Nowi szturmowcy w drodze

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
ODPOWIEDZ
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Nowi szturmowcy w drodze

Post autor: SID »

To są moje rękawiczki i są takie jak w filmie a nie u weterynarza .
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Nowi szturmowcy w drodze

Post autor: MrFett »

Ludziska. Przystopujcie troszkę bo mnie coś trafi za chwilę. SID - robicie naprawdę świetne zbroje i uważam, że to jedna z lepszych dostępnych. Do tego od początku stałem za wami, mimo że suma sumarum swoje poglądy mam troszkę inne na te tematy. Ale do sedna. Przestańcie mówić, że niedociągnięcia RTA to wina tego, że ma być jak w filmie. Wasza zbroja nie bazuje na filmowej bo by się zwyczajnie nie nadawała do noszenia. To był główny argument TM'a - że upieraliście się że zbroje są podobne bo bazują na filmie, a zbroja TM akurat na nim nie bazuje. Tak więc proszę was - reklamujcie swój produkt jako zajebistą zbroję bo macie do tego pełnie możliwości, ale teksty w stylu "niedociągnięcie bo tak było w ANH" są zwyczajnym wprowadzaniem ludzi w błąd.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Nowi szturmowcy w drodze

Post autor: SID »

Kwestia niedociągnięcia miałem na myśli że powstaje asymetria która występuje i to nie jest błąd tak to wygląda i tak mają wszyscy .
Porównanie do mercedesa to że linie i kształty nie są idealne jak by się chciało w filmie takie linie i kształty były i my chcemy je uwiecznić ,można dać zbroję do lakiernika to po szpachluje ,po kituje i będzie idealna jak mercedes .
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”