Wielka premiera Zemsty Sithów na DVD w Media Markt

Spotkania, konwenty
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Wielka premiera Zemsty Sithów na DVD w Media Markt

Post autor: TK-1410 »

Imperial Entertainment, Media Markt i Polish Outpost The 501st Legion serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w wielkiej imprezie z okazji premiery Zemsty Sithów na DVD, która odbędzie się w największym w Polsce Media Markt, znajdującym się w Poznaniu w centrum King Cross.

3 grudnia w godzinach 12.00-20.00 członkowie Polish Outpost The 501st Legion będą wspólnie z Imperial Entertainment i Media Markt promować Zemstę Sithów na DVD, dostępną w tym dniu w niezwykle atrakcyjnej cenie, wynoszącej 49,90 zł. Dodatkowo przy zakupie każdy otrzyma multimedialny program Revenge of the Sith - Activity Centre, oraz plakat Zemsty Sithów.

Będzie to niebywała okazja by zobaczyć na żywo postacie z Gwiezdnych wojen, w profesjonalnych kostiumach. Można będzie zrobić sobie z nimi zdjęcie i porozmawiać na temat organizacji.

Polish Outpost jest częścią międzynarodowej organizacji - Legionu 501st zrzeszającego ponad 3000 fanów Star Wars z 30 krajów, którzy posiadają autentyczne zbroje i kostiumy Star Wars. 501st jest jedyną organizacją fanowską na świecie, której członkiem jest sam George Lucas.

Imperial Entertainment, Media Markt i Polish Outpost The 501st Legion zapraszają 3 grudnia w godzinach 12.00-20.00 do centrum King Cross na ul. Bukowskiej 156 w Poznaniu, do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 lip 2006, 15:34 przez TK-1410, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

Dla wszystkich zainteresowanych - noga nie odpadła, ale jeszcze parル dni leżenia przede mną...

To co tygryski lubią najbardziej:

zdjęcia
filmik
bonusik dla szturmowców

Wszystkie materiały zrobione przez Miagiego, który dzielnie towarzyszył nam w Poznaniu, a który niebawem planuje dołączenie do PO :)
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3761
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Ehh, szkoda, że Poznań trochę daleko od Wafki :|
Rif pisze:Dla wszystkich zainteresowanych - noga nie odpadła, ale jeszcze parę dni leżenia przede mną...
:shock: a co się stanęło?
Wszystkie materiały zrobione przez Miagiego, który dzielnie towarzyszył nam w Poznaniu, a który niebawem planuje dołączenie do PO :)
Hmm, rozumiem, ze szczegóły okryte ścisłą tajemnicą? :>
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

Fault_Fett pisze::shock: a co się stanęło?
Wychodząc z pociągu w Poznaniu, poślignąłem się i wyglebiłem o schody. Dopiero po imprezie przyznałem się i pozwoliłem na okazanie bólu. Chłopacy prawie zawału nie dostali jak zobaczyli mojego krwiaka.
A w niedzielę wylatuję do Irlandii pracować, więc mam się niefajnie.
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2005, 0:09
Lokalizacja: Ciechanów
Kontaktowanie:

Post autor: Kaczor »

Łaa "bonusik" jest genialny :D

PS. Rif, na długo jedziesz do zielonego kraju?
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3761
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Nom, bonus jest ingenious :D
Rif --> życzymy szybkiego powrotu do formy :). Ehh, pozazdrościć wyjazdu :roll:... Ja się zbieram do wyjazdu na Wyspy od jakiegoś czasu :roll:
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
scorpion
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2005, 9:52
Lokalizacja: Poznań

Świetna sprawa

Post autor: scorpion »

synek był zachwycony ! Nie załapał się na premierę w Kinepolis (choroba) tak więc "suszył" mi głowę od samego rana, by pojechac i czekać od samego rana. Nawet załapał sie na zdjęcie w Waszej galerii.
Tym samym koło sie zamknęło: prawie 30 late temu mój tata zabrał mnie w "tą" podróż do odległej galaktyki, a teraz ja zabieram (czy tez juz zabrałem w maju) moje dziecko .... ;-)
P.S.
Napisał list do Św. Mikołaja. Nawet nie zgadniecie, o co prosi :-))))
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Ja wiem o co poprosił lub się domyślam ---> pewnie o zbroje szturmowca :D :?:
Obrazek
scorpion
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2005, 9:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: scorpion »

Anakin pisze:Ja wiem o co poprosił lub się domyślam ---> pewnie o zbroje szturmowca :D :?:
Dokładnie :lol:
I co tatuś ma począć :?:
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Odwiedzić http://www.stormtrooper.pl, sprzedać samochód, zamówić zbroję i czekać z nadzieją że dojdzie na czas :D.
Obrazek

My life frozen at zero!
DarkMiagi
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2005, 11:36
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: DarkMiagi »

Witam wszystkich serdecznie :) Imprezka byla w pytke, milo bylo poznac nowe twarze i spotkac sie ponownie ze starymi znajomymi.

Pozdrowka i do nastepnego :)
scorpion
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2005, 9:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: scorpion »

JORUUS pisze:Odwiedzić http://www.stormtrooper.pl, sprzedać samochód, zamówić zbroję i czekać z nadzieją że dojdzie na czas :D.
Szkoda ze nie można samego hełmu kupić :(
Dwa lata temu ściągałem z Niemiec miecz świetlny, kurna zamówiłem na początku grudnia - przyszedł pod koniec stycznia.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

scorpion pisze:Szkoda ze nie można samego hełmu kupić :(
Jasne, ze mozna :), wystarczy sie tylko ze mna skontaktowac 8) Poza tym goraco zachecamy "tatusia" do sprawienia sobie takiej zbroi, synek bylby na pewno w 7 niebie :)
scorpion
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2005, 9:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: scorpion »

TK-1410 pisze:
scorpion pisze:Szkoda ze nie można samego hełmu kupić :(
Jasne, ze mozna :), wystarczy sie tylko ze mna skontaktowac 8) Poza tym goraco zachecamy "tatusia" do sprawienia sobie takiej zbroi, synek bylby na pewno w 7 niebie :)
Witam Dowódcę :-)
Szkoda że "takich" zabawek nie było za moich czasów. Jedynie co mi pozostało to setki zdjęć z fotoplastikonu, wycinki ze Świata Młodych i własnoręcznie rysowane komiksy :-)
W takim razie pytanko: po ile taka przyjamność (tzn. hełm) ?
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

scorpion pisze:po ile taka przyjamność (tzn. hełm) ?
325$ wraz z wysylka :) W razie czego prosze o kontakt na priva.

Kiedys nie bylo takich "zabawek", ale teraz juz sa i warto skorzystac z okazji ;)i
Ostatnio zmieniony 06 gru 2005, 14:32 przez TK-1410, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”