TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
Awatar użytkownika
VieViur
Polish Garrison
Posty: 409
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: VieViur »

MrFett pisze:To ,że amerykanie mają inną świadomość odnośnie star wars i odróżniają TK od klona. W Polandzie z racji mody na CW będziesz rozpoznawany jako klon :]
Tzn., że niby będą mnie mylić z tymi paskudami (jak poniżej) z nowych SW??? No przecież, to zupełnie inne stroje... Clone Trooper's mi się akurat nie podobają - dlatego zakupiłem zbroję Stormtrooper'a :)
Imperial duty:
2011: TK x3 2012: TK x3 Vader x1 2013: TK x4 2014: TK x3
2015: TK x3 2016: TK x1 2017: TK x2 2018: TK x1
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: ARAKYEL »

stormtrooper_79 pisze:
ARAKYEL pisze:tak ale jak się wbijesz w tą zbroje w stanach, w Polsce w 45% przypadków będziesz klonem.
Tzn.? Jak to klonem? Czym bym się różnił wbity w skorupy TK w USA i w PL, hmm?
Wydawało mi się z początku, że różnił byś się intelektem, ale widocznie wydawało mi się :).
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: SID »

ARAKYEL pisze:
stormtrooper_79 pisze:
ARAKYEL pisze:tak ale jak się wbijesz w tą zbroje w stanach, w Polsce w 45% przypadków będziesz klonem.
Tzn.? Jak to klonem? Czym bym się różnił wbity w skorupy TK w USA i w PL, hmm?
Wydawało mi się z początku, że różnił byś się intelektem, ale widocznie wydawało mi się :).
Normalnie macie wysoki poziom humoru.Zaś kolega stormtrooper_79 chyba coś zajfajnego bierze nie wiem co to ale ma niezłego kopa bez urazy :lol:
Awatar użytkownika
VieViur
Polish Garrison
Posty: 409
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: VieViur »

ARAKYEL pisze: Wydawało mi się z początku, że różnił byś się intelektem, ale widocznie wydawało mi się :).
Hola hola, mimo uśmieszku na końcu zdania nie zabrzmiało to miło ARAKYEL! No chyba, że nie znam się na poczuciu Twojego humoru... Zdziwiło mnie to co piszecie, że ktoś moze mylić strój Klona, ze Szturmowcem i nie wiem, czemu miała służyć Twoja uwaga o moim intelekcie. Nie jestem tutaj długo, ale wydawało mi się, że skoro jesteśmy dorośli, łączy nas pasja, a i mam nadzieję niedługo połączy wspólna przynależność do Garnizonu, to powinniśmy być dla siebie uprzejmi, a nie stosować takie przytyki...
SID pisze:Normalnie macie wysoki poziom humoru.Zaś kolega stormtrooper_79 chyba coś zajfajnego bierze nie wiem co to ale ma niezłego kopa bez urazy :lol:
Hmm, SID - bez urazy :) Ale co takiego napisałem, że Was to aż tak zaskoczyło? Walnąłem jakiegoś lapsusa?
Imperial duty:
2011: TK x3 2012: TK x3 Vader x1 2013: TK x4 2014: TK x3
2015: TK x3 2016: TK x1 2017: TK x2 2018: TK x1
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: YangObi »

To może wreszcie skończy się offtopic i wyjaśnię koledze o co chodzi.

80% społeczeństwa jak widzi białą zbroje, nie ważne czy jest to klon, storma, scout czy co innego woła na to "KLON" z tego względu, że te zbroje są dla najmłodszych i nie tylko w tym okresie (chodzi o emisje TCW itp.) najbardziej trafione, białe to białe. Tak samo wielokrotnie można u nas usłyszeć "Vader" a idzie pilot Tie. Przekonasz się zresztą sam na troopingach, i nie chodzi tu o konwnety gdzie są miłośnicy i pasjonaci. Tak jak pisałem wcześniej Białe to Białe, i albo usłyszysz KLON albo czasem zdarzy się usłyszeć Szturmowiec.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
VieViur
Polish Garrison
Posty: 409
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: VieViur »

YangObi pisze:To może wreszcie skończy się offtopic i wyjaśnię koledze o co chodzi.

80% społeczeństwa jak widzi białą zbroje, nie ważne czy jest to klon, storma, scout czy co innego woła na to "KLON" z tego względu, że te zbroje są dla najmłodszych i nie tylko w tym okresie (chodzi o emisje TCW itp.) najbardziej trafione, białe to białe. Tak samo wielokrotnie można u nas usłyszeć "Vader" a idzie pilot Tie. Przekonasz się zresztą sam na troopingach, i nie chodzi tu o konwnety gdzie są miłośnicy i pasjonaci. Tak jak pisałem wcześniej Białe to Białe, i albo usłyszysz KLON albo czasem zdarzy się usłyszeć Szturmowiec.
Ha! I nie można było tak od razu?! :) Dzięki za wyjaśnienie YangObi. Cóż pozostaje mi przygotować się na "Białe to Białe" :lol:

A wracając do tematu głównego - zbroję powinieniemn mieć na początku sierpnia. Łysy powoli zaczyna nad nią prace. Jeszcze tylko brakuje mi holstera i blastera, ale nad tym też pracuję :)
Imperial duty:
2011: TK x3 2012: TK x3 Vader x1 2013: TK x4 2014: TK x3
2015: TK x3 2016: TK x1 2017: TK x2 2018: TK x1
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: TD-1408 »

Dobra miśki :)
Wszystko oprócz hełmu powycinane i oszlifowane wstępnie brzegi. Hełm tradycyjnie będzie robiony na koniec :wink:
Wczoraj i dziś skleiłem ręce i jedno udo, jutro do klejenia idzie kolejne udo oraz łydki. Na razie kleje wszystko z jednej strony, tak aby można było wszystko dopasować na naszym kadecie :wink:
Obiecuję jutro w podobnych godzinach mały wysyp fotek z tego okropnego procesu :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
VieViur
Polish Garrison
Posty: 409
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: VieViur »

TD-1408 pisze:Dobra miśki :)
Wszystko oprócz hełmu powycinane i oszlifowane wstępnie brzegi. Hełm tradycyjnie będzie robiony na koniec :wink:
Wczoraj i dziś skleiłem ręce i jedno udo, jutro do klejenia idzie kolejne udo oraz łydki. Na razie kleje wszystko z jednej strony, tak aby można było wszystko dopasować na naszym kadecie :wink:
Obiecuję jutro w podobnych godzinach mały wysyp fotek z tego okropnego procesu :wink:
Ha! Super, Mariusz! Zatem czekam z niecierpliwością na podobne godziny jutro (ba, właściwie, to już dzisiaj) :mrgreen:
Oczywiście kadet gotowy jest i niezmiernie chętny na "aby można było wszystko dopasować" :mrgreen:
Szczerzę się tak, bom niezmiernie podekscytowany faktem, że w końcu to wszystko się dzieje naprawdę...
Imperial duty:
2011: TK x3 2012: TK x3 Vader x1 2013: TK x4 2014: TK x3
2015: TK x3 2016: TK x1 2017: TK x2 2018: TK x1
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: TD-1408 »

Kilko obiecanych fot, a więcej w niedziele. Powinienem już mieć pasy napy i inne pierdoły ;) Więc w weekend zacznę robić mocowania zbroi :)
Jakość zdjęć trochę kiepska,ale to wina oświetlenia :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Wotan
Polish Garrison Retired
Posty: 136
Rejestracja: 07 sty 2011, 15:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: Wotan »

Miejmy nadzieje, że kolega stormtrooper79 ją pobrudzi ;)
Awatar użytkownika
VieViur
Polish Garrison
Posty: 409
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: VieViur »

TD-1408 pisze:Kilko obiecanych fot, a więcej w niedziele. Powinienem już mieć pasy napy i inne pierdoły ;) Więc w weekend zacznę robić mocowania zbroi :)
Jakość zdjęć trochę kiepska,ale to wina oświetlenia :wink:
Miodzio Łysy! Walcz dalej! W imię Imperium! :) A na początku VIII kadet zjawi się i przymiarkuje owe piękne elementy :)
Wotan pisze:Miejmy nadzieje, że kolega stormtrooper79 ją pobrudzi ;)
Cóż Wotan, Bracie, muszę Cię zmartwić :) NIE POBRUDZĘ! Będę ślicznie lśniącym Stormtrooperem 8)
Imperial duty:
2011: TK x3 2012: TK x3 Vader x1 2013: TK x4 2014: TK x3
2015: TK x3 2016: TK x1 2017: TK x2 2018: TK x1
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: Sizar »

stormtrooper_79 pisze: Cóż Wotan, Bracie, muszę Cię zmartwić :) NIE POBRUDZĘ! Będę ślicznie lśniącym Stormtrooperem 8)
Nareszcie, czysty trooper :D
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: Falcon »

nice, "brudasów" starczy :D
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: BountyHunter »

tikej? ;)
:D
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: TrooperMaster armor dla Stormtroopera

Post autor: TD-1408 »

BountyHunter pisze:tikej? ;)
:D
Nawet nie kończ tego zdania :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”