CorusCon 2005

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2005, 0:09
Lokalizacja: Ciechanów
Kontaktowanie:

CorusCon 2005

Post autor: Kaczor »

Cóż, CC się udał, ale naważniejsze dla Polish Outpostu że zazaził strojomanią paru uczestniów (m.in. nie i Falcona ;) ) Do tego niedługo zwiększy obsadę o dwie dziewoje czyli Cetę jako Guri i Fault_Fett jako Marę Jade :)
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: CorusCon 2005

Post autor: Falcon »

Kaczor pisze:Cóż, CC się udał, ale naważniejsze dla Polish Outpostu że zazaził strojomanią paru uczestniów (m.in. nie i Falcona ;) )
hehe, małe sprostowanie:
U mnie wręcz przeciwnie - przez CC i prace z nim związane, musiałem porzucić na pewien okres przygotowania do costumingu :/
Zaś o stroju myśllełem już dość. dawno.
Początkowo miałbyć tusken, potem Royal Guard, w końcu Scout.
Żadnego z tych projektów nie porzuciłem - w tej chwili pod czujnym okiem Rifa zaczynam prace nad hełmem Royal guarda :D
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Re: CorusCon 2005

Post autor: ceta »

Falcon pisze:w tej chwili pod czujnym okiem Rifa zaczynam prace nad hełmem Royal guarda :D
łoo to fajnie że się zabrałeś - 'zaczynam pracę' to mam rozumieć że robisz go sam ?? :)
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3755
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Heh - wcześniej jakoś nie zastanawiałam się nad możliwością zasilenia szeregów takiej elitarnej organizacji - a to z tego względu, że mój strój (wykonany z myślą o Alderaanie '04) był robiony na szybko i - co tu dużo mówić - byle jak :P
Zresztą - w myśl zasady 'wszystko na ostatnią chwilę', modyfikacje wprowadzone na potrzeby CorusConu też dokonane były dosłownie parę godzin przed CC :roll: - i w zasadzie ograniczyły sie do pasa i butów :)
Pomysł przystąpienia do PO, który wypłynął w trakcie rzeczonej imprezy zapewne zaowocuje szybszym wprowadzeniem w życie poważniejszych poprawek w stroju - mianowicie zaopatrzeniem się w porządniejszy kombinezon, kaptur i parę pomniejszych detali :)
Na dzień dzisiejszy rozpoczynam krucjatę po dziwnych sklepach ;) w celu namierzenia odpowiedniego wdzianka :)
A w ogóle to chciałam się przywitać, jako że to mój pierwszy post here :)
.
.
WITAM SIĘ :D
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Witamy serdecznie droga Fault_Fett i czekamy z niecerpliwoscia na pierwsze efekty, zwiazane z pracami nad strojem Mary. Nic, tylko musisz stworzyc swoj temat odpowiedni na forum, gdzie bedziesz sukcesyfnie informowac o postepach :D

Swoja droga naprawde sie ciesze, ze CC stal sie inspiracja dla wielu osob, aby moc sie jeszcze bardziej spelnic jako fan, dolaczajac do 501 :)
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

Fault_Fett pisze:Pomysł przystąpienia do PO, który wypłynął w trakcie rzeczonej imprezy (...)
A zdaje sie, ze bylem pierwsza osoba, ktora to zaproponowala ;)
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3755
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Rif pisze:
Fault_Fett pisze:Pomysł przystąpienia do PO, który wypłynął w trakcie rzeczonej imprezy (...)
A zdaje sie, ze bylem pierwsza osoba, ktora to zaproponowala ;)
Dokładnie to miałam na myśli :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

Rif pisze:
Fault_Fett pisze:Pomysł przystąpienia do PO, który wypłynął w trakcie rzeczonej imprezy (...)
A zdaje sie, ze bylem pierwsza osoba, ktora to zaproponowala ;)
Hehe, liczysz na jakieś osobiste względy z tego powodu? :wink: - to nie przystoi gwardziscie imperatora :P

Ceta pisze:
Falcon pisze: w tej chwili pod czujnym okiem Rifa zaczynam prace nad hełmem Royal guarda :D
łoo to fajnie że się zabrałeś - 'zaczynam pracę' to mam rozumieć że robisz go sam ?? :)
Exactly - to że będzie formowany próżniowo, tajemnicą nie jest, aczkolwiek o sposóbie wykonania "matki" :P nie chcę pisać na forum publicznym :D - to test nowego procesu technologicznego, a nie zdązyłem go opatentowąć :twisted:
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

Ceta pisze:
Falcon pisze: w tej chwili pod czujnym okiem Rifa zaczynam prace nad hełmem Royal guarda :D
łoo to fajnie że się zabrałeś - 'zaczynam pracę' to mam rozumieć że robisz go sam ?? :)
Falcon pisze:Exactly - to że będzie formowany próżniowo, tajemnicą nie jest, aczkolwiek o sposóbie wykonania "matki" :P nie chcę pisać na forum publicznym :D - to test nowego procesu technologicznego, a nie zdązyłem go opatentowąć :twisted:
hah! No nie - jak to ci wyjdzie, a życze Ci z całego serca, to jesteś moim GURU konstruktorskim !! :)
Falcon załóż jakąś stronę z tymi rzeczmi: gaffi, mause droid itd. !!
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Padme
Eagle Base Inactive
Posty: 258
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Sopot
Kontaktowanie:

Post autor: Padme »

na Bastionie wreszcie pojawiły się relacje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”