Wszystko o Shepperton Design Studios

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Wszystko o Shepperton Design Studios

Post autor: Jonny »

http://www.facebook.com/groups/367062635069/

Wszystko o SDS, "udziale" Ainswortha w stworzeniu zbroi szturmowca, oraz o jego obecnych wyrobach.

Na stronie czesto gosci Brian Muir, tworca oryginalnej zbroi z filmu. Arcyciekawe porownania i duzo historii :)
Han shot first!
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Wszystko o Shepperton Design Studios

Post autor: ARAKYEL »

hmm. dziwi mnie ze tak późno ktoś dostrzegł niuanse. Na RPF był dość obszerny temat.
witoldw
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2015, 11:15

Re: Wszystko o Shepperton Design Studios

Post autor: witoldw »

Często zaglądam na SDS. Dużo nowości, ciekawe zajawki na temat Stormstroppera. Do tego dużo ciekawych ludzi ze światka SW.
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Re: Wszystko o Shepperton Design Studios

Post autor: Jonny »

witoldw pisze:Często zaglądam na SDS. Dużo nowości, ciekawe zajawki na temat Stormstroppera. Do tego dużo ciekawych ludzi ze światka SW.
Ciekawe zajawki? Szkoda tylko że wszystko zakłamane... Same recasty i tylko okraszone wszędzie słowami "authentic" i "genuine"...
Han shot first!
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wszystko o Shepperton Design Studios

Post autor: Nahen »

W stanach jak ktoś zrobi formę z istniejącej już "rzeczy" i odleje/odessie/wyciśńie z niej kopię tego czegoś to juz jest 100% rękodzieło od początku do końca ;) Szkoda, żę poza USA to się nazywa kradzież i podrabianie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Re: Wszystko o Shepperton Design Studios

Post autor: Jonny »

Rzecz w tym że Ainsworth wciąż twierdzi że to oryginalne formy których używał w 1976. Bzdura... odlał je ze zbroi Follano. Chyba tylko naramienniki są w jakimś tam stopniu oryginalne. Co gorsza, z każdą nową edycją swojej broszury wymyśla coraz gorsze brenie, jakoby to on sam zaprojektował i wyrzeźbił szturmowca, Xenomorpha, pewnie jeszcze Vadera... Po to żeby sprzedawaćswoje recasty po idiotycznych cenach. nie mam dla niego ani odrobiny szacunku.
Han shot first!
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Wszystko o Shepperton Design Studios

Post autor: ARAKYEL »

Wiadomo że SDS nie ma praktycznie żadnego oryginalnej formy. I jako artysta jest mierny. Wygrał 2 proces w GB. dowodząc niby że hełm sztormiaka stworzył jego kumpel bo używał tańszej czerwonej gliny;) oczywiście to dzieło Lindsay Muir.
Ale teraz interesuje mnie jedno, czy 76 dostał gotowe formy czy też sam robił podział i odlewy?.
Bizon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 1104
Rejestracja: 27 sie 2012, 17:46

Re: Wszystko o Shepperton Design Studios

Post autor: Bizon »

Wypowiem, sie bo jestem włascicielem E-11 wspomnianem "firmy". Za grube pieniądze dostajesz bubel z nadlewkami, niedolewkami, żle dopasowanymi cześciami złożonymi byle jak do tego wysłanym w pudle o wymiarach znacznie przekraczających wymiary repliki co spowodowało uszkodzenia podczas transportu. Oczywiście nie ma mowy o żadnej reklamacji.

Jeśli o mnie chodzi - jak najdalej od tych oszustów.
bizonsw.pl.tl - moja mała kolekcja SW
GG 2347110
bizonas@go2.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”