PG że niektóre wymiary trzeba poprawić .
Obrazek
Awatar użytkownika
candytrooper
Polish Garrison Retired
Posty: 72
Rejestracja: 04 lip 2012, 14:27
Lokalizacja: Warsaw

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: candytrooper »

sternik pisze:Dzięki ale chodziło mi o rodzaj,prawidłową grubość podeszwy itp.bo pisaliście po pierwszym zamówieniu dla PG że niektóre wymiary trzeba poprawić .
Nie wiem do końca co masz na myśli mówiąc 'rodzaj' :) Myślałam, że chodzi o jakieś konkretne info co do tej właśnie firmy, więc pomogłam jak umiałam. Ale może faktycznie, ktoś bardziej doświadczony powinien zabrać głos :)
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: sternik »

Rodzaj podeszwy znaczy się :) doczytałem się że wystarczy poprawić grubość obcasa,podeszwy, wyprofilować grzbiet stopy, zmienić dolny szew w ściągaczu, zmienić kształt szwów na pięcie .No ale o ile poprawić grubość , na co zmienić dolny szew i na jaki zmienić kształt szwów na pięcie ?? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
candytrooper
Polish Garrison Retired
Posty: 72
Rejestracja: 04 lip 2012, 14:27
Lokalizacja: Warsaw

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: candytrooper »

sternik pisze:Rodzaj podeszwy znaczy się :) doczytałem się że wystarczy poprawić grubość obcasa,podeszwy, wyprofilować grzbiet stopy, zmienić dolny szew w ściągaczu, zmienić kształt szwów na pięcie .No ale o ile poprawić grubość , na co zmienić dolny szew i na jaki zmienić kształt szwów na pięcie ?? :D
hmm powiem szczerze nic mi nie wiadomo o żadnych zmianach, które trzeba wprowadzać. być może to opcja dla fanatyków :)
tak sobie myślę, że gdybym miała pruć szwy w butach i piłować obcasy, ktoś na pewno by mi o tym wspomniał. aż sama jestem teraz ciekawa!
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: TM na rynku Butów Szturmowca TKBoots

Post autor: TI-12303 »

candytrooper pisze:
sternik pisze:Rodzaj podeszwy znaczy się :) doczytałem się że wystarczy poprawić grubość obcasa,podeszwy, wyprofilować grzbiet stopy, zmienić dolny szew w ściągaczu, zmienić kształt szwów na pięcie .No ale o ile poprawić grubość , na co zmienić dolny szew i na jaki zmienić kształt szwów na pięcie ?? :D
hmm powiem szczerze nic mi nie wiadomo o żadnych zmianach, które trzeba wprowadzać. być może to opcja dla fanatyków :)
tak sobie myślę, że gdybym miała pruć szwy w butach i piłować obcasy, ktoś na pewno by mi o tym wspomniał. aż sama jestem teraz ciekawa!

Pionowy szew na pięcie, gdy ja zamawiałem, był zbyt szeroki (prawie 1,5cm). Widzę ,że zostało to przez szewca zmienione. Brawo!
Po drugie, patrząc na oryginał dolna krawędź ściagacza jest pochylona w dół a nie prosta. Czybek buta jest również bardziej ścięty w dół a nie lekko wypukły.
Fakt to opcja dla fanatyków którzy chcą być jak najbliżej oryginału! :wink:
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”