Ostrze miecza

Dyskusje na temat blasterów, karabinów, lornetek i menażek itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morello
Posty: 47
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:52

Ostrze miecza

Post autor: Morello »

Witam, czy ktoś orientuje się gdzie poza allegro kupię przeźroczystą rurkę na tyle elastyczną żeby wytrzymała lekkie uderzenia?
Pozdrawiam i dziękuję odpowiedź.
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ostrze miecza

Post autor: Nahen »

Google --->>> rury poliwęglanowe
Obrazek
Awatar użytkownika
Morello
Posty: 47
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:52

Re: Ostrze miecza

Post autor: Morello »

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Poza allegro czyli w sklepie stacjonarnym...
Bizon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 1104
Rejestracja: 27 sie 2012, 17:46

Re: Ostrze miecza

Post autor: Bizon »

Morello pisze:Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Poza allegro czyli w sklepie stacjonarnym...
Kolego - google Ci pokaże sklepy stacjonarne....... Nahen podał Ci najprostszy sposób, węc taka odpowiedź jest nie na miejscu. Nie zaczynasz dobrze przygody na tym forum.
bizonsw.pl.tl - moja mała kolekcja SW
GG 2347110
bizonas@go2.pl
Awatar użytkownika
Morello
Posty: 47
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:52

Re: Ostrze miecza

Post autor: Morello »

Po pierwsze nie jestem twoim kolegą, po drugie wskaż mi wielmożny panie gdzie na Śląsku są takowe sklepy stacjonarne?
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Ostrze miecza

Post autor: faultfett »

To ja jeszcze dodam swoje trzy grosze, może nie merytorycznie, ale tak pro forma:

1. "poza allegro" - Internet nie ogranicza się do Allegro;
2. J.w.: poprzez Google możesz znaleźć sklepy stacjonarne, również na Śląsku (btw, nikt nie jest tu jasnowidzem - skąd mieliśmy wiedzieć, zanim napisałeś tego posta, że jesteś ze Śląska)?
3. Skoro piszę posta, to poproszę już w nim ze stopy moderatorskiej: odrobina grzeczności nie zaszkodzi, a nie jest nią na pewno zwracanie się do interlokutorów per "wielmożny panie", nawet jeśli czujesz się urażony, że ktoś nazwał Cię kolegą (co IMO nie jest obraźliwe, ale co kto uważa...).
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ostrze miecza

Post autor: Nahen »

Morello pisze:Po pierwsze nie jestem twoim kolegą, po drugie wskaż mi wielmożny panie gdzie na Śląsku są takowe sklepy stacjonarne?

Nie wiem co to ten śląsk, ale gdzies niedaleko pewnie są Tychy, Katowice, Sosonowiec... NIEKOLEGO jakies 15 sekund z panem google i mam adresy jakichś 10 sklepów/hurtowni z tych miast mających w swej ofercie takie rury... Ale nie łudź się, nie podam, bo od lat wielu uważam, że nic tak nie cieszy i nie poprawia samopoczucia jak samodzelność.

Swoją drogą zarzucać komus "brak umiejętności czytania ze zrozumieniem" samemu nie potrafiąc rozróżnić serwisu aukcyjnego od wyszukiwarki internetowej to mistrzostwo świata na potrzeby którego określenie "gimbus" czy "dziecko neostrady" to zdecydowanie mało...
Obrazek
Awatar użytkownika
Morello
Posty: 47
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:52

Re: Ostrze miecza

Post autor: Morello »

Znalazł się pan mądraliński który wszystko wie. Już dawno przedzwoniłem te "10 firm" i nie posiadają w swoim asortymencie takowych.

Docinki typu dziecko neo itp. zachowaj sobie dla siebie.
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ostrze miecza

Post autor: Nahen »

Ciekawe, że nie mają... Bo z reguły to firmy powiązane z tymi samymi producentami i hurtowniami a co za tym idzie w każdej chwili sa w stanie z dowolnego oddziału w kraju albo hurtowni sciągnąć takowe... Mało życiowyś WaćPan jesteś...
Obrazek
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Ostrze miecza

Post autor: fezz »

Panowie, dajcie na wstrzymanie, bo polecą bany na forum. Kłócić możecie się przez PM-ki. Albo podajecie konkretne informacje gdzie co można kupić, albo nie piszcie nic.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bronie, repliki, akcesoria”