Hasbro FX

Dyskusje na temat blasterów, karabinów, lornetek i menażek itp.
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Hasbro FX

Post autor: Falcon »

Panowie, spokojnie, to tylko nieporozumienie ;)

Marvin potrzebuje miecz dokładnie Obiego, a nie byle jaki niebieski - nie Anakina, nie luka ani nic innego.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Hasbro FX

Post autor: Xav Kasjel »

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zakup w USA, jeśli macie kogoś znajomego, kto mógłby to później przewieźć. Innym rozwiązaniem jest odezwanie się do ekipy Wrocławskiej, tam planują jakąś zmasowaną produkcję podobno. Może i miecz Obi-Wana byłby na podorędziu, tylko nie wiem jak tam wygląda sytuacja z dźwiękiem i na ile dźwięk jest Ci w mieczu niezbędny.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Hasbro FX

Post autor: Jok »

Zakup z USA FXa wyjatkowo nie jest najlepszym rozwiazaniem. Najlepszym rozwiazaniem jest zakup w Japonii gdzie ceny "nówek sztuk nie smiganych" - wynosza w przeliczeniu 200 zł. Niestety pies jest pogrzebany w kosztach przesyłki :/
Marvin
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2013, 20:29

Re: Hasbro FX

Post autor: Marvin »

Falcon pisze:Panowie, spokojnie, to tylko nieporozumienie ;)

Marvin potrzebuje miecz dokładnie Obiego, a nie byle jaki niebieski - nie Anakina, nie luka ani nic innego.
Otóż to, dziękuję :)
Xav Kasjel pisze:Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zakup w USA, jeśli macie kogoś znajomego, kto mógłby to później przewieźć. Innym rozwiązaniem jest odezwanie się do ekipy Wrocławskiej, tam planują jakąś zmasowaną produkcję podobno. Może i miecz Obi-Wana byłby na podorędziu, tylko nie wiem jak tam wygląda sytuacja z dźwiękiem i na ile dźwięk jest Ci w mieczu niezbędny.
Niestety brak na chwilę obecną zaufanej osoby która by to ogarnęła i przywiozła :/ A jaka to ekipa wrocławska o której mówisz? Sprzęt battle-ready za cene mniejsza niż FX też by się kiedyś przydał i to nie musiałaby być replika filmowa :)
Jok pisze:Zakup z USA FXa wyjatkowo nie jest najlepszym rozwiazaniem. Najlepszym rozwiazaniem jest zakup w Japonii gdzie ceny "nówek sztuk nie smiganych" - wynosza w przeliczeniu 200 zł. Niestety pies jest pogrzebany w kosztach przesyłki :/
No właśnie zauważyłem, że w Japonii jest jesscze dużo sztuk w sprzedaży ale właśnie - wysyłka+cło, pamiętam, że jakiś czas temu z Japonii sprowadzałem dwie figurki o cenie łącznej z przesyłką ok. 300 zł to mi dowalili cło 90 zł :/
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Hasbro FX

Post autor: Joseph »

Falcon pisze:Panowie, spokojnie, to tylko nieporozumienie ;)

Marvin potrzebuje miecz dokładnie Obiego, a nie byle jaki niebieski - nie Anakina, nie luka ani nic innego.
Przepraszam. Będę już grzeczny.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Hasbro FX

Post autor: Xav Kasjel »

Jok pisze:Zakup z USA FXa wyjatkowo nie jest najlepszym rozwiazaniem. Najlepszym rozwiazaniem jest zakup w Japonii gdzie ceny "nówek sztuk nie smiganych" - wynosza w przeliczeniu 200 zł. Niestety pies jest pogrzebany w kosztach przesyłki :/
Chodziło mi o to, że jeśli ktoś ma kogoś w USA, kto mógłby przewieźć FXa jako prezent w swoim bagażu nie byłoby całego zamieszania. Mnie sprowadzenie z USA wyniosło niecałe 400 zł, co moim zdaniem jest ceną całkiem rozsądną.

Jeśli chodzi o ekipę wrocławską, to trzeba w tej kwestii męczyć Wedge'a. On może powiedzieć coś więcej na ten temat.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Hasbro FX

Post autor: Jok »

Xav Kasjel pisze:
Chodziło mi o to, że jeśli ktoś ma kogoś w USA, kto mógłby przewieźć FXa jako prezent w swoim bagażu nie byłoby całego zamieszania.
.
Tyle ze on do podrecznego nie wejdzie - a do normalnego FXa bałbym sie dawac :|
Marvin
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2013, 20:29

Re: Hasbro FX

Post autor: Marvin »

Xav Kasjel pisze:nie sprowadzenie z USA wyniosło niecałe 400 zł, co moim zdaniem jest ceną całkiem rozsądną.

Jeśli chodzi o ekipę wrocławską, to trzeba w tej kwestii męczyć Wedge'a. On może powiedzieć coś więcej na ten temat.
400 to imho rewelacyjna cena, nawet jak na polskie standardy. Narazie jak widze to skonczy sie ok 700. Szlag by to, nerdyzm kosztuje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bronie, repliki, akcesoria”