Force Pike

Dyskusje na temat blasterów, karabinów, lornetek i menażek itp.
Awatar użytkownika
Kogi
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2009, 22:57
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Force Pike

Post autor: Kogi »

Rrrrrrrwa mac. Nienawidzę załatwiac niczego telefonicznie :/
Okazało się, że wysyłanie kurierem za pobraniem przerosło zdolności mojego kumpla. Lekko mnie to zdołowało szczerze powiedziawszy. Jutro za to z rana ma wysłac normalnie, bo dzisiaj niestety nie miał kasy. Dojdzie w piątek.

Chociaż teraz jak widzę, to może nie jest tak źle, skoro jak Martinez pisze, że ktoś z Wrocka jedzie?

A jak nie to Jaden, może podesłac Ci na adres Rifa?? Wtedy na pewno będziesz miał w Toruniu.
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Re: Force Pike

Post autor: Jaden Kast »

Wiesz co, jeżeli wyślesz jutro kurierem w miarę wcześnie to czy pójdzie do Rifa czy do mnie to na jedno wyjdzie, po prostu przesyłka na drugi dzień musi być. Także jak dasz radę to wyślij jutro na mój adres. Aha i podaj na przesyłce też mój numer kontaktowy to będę się mógł z kurierem dogadać (podeślę ci go na priv).

BTW. jakim kurierem wysyłasz? No i ile zapłacisz, żebym wiedział ile ci przelać za wysyłkę.

Jeszcze jedno, jeśli nie dasz rady jutro wysłać to się wstrzymaj trochę jak będziesz miał więcej czasu, zresztą mi też przesyłka na poniedziałek nie jest całkiem na rękę.
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Re: Force Pike

Post autor: Rif »

Kurna, przecież trzeba było słać na koszt odbierającego przesyłkę?! To żadna filozofia. Po co kombinować z płaceniem i przelewaniem? :/

Nie powiem, ale się wq lekko, bo zostałem wyeliminowany z wizyty w szpitalu. Nie pójdę przecież z gołą łapą. Spieprzy mi ktoś nieźle całą imprezę, jeśli w piątek nie dojdzie paczka z piką.
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Force Pike

Post autor: BountyHunter »

tak sobie ogladam i mysle... ze na zakonczenie piki u dolu doskonale by moglo pasowac zakonczenie do karniszy metalowych ;) dostepne metalowe w roznej formie i kolorze na znanym serwisie aukcyjnym jest tego calkiem sporo ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Kogi
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2009, 22:57
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Force Pike

Post autor: Kogi »

Dobra, dzisiaj zostało wysłane. Dajcie znac czy jutro doszło czy nie, bo sam jestem ciekaw. Okazało się, że skorzystano z usług poczty polskiej, ale jako że nie ma świąt w ciagu kilku miesięcy to powinno dojśc na czas.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Force Pike

Post autor: YangObi »

Widziałem, w Toruniu piki, naprawdę bardzo dobra robota ;)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Re: Force Pike

Post autor: Rif »

Byłem załamany, gdy przeczytałem, że poszło Pocztą Polską, o czym mogli się przekonać wszyscy jadący w piątek rano do bydgoskich szpitali, ale okazało się, że PP dała radę i o godzinie 11 dostałem telefon, że pika dotarła :)

Jest świetna! Jeszcze trzeba będzie dorobić trochę czarnego, ale i bez tego prezentowała się na paradzie (wraz z koleżanką) znakomicie.

To ile mnie ta przesyłka kosztowała i gdzie słać pieniążki?
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kogi
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2009, 22:57
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Force Pike

Post autor: Kogi »

Spoko, cieszę się że się podobają. W sumie też baliśmy się czy dojdzie na czas i dostałem miliard pytań czy doszło na czas, aż do Jadena musiałem zadzwonic ;)
Cena przesyłki to 17zł za pikę.
Numer konta prześlę na PW.
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Force Pike

Post autor: sternik »

Powiem szczerze że jak Carmen pierwszy raz się do niej przymierzała to pomyślałem - qwa jakaś chyba za długa :) ale na fotach z SF widze ze wy wyglądacie z nimi tak samo ,więc chyba nie jest żle :)
Moją juz przeszlifwałem wodnym papierkiem teraz musze kupić tylko paste polerską .Dopiero po zabezpieczeniu wypolerowanej powierzchni pójdzie izolacja termokurczliwa na rączki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Force Pike

Post autor: Wielebny »

Jak będziesz miał moją gotową to daj znać
Obrazek
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Re: Force Pike

Post autor: Rif »

sternik pisze:Powiem szczerze że jak Carmen pierwszy raz się do niej przymierzała to pomyślałem - qwa jakaś chyba za długa :) ale na fotach z SF widze ze wy wyglądacie z nimi tak samo ,więc chyba nie jest żle :)
Moją juz przeszlifwałem wodnym papierkiem teraz musze kupić tylko paste polerską .Dopiero po zabezpieczeniu wypolerowanej powierzchni pójdzie izolacja termokurczliwa na rączki :)
Możesz mi wskazać, najlepiej na allegro, jaką konkretnie izolację powinienem kupić, żeby była ok na naszą pikę?
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Force Pike

Post autor: ARAKYEL »

Ten link będzie pomocny do zobaczenia średnicy skurczu danych wymiarów koszulki...a takowe powinny być w każdym sklepie elektrycznym
http://www.lapppolska.pl/nt3/mfcat_lapp ... =7913&txt=
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Force Pike

Post autor: sternik »

Ja kupiłem czarną o wew średnicy 40mm w sklepie elektrycznym w Giżycku :) jak znajde coś na Allegro to dam linke :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Force Pike

Post autor: Wielebny »

Co tam jak tam kogi moja pika w jakiej jest fazie ?
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Force Pike

Post autor: sternik »

Panowie uwaga na termokurczliwą izolacje ! :)
Ta, którą ja kupiłem jest twarda i niestety się nie nadaje, bo słabo się zagłębia w rowkach rączki :( Wiadomo, że dopóki nie kupicie i nie pomacacie to nie będziecie wiedzieć czy jest twarda czy miękka, ale juz wiemy ze twarda NIE :)
Co znaczy twarda?? HMMM :) izolacja, z która do tej pory miałem do czynienia ( taka do 2,5mm przekroju była nazwijmy to zbliżona do gumowego wężyka natomiast ta jest tak jakby z cienkiego plastyku -nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć :), ale jak będziecie mieli okazje pomacać to wyczujecie? :)
Próbowałem nawinąć na rączki specjalna taśmę wykorzystywaną do owijania raczek od rakiet tenisowych, ale ta znowu jest standartowa (chyba) do długości rączki rakiety i jest za krótka a w miejscu połączenia dwóch robi sie bułka i kiepsko to wygląda :(
Obecnie okleiłem rączkę szeroką izolacją elektryczną, z bliska nie wygląda to super, ale z odległości da rade :) namierzyłem w Brux sklepik gdzie mają różne rozmiary izolacji termokurczliwej i postaram się tam podjechać w tym tygodniu, jeżeli będzie odpowiedni rozmiar to zakupie i popróbuje.Jak zda egzamin to po prostu kupie kilka metrów i wam jakoś powysyłam jeżeli będziecie zainteresowani :)
wszystkie fotki tutaj
bo cos mi sie nie chcą wkleić ? :(
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bronie, repliki, akcesoria”