Jawa

Dyskusje na temat blasterów, karabinów, lornetek i menażek itp.
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Czemu nie :wink: Jeśli tylko pierwszy wyjdzie tak jak powinien to nie widzę przeszkód żeby zrobić drugiego .

Właśnie skończyłem robić szkielet.( lekka ale solidna konstrukcja z rurek plastikowych. Ramiona zrobiłem z grubego drutu dzięki czemu będzie można wyginąć i układać je w dowolnym kierunku. Tak samo powstaną palce które również będzie można wyginąć tak by Jawa np. trzymał jakiś przedmiot ). Teraz zabieram się za ciało.
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

WOW widzę że po twoim wstąpieniu w szeregi 501st, PO wzbogaci się o wspaniałego majsterkowicza, który szybko bierze sie za kolejne pomysły, gratuluję pomysłowości i tego że nie jesteś gołosłowny (vide zbroja Royal Guarda) :D oby tak dalej
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

JAWA etap I

ObrazekObrazek

Początek formowania ciała ( to dopiero szkic ! )
Wzrost - 1 m ( dane zaczerpnięte z oficjalnej)
Ostatnio zmieniony 14 sty 2006, 13:48 przez szturmowiec 66, łącznie zmieniany 13 razy.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Przesliczny, wypisz, wymaluj Jawa ;) Swietna robota :)
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

Tylko te "druty" na ręce, czy nie są za słabe żeby móc cokolwiek w nich umieścić (blastery, narzędzia itd.) :?: :?
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Na stronie http://tk409.com/tk409.html# sa podane rowniez wyczerpujace informacje co do Jawy i jego stroju.

Wraz z diagramem jak go uszyc

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 sty 2006, 17:23 przez TK-1410, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Mam taki pistolet http://members.aol.com/riverratriley/jawa/j1.jpg , początkowo miał on być po modyfikacjach blasterem oficera, ale nie pasował i nic z tego nie wyszło. Jak znajdę czas postaram się go doprowadzić do stanu na rysunku, a co za tym idzie jeden z Jawów może dostać giwere. Oczywiście jeśli szturmowiec 66 nie bedzie miał inych planów :).
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Jaden Kast pisze:Tylko te "druty" na ręce, czy nie są za słabe żeby móc cokolwiek w nich umieścić (blastery, narzędzia itd.) :?: :?
To nie są " druciki " a porządne grube "druciska". W ostatecznej wersji będą jeszcze wzmocnione i dostana cielesna powłokę. Jaden zapewniam ze utrzymają naprawdę spory ciężar nie mówiąc o plastikowym blasterze ! Zaufaj mi :wink: naprawdę wiem co robię !!!!!

JORUUS jeśli tylko znajdziesz czas i ochotę to wystrugaj taka giwerę :wink: . Każda pomoc mile widziana. :D

TK-1410 ta strona była pierwsza z której skorzystałem :wink: Faktycznie zawiera wszystkie potrzebne informacje ! Dzięki za podpowiedz :wink:
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

szturmowiec 66 pisze:JORUUS jeśli tylko znajdziesz czas i ochotę to wystrugaj taka giwerę :wink: . Każda pomoc mile widziana. :D
Jasne, no problem :). Czyli awansowałem na uzbrajacza Jaw :D. Machne ją do trzech tygodni [tak mi się wydaje], tylko będzie bardziej czarna niż ta na zdjęciu - żeby plagiatu nie było :P.

A jeszcze odnośnie materiału - może worki po ziemniakach [te materiałowe] były by dobre ?, tylko je wyprać, no i nie wiem gdzie można by je kupić i jaka jest ich cena - trzeba by spytać rolnika jakiegoś :). Chyba mam kawałek takiej szmaty gdzieś w domu, była ześcią kostiumu złego łotra... w każdym badź razie wyglądała całkiem nieżle :), jak znajde to fotkę umieszczę.
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

szturmowiec 66 pisze: To nie są " druciki " a porządne grube "druciska". W ostatecznej wersji będą jeszcze wzmocnione i dostana cielesna powłokę. Jaden zapewniam ze utrzymają naprawdę spory ciężar nie mówiąc o plastikowym blasterze ! Zaufaj mi :wink: naprawdę wiem co robię !!!!!
Spoko ufam ci, chciałem się tylko upewnić czy to druciki czy druty :wink:
zyczę powodzenia
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Jawa ma już ukończone cale ciało i zamontowane święcące oczy. Pozostało jeszcze uszycie ubranka. Niestety mam ciągle problemy z komputerem ( nie wykrywa urządzeń peryferyjnych ...... aparat ) dlatego tez zdjęcia zamieszczę trochę później ! :cry:

Wszystkich którym obiecałem zdjęcia blizn bardzo przepraszam !!!!! Jak tylko uporam się z komputerem umieszczę je na forum w pierwszej kolejności !!!!!!!
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

!! super !!

Już się nie mogę doczekać jakiś fotek, by go zobaczyć!! Bo to co wyżej jest prezentuje się bardzo obiecująco :)

pozdrawiam
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Skoro prace nad Jawą idą w takim tempie zabieram się za blaster :).
Obrazek

My life frozen at zero!
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

Szukając stuffu dla tuskena wyczaiłem "Jawowe" ładownice na Allegro:
http://allegro.pl/item90144750_ladownic ... ro_wh.html
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Rozumiem ze ktoś z nas juz pilnuje tej aukcji bo byłbym zły gdyby uciekło to nam z przed nosa. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bronie, repliki, akcesoria”