Wielka premiera Zemsty Sithów na DVD w Media Markt

Spotkania, konwenty
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

DarkMiagi pisze: Koszt jednej plytki = jedno piwo przy najblizszej okazji :wink:
A można na odwrót: Koszt jednego piwa = jedna płytka przy najblizszej okazji ?
Obrazek

My life frozen at zero!
scorpion
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2005, 9:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: scorpion »

DarkMiagi- czy to ty robiłes zdjęcia?
W czasie spotkania prosiłem kogoś o "pstryknięcie" kilku fotek Krzysiowi.
Jeżli to Ty - Dzięki ;-)
Właśnie przesłałem do wydrukowania :P
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Ja bym się pisał na ten filmik płytka ok ale to piwooo :mrgreen: hmmm postawiłbym ci je z miła chęcia "choć nie jestem pełnoletni '':P tylko żeby był jakis konwet bliżej kielc :roll: 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

scorpion pisze:czy też udzielacie się na np. akcjach harytatywnych, indywidualne zaproszenia itp?
Tak, udzielamy sie w akcjach charytatywnych, indwywidualnych zaproszeniach, imprezach Star Warsowych i konwentach spod znaku SW, czyli na pewno czesciej niz tylko 2-3 raz w roku. Mysle, ze na pewno przynajmniej 10 razy w roku minimum.
DarkMiagi
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2005, 11:36
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: DarkMiagi »

Odpowiadam w kolejnosci chronologicznej:

Joruus - chcesz zebym przywiozl Ci piwko a Ty mi wreczysz plytke? :wink:

scorpion - przez wiekszosc czasu robilem za fotografa wiec niewykluczone ze zrobilem to zdjecie :) Mam nadzieje, ze wyszlo pozytywnie :wink:

Anakin - no to faktycznie istotny problem :wink: Z tymi piwami to oczywiscie zart, podsylajcie adresy, ja nagram i wysle i to tyle.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

DarkMiagi pisze:Joruus - chcesz zebym przywiozl Ci piwko a Ty mi wreczysz plytke? :wink:.
Może być wysłane pocztą jak jedno, ale rozumiem że chcesz wpaść do Ktulina :), zapraszam serdecznie. Tylko wtedy to zabierz więcej :). Osobiście uważam że ta druga opcja jest ciekawsza. :evil:
Obrazek

My life frozen at zero!
scorpion
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2005, 9:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: scorpion »

DarkMiagi pisze: scorpion - przez wiekszosc czasu robilem za fotografa wiec niewykluczone ze zrobilem to zdjecie :) Mam nadzieje, ze wyszlo pozytywnie
Jest OK. Thanx :D
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Chcialbym zwrocic uwage wszystkich forumowiczow na fakt, iz cala impreza w Poznaniu zostala zauwazona przez lucasowcow, ktorzy na oficjalnej stronie Gwiezdnych wojen, opisali ja pokrotce w najnowszym numerze Bantha Tracks Online, dodajac do tego zdjecia z eventu. Tresc calego newsa, ktory pojawil sie na stronie Polish Outpost zamieszczam ponizej.

---------------------------

Polish Outpost na łamach Oficjalnej!

W dniu dzisiejszym na oficjalnej stronie Gwiezdnych wojen pojawił się najnowszy numer dwutygodnika Bantha Tracks Online pod redakcją Mary Franklin.

W artykule pt.: Bantha Tracks: Best of the Year, który traktuje o największych wydarzeniach Star Warsowych 2005 roku, znajduje się także krótka relacja wraz ze zdjęciami z Oficjalnej Premiery Zemsty Sithów na DVD w Poznaniu, która została zorganizowana w głównej mierze przez Polish Outpost.

Należy przy tym podkreślić fakt, iż jest to pierwszy prawdziwy polski akcent na stronie Oficjalnej, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z tego wyróżnienia.

Na stronie tytułowej Bantha Tracks Online umieszczone zostało również zdjęcie TR-1233 Rafała"Rifa" Frąckiewicza z małą Amerykanką, w zajawce z odnośnikiem do wspomnianego artykułu. Co można zobaczyć klikając na obrazek poniżej.

Obrazek

Treść samego artykułu jest następująca:
Mijający rok stanowił dla fanów "gwiezdnej sagi" pełną mocy jazdę bez trzymanki. Podczas Celebration III w Indianapolis 34 tysiące fanów z całego świata, bawiło się sagą nieustannie przez cztery dni i noce. Na konwencie Comic-Con w San Diego odbyły się specjalne panele poświecone Gwiezdnym wojnom. Tematyczne konwenty jak Dragon*Con i Wizard World i niezliczone mniejsze spotkania, gromadziły fanów w miastach i miasteczkach. Premiera Zemsty Sithów na DVD stanowiła nie mniejszą okazję do świętowania. Kostium Dartha Vadera był najlepiej sprzedającym się strojem w okresie Halloween, a fani pierwszy raz mieli okazję, by kupić kostium Księżniczki Lei z pałacu Jabby swoim... pieskom.
Był to rok pełen Gwiezdnych wojen dla każdego z nas, ale nic nie mogło się równać z możliwością obejrzenia Zemsty Sithów na dużym ekranie. Pełni radości otrzymaliśmy kolejne "Lato Gwiezdnymi wojnami", a nie chcąc, by się kończyło, na okrągło oglądaliśmy z przyjaciółmi ostatnią kinową część sagi.
Zarówno będące w przygotowaniu seriale: animowany i aktorski, jak i kolejne książki, komiksy, zabawki, spotkania fanów, sprawią, że jeszcze długo będziemy cieszyć się "gwiezdną sagą". Teraz nadszedł czas, by uspokoić nieco tętno i celebrować najbardziej pamiętne tegoroczne chwile z Gwiezdnymi wojnami, tak jak powinno świętować się w Bantha Tracks - oczami, słowami i z perspektywy nas wszystkich - fanów.


Wszystkich gorąco zachęcamy do przeczytania artykułu w oryginale pod tym adresem. Osoby nie posiadające subskrypcji Hyperspace zapraszamy do zapoznania się z nim po kliknięciu w zdjęcie znajdujące się poniżej.


Obrazek
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

News o PO i polskiej premierze DVD ROTS na oficjalnej to jedno z najwiekszych [jak nie największe !] wydarzenie w dziejach polskiego fandomu SW.

Gratulacje naleza się członkom PO na czele z CO którzy odwalili kawał dobrej robotu promując Polskę przy promocji DVD!
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3755
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Dobrze Joruus prawi - gratzy! :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

W imieniu Polish Outpost dziekuje za pochlebne opinie :)
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

Chcialbym podkreslic, ze duza role w naszej promocji odegral Miagi, ktory przyjechal wraz ze mna z Torunia i dzielnie przez caly dzien zbieral material multimedialny,czyli byl autorem tych wszystkich fantastycznych zdjec :) W tym oczywiscie tego jednego z mala Amerykanka :P
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Dokładnie, zdjęcia są świetne, a filmik rewelacyjny - szczegulnie motyw muzyczny i zmontowanie - respekt :twisted:
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Dokladnie, film to rowniez dzielo Miagiego, dlatego po raz kolejny chce mu podziekowac w naszym imieniu, ze przyjechal i odwalil taki kawal swietnej roboty :) Mysle, ze sam tez ma satysfakcje, gdyz moze nie ma go na zdjeciach, ale ma swiadomosc, ze to on jest ich autorem :)

Ja sie ciesze, ze o tej imprezie dowiedzieli sie wszyscy fani SW na calym swiecie. Na pewno jeszcze nieraz beda o nas pisac ;)
DarkMiagi
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2005, 11:36
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: DarkMiagi »

Dziekuje po stokroc... Wzruszenie... odbiera mi mowe *sniff* Musze isc sie napic :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”