Tusken Raider

Tuskeni, Jawowie
http://www.kraytclan.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Tusken Raider

Post autor: YangObi »

Jok, nie będę pisał nic o twoim kostiumie bo jak 3 mm to dla ciebie duży skos to ok. Po raz kolejny nie przyjmujesz krytyki, dokładnie taka sama sytuacja była z toolsami do Boby, tylko wtedy to Falcon się na ciebie uwziął. To że kły są krótsze ok, jeszcze jakoś wygląda, ale oczy niestety są za cienkie i dają wrażenie "lornetki". Masz kostium już zarejstrowany więc rób z nim co chcesz.

Dexter, oczy całkowicie do wymiany, są zdecydowanie za cienkie. Kły za długie i za mały skos. Kły nie mogą wystawać (patrząc bokiem) poza skórę. kończą się przed nosem. Kolor materiału na masce jest ok. Kształt maski tak jak pisał Falcon, do tego musisz zamaskować otwór wewnątrz paszczy. To chyba tyle jak na początek.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Joku

Re: Tusken Raider

Post autor: Joku »

Zeby byla jasnosc w sprawie toolsow do boby, a dokladnie to bylo do jednego z nich. Krytyke wtedy przyjalem i poprawilem co mialem poprawic. Jak sam napisales maska wyglada lepiej niz poprzednia.jesli bede mial dostep do oczu zrobionych na podstawie prawidlowych wymiarow, z pewnoscia je wymienie.
Awatar użytkownika
Dexter
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 146
Rejestracja: 10 sie 2012, 5:11
Lokalizacja: Lędziny

Re: Tusken Raider

Post autor: Dexter »

Zaokrągliłem całość, teraz powinno wyglądać to lepiej. Co do oczu to obciąłem je trochę, ten zabieg pogrubił ścianki, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie, kły zaś osadziłem głębiej.
ObrazekObrazek


2014: 8x
Awatar użytkownika
Dexter
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 146
Rejestracja: 10 sie 2012, 5:11
Lokalizacja: Lędziny

Re: Tusken Raider

Post autor: Dexter »

Widzę ze nikomu się nie chciało napisać czy teraz jest ok, ale nie szkodzi zrobiłem tak jak uważam ze jest dobrze. Po zaokrągleniu ścianek, skróceniu oczu i kłów, pogrubieniu paszczy i owinięciu na nowo materiałem wygląda to dożo lepiej a nawet moim zdaniem i nie tylko moim, wygląda lepiej niż maska wykonana przez szanownego pana Sizara, mimo ze nie posiadam idealnych oczu i kłów.

Kły, nos i paski na sznupie nie są jeszcze przymocowane.
ObrazekObrazek


2014: 8x
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Tusken Raider

Post autor: YangObi »

Dexter pisze:wygląda lepiej niż maska wykonana przez szanownego pana Sizara, mimo ze nie posiadam idealnych oczu i kłów.
I po co zaogniasz kolejny konflikt, zwłaszcza że jesteś małolatem, który próbuje dopiero co wstąpić do 501st. A co do maski to wygląda lepiej,. Nos nie może być tak bardzo schowany musisz go wyciągnąć, zwłaszcza widać to na zdjęciu od frontu. Dodatkowo zakryj wszystkie miejsca wokół oczu i kłów gdzie widać skórę bo brzydko to wygląda. Kły mają już dobrą długość. Oczy pomimo wycięcia nie nabrały skosów. I opinia ekspertów z 501st w sprawie tuskenów aby zaraz, nie było, że ktoś się czepia "the eyes seem off. Do they taper in? they dont seem to narrow at all. ", "the tooth looks like it is tilted a little, eyes are not good".
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Dexter
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 146
Rejestracja: 10 sie 2012, 5:11
Lokalizacja: Lędziny

Re: Tusken Raider

Post autor: Dexter »

No może trochę przesadziłem, ale trudno było minęło. Co do nosa to pisałem ze nie jest przymocowane tylko włożone tak żeby się nie rozpadło tak więc jak będę to składał to wszystko będzie tak jak powinno, zaś jeśli chodzi o oczy to pisałem wyżej, ze jest to rozwiązanie tymczasowe jak zakupie dobre to od razu wymienię. :D
ObrazekObrazek


2014: 8x
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Tusken Raider

Post autor: MrFett »

Dexter - mimo wszystko prosiłbym na przyszłość o odrobinę szacunku do członków Garnizonu. Jeśli ktoś ma doświadczenie, jest członkiem 501st i do tego zna się na rzeczy to warto skorzystać z rad/krytyki, a nie odbąkiwać złośliwie. Wiem, że jedni są bardziej uprzejmi, a inni kąśliwi -taki urok każdej społeczności- ale będąc osobą chcącą wstąpić do takowej trzeba okazać odrobinę pokory.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tusken Raider

Post autor: Jok »

Dodatkowo zakryj wszystkie miejsca wokół oczu i kłów gdzie widać skórę bo brzydko to wygląda.
Moze powinines zaznaczyc ze jest to Twoja prywatna opinia ktora mija sie niejako z CRLem?

Nie chce się tu kłócić i spierać ale:
A fully wrapped head of similar design matching Episode 4. 

a kazda maska z ANH ma skóre odsłonętą

Swoja droga ten opis z CRLa niejako kłoci mi się z poprzednio prezentowana maska.
All wraps must be the same color and made from duck cloth or bull denim.
Head wraps can not be unkempt or hang loosely over the neck or shoulders.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Tusken Raider

Post autor: YangObi »

Jok pisze:
Dodatkowo zakryj wszystkie miejsca wokół oczu i kłów gdzie widać skórę bo brzydko to wygląda.
Moze powinines zaznaczyc ze jest to Twoja prywatna opinia ktora mija sie niejako z CRLem?

Nie chce się tu kłócić i spierać ale:
A fully wrapped head of similar design matching Episode 4. 

a kazda maska z ANH ma skóre odsłonętą

Swoja droga ten opis z CRLa niejako kłoci mi się z poprzednio prezentowana maska.
All wraps must be the same color and made from duck cloth or bull denim.
Head wraps can not be unkempt or hang loosely over the neck or shoulders.
Jok, dokładnie wiesz że CRL na KC błaga o pomstę do nieba i jest nie aktualny od co najmniej roku. Nie ma się co za nim oglądać. Co do zakrywania wszystkiego lepiej więcej niż mniej. U Dextera wyraźnie widać pomiędzy oczami gdzie jest ścięty skórzany pasek na kwadratowo.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Dexter
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 146
Rejestracja: 10 sie 2012, 5:11
Lokalizacja: Lędziny

Re: Tusken Raider

Post autor: Dexter »

Docelowo będzie tam szerszy pasek więc powinien to ładnie zasłonić. :)
ObrazekObrazek


2014: 8x
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tusken Raider

Post autor: Jok »

YangObi pisze:
Jok, dokładnie wiesz że CRL na KC błaga o pomstę do nieba i jest nie aktualny od co najmniej roku.
Wiem, dlatego to nie jest z KC, tylko z 501 ;)
Nie mniej zgadzam sie ze miedzy oczy u Dexrera powinien pojsc szerszy pasek - nawet u tych ktorych pokazywał Yang kazdy ma szeroki pas miedzy oczami...a jeden nawet ma dociety zeby oczy sie zgadzaly :D
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Tusken Raider

Post autor: TI-12303 »

YangObi pisze: ...dokładnie wiesz że CRL na KC błaga o pomstę do nieba i jest nie aktualny od co najmniej roku. Nie ma się co za nim oglądać...
To dlaczego nikt nic nie robi żeby, od roku, taki bubel nie istniał? :?
Chyba ,że ktoś pracuje nad tym, to zwracam honor i niech się streszcza bo to wstyd i nie profesjonalnie!
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Tusken Raider

Post autor: YangObi »

TI-12303 pisze:
YangObi pisze: ...dokładnie wiesz że CRL na KC błaga o pomstę do nieba i jest nie aktualny od co najmniej roku. Nie ma się co za nim oglądać...
To dlaczego nikt nic nie robi żeby, od roku, taki bubel nie istniał? :?
Chyba ,że ktoś pracuje nad tym, to zwracam honor i niech się streszcza bo to wstyd i nie profesjonalnie!
Prace stoją od jakiegoś czasu. Ale to nie tylko problem z CRL u Tuskenów. Wystarczy zobaczyć co jest z klonami czy łowcami nagród. Mega braki. Z Vaderem też był błąd ponieważ do wszystkich wersji był przekopiowany ten sam tekst hełmu, a każda wersja jest inna. Zresztą szkoda gadać na temat CRL bo to osobny temat, dla amerykanów nie jest to ważne. Jeżeli CRL jest zielony to jest skończony, każdy inny kolor to tylko info orientacyjne.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Tusken Raider

Post autor: Sizar »

SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krayt Clan Detachment”