Celebration IV

Spotkania, konwenty
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

bo jakos nie wydaje mi sie ze w niecały rok uzbierasz 6000-7000złno bo ja na miesiac dostaje po nie mniej niz 500zł a i tak bym nie uzbierał całości, no chyba ze masz albo dobrze zarabiająchy rodziców albo wygrałeś w totka :P .
Obrazek
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Anakin Skywalker pisze:bo ja na miesiac dostaje po nie mniej niz 500zł a i tak bym nie uzbierał całości
Lol, czlowieku są ludzie co muszą cały m-c przezyć za taką kwotę... Niemożliwy człowiek - jak to mawiał 3PO.
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Bovnik.
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2006, 19:52

Post autor: Bovnik. »

Anakin Skywalker pisze:bo jakos nie wydaje mi sie ze w niecały rok uzbierasz 6000-7000złno bo ja na miesiac dostaje po nie mniej niz 500zł a i tak bym nie uzbierał całości, no chyba ze masz albo dobrze zarabiająchy rodziców albo wygrałeś w totka :P .
Jeszcze rok, więc kase się uzbiera.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2006, 11:01 przez Bovnik., łącznie zmieniany 2 razy.
Fuck the System!!!

War! Fuck The System! War! Fuck the System Fuck the System!
War! Fuck The System! War! Fuck the System Fuck the System!
I need to fuck the sys.
I need to fuck the sys
Herbu
Posty: 70
Rejestracja: 17 kwie 2005, 23:02
Lokalizacja: Coruscant
Kontaktowanie:

Post autor: Herbu »

Anakin Skywalker pisze:bo jakos nie wydaje mi sie ze w niecały rok uzbierasz 6000-7000złno bo ja na miesiac dostaje po nie mniej niz 500zł a i tak bym nie uzbierał całości, no chyba ze masz albo dobrze zarabiająchy rodziców albo wygrałeś w totka :P .
meh... tak czytam sobie Twoje posty i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jesteś duuuuży niedowiarek :p są tacy co mają 200 zeta na miesiąc a są i tacy co mają 3k :p
so... niech każdy się zajmie swoją skarbonką, tak będzia najlepiej :)

choć zakładając, że żyjesz na podobieństwo Anakina, który był niedowiarkiem to idzie Ci całkiem nieźle :)

a do wszystkich. to gdziesz obiło mi się o uszy, że bilety będzie można (raczej trzeba :))) rezerwować już jesienią, więc skarbonki trzeba zapełniać szybciej ;)

myślę, że wyjściem jest też wzięcie kredytu przed samym wyjazdem. zawsze to jakieś rozwiązanie ;)

mtfbwy all
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

Joł, kogo moje oczy widzą :D

W sumie też myślałem o kredycie, jak mi sie nie uda uzbierać :/

Rezerwacja na jesieni - trochę marnie, bo podejrzewam, że wtedy jeszcze wyjazd wielu osób bedzie stał pod znakiem zapytania.

PS. Czasem odnoszę wrażenie, że niektóre tu piszące osoby (pewnie dość młode i tym jest to spowodowane) chcą się jedynie lansować, czy to przez znajomośći, czy chwalenie dostawaną kasą. Może tego nie zauważacie , ale niektórym moze być z tego powodu dość niemiło, gdy sami ciężko pracując nie sa w stanie przeznaczyc takich kwot na przyjemności.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Herbu pisze:a do wszystkich. to gdziesz obiło mi się o uszy, że bilety będzie można (raczej trzeba :))) rezerwować już jesienią, więc skarbonki trzeba zapełniać szybciej ;)
A zwłaszcza, że chcę przypomnieć, iż w przypadku przelotów do USA, bilet należy zakupić maksymalnie 3 dni od daty rezerwacji.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Mike, czy mozesz sprecyzowac w takim razie jak wyglada sprawa biletow? chodzi o rezerwacje, no i puki co pozostaje sprawa wizy :(
A chyba bilet mozna kupic jak sie juz ma wize?
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

lysy pisze:A chyba bilet mozna kupic jak sie juz ma wize?
Najlepiej rezerwacji dokonać na dzień, dwa przed wizytą w ambasadzie, w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o wizę, od razu na następny dzień można zakupić bilet.

Cały ten zabieg ma na celu pokazanie konsulowi zaświadczenia, że mamy już dokonaną rezerwację na konkretną datę.
Bolo
Posty: 9
Rejestracja: 01 cze 2006, 23:17

Post autor: Bolo »

no i oczywiscie rezerwujemy bilet w obie strony
konsul niezbyt przychylnie patrzy majac bilet w jedna strone
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Mam nadzieje ze do tego czasu znosa wizy . Bo jesli nie, to moj wyjzd kiepsko widze :? Z tego co slyszalem to ze stanow do niemiec lataja (lataly) tanie linie lotnicze. Bilet z Chicago do Monachium kosztowal w obie strony okolo300$. Nie wiem czy trzeba bylo zabrac swoje krzesla na poklad :D bo to byly jakies indyjskie linie :D Moze do tego czasu tutaj by cos ruszylo podobnego.
Awatar użytkownika
Bovnik.
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2006, 19:52

Post autor: Bovnik. »

Falcon pisze: PS. Czasem odnoszę wrażenie, że niektóre tu piszące osoby (pewnie dość młode i tym jest to spowodowane) chcą się jedynie lansować, czy to przez znajomośći, czy chwalenie dostawaną kasą. Może tego nie zauważacie , ale niektórym moze być z tego powodu dość niemiło, gdy sami ciężko pracując nie sa w stanie przeznaczyc takich kwot na przyjemności.
Jeżeli chodziło ci o mnie, to źle mnie zrozumiałeś. Chciałem tylko uświadomić
Anakinowi, że to kwota możliwa do uzbierania. A jeśli komuś się z tego powodu zrobiło nie miło, to sory.
lysy pisze: Mam nadzieje ze do tego czasu znosa wizy . Bo jesli nie, to moj wyjzd kiepsko widze Confused


Właśnie... O wizach nie pomyślałem :/. Co pomaga dostać wize?? Jak się raz już w U.S.A. było, i wszystko było w porządku to jest większa szansa?? Albo jaki ma na to wpływ wykonywany zawód (chodzi mi o to, czy grabażowi będzie trudniej dostać wizę, niż kierownikowi jakiejś firmy, czy to może bez różnicy??)??
_________________
Fuck the System!!!

War! Fuck The System! War! Fuck the System Fuck the System!
War! Fuck The System! War! Fuck the System Fuck the System!
I need to fuck the sys.
I need to fuck the sys
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Bovnik, jestes pewny ze w wieku 13 lat od tak sobie polecisz z obcymi ludzmi do USA? Zdaje sie , ze musisz byc z jakims opiekunem. Doroslym.
Ja mam corke w twoim wieku, i wiem jedno. Napewno bym jej nie pozwolil na taka impreze.
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Może on chciał polecieć razem z Po :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bovnik.
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2006, 19:52

Post autor: Bovnik. »

lysy pisze:Bovnik, jestes pewny ze w wieku 13 lat od tak sobie polecisz z obcymi ludzmi do USA? Zdaje sie , ze musisz byc z jakims opiekunem. Doroslym.
Ja mam corke w twoim wieku, i wiem jedno. Napewno bym jej nie pozwolil na taka impreze.
Pewnie polece z mamą :/ Właściwie tylko miałem nadzieję że uda mi się wyrwać samemu :?
Fuck the System!!!

War! Fuck The System! War! Fuck the System Fuck the System!
War! Fuck The System! War! Fuck the System Fuck the System!
I need to fuck the sys.
I need to fuck the sys
Colonel
Polish Garrison Retired
Posty: 30
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:52
Lokalizacja: Jaworzno
Kontaktowanie:

Post autor: Colonel »

HMMMMMMMMMMmmm,
to bardzo poważna sprawa......
muszę ja przemyśleć bo przedemną ciężki ale jakże wielki powrót w szeregi Legionu.....tylko zostaje jeszcze pytanie w czyjej skórze ?.....
TK-1409
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”