Dni Fantastyki Wrocław 2011 Steve Sansweet

Spotkania, konwenty
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Dni Fantastyki Wrocław 2011 Steve Sansweet

Post autor: Taraissu »

Sizar pisze:Organizatorzy zaprosili tylko Rebel Legion :) no i Magazyn SW :) Ale potwierdzam że będziemy na Polconie i SF2011 :)
Przepraszam, że odświeżam temat z czerwca, ale nie miałam możliwości bywać na forum przez dłuższy czas.
Uprzedzam, iż odświeżam go w dobrej wierze, mając na uwadze przyszłe wizyty PG we Wrocławiu.

Wedge, współorganizator DFów, wiosną tego roku kontaktował się telefonicznie z Yularenem i otrzymał odpowiedź, iż PG nie jest zainteresowane przyjazdem i co najwyżej może się pojawić kilka osób nieoficjalnie. W związku z tym szefostwo imprezy zaczęło szukać innych gości i ponownego zaproszenia nie wysyłało.

Nie wiem skąd się wzięły te pomówienia, ale i tak przykro, bo niby czemu Wrocław miałby nie chcieć gościć PG? :(
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Wedge
Eagle Base Inactive
Posty: 514
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:25

Re: Dni Fantastyki Wrocław 2011 Steve Sansweet

Post autor: Wedge »

Potwierdzę to co napisała Taraissu, rozmowa została przeze mnie przeprowadzona osobiście (pamiętam ją dokładnie) i pamiętam, co odpowiedział Yularen, więc pisanie o braku zaproszenia ze strony organizatorów DF jest po prostu nieprawdziwe :) Prosiłbym bardzo by wziąć to pod uwagę :)
Obrazek

Star Wars Mastermind

"SW fans are among the most negative, doom-saying whiners I've ever encountered. Count on SW fans to take one statement and turn it into either a lie or a proclamation of disaster"
-- Randy Stradley
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Dni Fantastyki Wrocław 2011 Steve Sansweet

Post autor: MrFett »

O ile dobrze pamiętam to przed rozmową z Yularena z Wedgem wisiała już strona DF z informacjami kto będzie, co będzie stąd też wtedy wyglądało to po prostu tak, że zostaliśmy pominięci. Bo jakoś z Rebelem dało się to wszystko wcześniej ustalić nie ? Tyle ja wiem w temacie i nie wiem czy jest sens odgrzebywać temat...
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Dni Fantastyki Wrocław 2011 Steve Sansweet

Post autor: Falcon »

Nie ma sensu robić wykopków i teraz flejmić - temat zamknięty
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Zablokowany

Wróć do „Eventy”