Modulator glosu

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
Shen-Kun
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2005, 13:05
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

:)

Post autor: Shen-Kun »

Spróbować można :)

To nie może być takie trudne... ;)
go ta tu ta Solo ?? :->
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Od jakiegos czasu na rynku dostepna jest kolejna wersja profesjonalnego modulatora, tym razem wyprodukowana zostala przez Anglikow. Modulator mozna zamowic pod tym adresem.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Re: Modulator glosu

Post autor: TK-1410 »

TK-1410 pisze:Ow produkt mozna nabyc pod tym adresem i przyznam szczerze, ze przy najblizszej okazji zamierzam sie w niego zaopatrzyc :)
Jak sie okazalo, najblizsza okazja troche czekala, ale w koncu sie w niego zaopatrzylem i powiem krotko: BOMBA! :D

Totalny wypas, tego mi brakowalo. Po skonczeniu swojej wypowiedzi, ktora jest modulowana, na koncu nastepuje ten charakterystyczny "trzask".

Jego dzialanie jest bardzo proste, plytke laczy sie z mikrofonem i glosnikiem. Ma ona az 5 trybow programowania. Poza stormtrooperem, mozna wlaczyc takze tryb bouny huntera w postaci Boushha. Swietna zabawa naprawde.

Ponizej zamieszczam zdjecia podlaczonego modulatora i zblizenia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

To przy najbliższym spotkaniu licze na jakąś prezentację - wypowiedź szturmowca :). A jeszcze takie pytanie: czy ta płytka ma jakąś osłonę, czy tak bedzie noszona luzem ?
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

JORUUS pisze:czy ta płytka ma jakąś osłonę, czy tak bedzie noszona luzem ?
Ma dwie silikonowe oslony, ktore sie na nia naklada, na nastepnie bedzie trzeba suszarka je troche podgrzac, by dostosowaly sie do powierzchni. Tworca modulatora wyraznie dal do zrozumienia, ze musi byc ona zabezpieczona zwlaszcza przed wilgoscia, czy tez potem.
SHI
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Wwa

Post autor: SHI »

Moglbys zamiescic probke swojego glosu przerzuconego przez modulator? Jakis zdanie czy dwa...
"The greatest trick the Sith Lords ever pulled was convincing the world they didn't exist."
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Proponuje: "The Death Star plans are not in the main computer" :D.
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Chcialem to zrobic, ale rejestrator dzwieku nie oddaje w ogole rzeczywistego efektu, wiec proponuje pokaz na zywo :)

No chyba, ze ktos zna jakis dobry program do nagrywania dzwieku.
Awatar użytkownika
JaTaNu
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2006, 23:50
Lokalizacja: Mosina
Kontaktowanie:

Post autor: JaTaNu »

Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Mam pystanie czy mozesz zamieścic zdjęcie tylnej części płytki? I najlepiej schemat ideowy płytki.
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

JaTaNu pisze:Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Mam pystanie czy mozesz zamieścic zdjęcie tylnej części płytki? I najlepiej schemat ideowy płytki.
Witam
Z tego co widać, to druk jest chyba tylko po stronie elementów.
Masz dostęp do programatora, że chcesz się pokusić o zrobineie kopii? - chyba że te układy to zwykłe (niepamięciowe)

->Mike - spróbuj Audacity- z Yako nagrywaliśmy dzwięki do mojej dyplomówki i było OK - zresztą można usunąć w nim szumy i sporo innych rzezcy zrobić.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Falcon pisze:
JaTaNu pisze:Witam. To mój pierwszy post na tym forum. Mam pystanie czy mozesz zamieścic zdjęcie tylnej części płytki? I najlepiej schemat ideowy płytki.
Z tego co widać, to druk jest chyba tylko po stronie elementów.
Masz dostęp do programatora, że chcesz się pokusić o zrobineie kopii? - chyba że te układy to zwykłe (niepamięciowe)
Druk jest tylko po jednej stronie. Oczywiscie nie dysponuje schematem ideowym, bo nikt czegos takiego nie udostepnia.

Programator jest niezbedny, gdyz nie mamy tutaj do czynienia ze zwyklymi ukladami. Koszt zrobienia takiej plytki samemu jest porownywalny z ta z USA. Tak wiec gra niewarta swieczki.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Znalazlem w necie schemacik jakiegos modulatora glosu... Nie mam pojecia czy uzyskamy za jego pomoca glos szturmowca, vadera czy inne. Ale jesli ktos sie zna to zapraszam
http://www.elektroda.net/audio/modulatorglosu.html

I pytanko. Czy istnieja oryginalne modulatory dla glosu Vadera? A moze jakis schemacik?
Musze przyznac ze w swoim helmie mam zamieszczone dwa glosniczki poprowadzone do odwarzacza z tasma (w boxie na piersi). I daje mi to nieustajacy oddech whuuu shhhhh....whuuuu...shhh.. :D
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

OBIWAN00 pisze:I pytanko. Czy istnieja oryginalne modulatory dla glosu Vadera? A moze jakis schemacik?
Tak, obecnie najlepszy modulator, robi ta sama firma. Niestety jest on dostepny w tej najdrozszej wersji (499$ !!!), mozna go zobaczyc pod tym adresem, oraz posluchac także probek glosu. Tzn. ogolnie jest uniwersalny, bo mozna na nim modulowac glosy az 5 roznych postaci, w tym stormtroopera, no ale jednak cena pozostawia wiele do zyczenia.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Troche sporo jak na taki sprzęt...499$... :(
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Wczoraj mialem przyjemnosc ogladnac , i uslyszec (live) dziwiek z molulatora (plytki) TK-1410. :) to jest naprawde niesamowite!!! Glos jest naprawde super! jak orginal w filmie! Gdy skoncze kompletowac Sandtroopera to napewno zaopatrze sie w ten bajer. Cena jest troszke spora, ale mysle ze warto cos takiego posiadac :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”