Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Spotkania, konwenty
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: sternik »

Szwagier (mój osobisty nie ten nasz EB :) ) niestety nie jedzie ale namawiam wujasa Carmen który jest fotografem :) Jeżeli nie będzie to kolidowało z pracą w TV to mamy jeszcze co najmniej jedną osobę + do autokaru :) do wtorku powinienem mieć odpowiedź :) Co najmniej 1 bo może zabierze żonę i syna :D
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: sternik »

No i .wa zapeszyłem .W TV urlopy i nie ma się jak zamienić na dyżury więc lipa .Sorry za zawracanie d.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: Wielebny »

Czy już została zaplanowany plan wyjazdu oraz zabranie ludzi z Poznania? , żeby nie było że wszystko będzie na ostatnią chwilę i będą jakieś niejasności i ludzie nie będą wiedzieli co i jak .
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: sternik »

Pewnie po tym co napiszę kilka osób będzie chciało zrobić ze mną jakieś straszne rzeczy ale na prawdę nie wiedziałem nic na ten temat a sprawa wyszła dopiero w momencie podpisywania umowy.Przy rezerwacji autokaru była informacja że będziemy musieli ponieść koszty związane z opłatami autostrad ale nikt mnie nie poinformował a ja tego nie wiedziałem że w Niemczech autostrady bezpłatne są tylko dla pojazdów osobowych Wszystkie inne które przekraczają masę 12t płacą podatek drogowy określany w procentach od umowy zawartej z między przewoźnikiem a klientem. W naszym przypadku jest to kwota 1451zł czyli po 53.75 zł na osobę którą niestety musimy dopłacić .Przepraszam wszystkich za to niedopatrzenie które naraziło was/nas na dodatkową dopłatę ale wynikło to z mojej niewiedzy i niedoinformowania ze strony przewoźnika.
Kwotę 53.75 zł proszę przelać w miarę w szybkim terminie na to samo konto na które robione były ostatnie dopłaty czyli na konto Adama.
Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie przy najbliższym spotkaniu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: guzes »

sternik pisze:Pewnie po tym co napiszę kilka osób będzie chciało zrobić ze mną jakieś straszne rzeczy ale na prawdę nie wiedziałem nic na ten temat a sprawa wyszła dopiero w momencie podpisywania umowy.Przy rezerwacji autokaru była informacja że będziemy musieli ponieść koszty związane z opłatami autostrad ale nikt mnie nie poinformował a ja tego nie wiedziałem że w Niemczech autostrady bezpłatne są tylko dla pojazdów osobowych Wszystkie inne które przekraczają masę 12t płacą podatek drogowy określany w procentach od umowy zawartej z między przewoźnikiem a klientem. W naszym przypadku jest to kwota 1451zł czyli po 53.75 zł na osobę którą niestety musimy dopłacić .Przepraszam wszystkich za to niedopatrzenie które naraziło was/nas na dodatkową dopłatę ale wynikło to z mojej niewiedzy i niedoinformowania ze strony przewoźnika.
Kwotę 53.75 zł proszę przelać w miarę w szybkim terminie na to samo konto na które robione były ostatnie dopłaty czyli na konto Adama.
Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie przy najbliższym spotkaniu :)
No chyba jaja jakieś :/. Zanim wyjedziemy to okaże się, że cena wzrośnie o kolejną dopłatę.
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: Wielebny »

dobra dopłata poszła 38.09 plus wcześniejsza nadpłata 15.66 daje tą sumę co ma być , fakt faktem logistyka kuleje jak by nie można w czasie sprawdzania i dogadywania oferty sprawdzić rzeczywistego kosztu wyjazdu to było po prostu rażące zaniedbanie! Mam nadzieje ze jest to ostatnia jakakolwiek dopłata bo nie wiem czy jak wyniknie coś jeszcze to będę coś dopłacał.
Czas leci a nadal nic nie wiadomo co z ludźmi z Poznania żeby nie było że info wstawicie na ostatni dzień i nie będzie wiadomo jak i z kim się skontaktować bo nikt na forum przez 24 h nie siedzi a nikt nie podał telefonu do jednej kompetentnej osoby z autobusu w razie jakichkolwiek zmian.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: Jok »

Sternik nie jestem zly na Ciebie, ale sytuacja jest iscie komiczna. Moglem leciec w obie strony z bagazem za 300 zeta z haczykiem ale wybrałem lojalnosc wobec grupy (zeby nikt nic za mnie nie doplacal), ktora mi owa lojalnosc bokiem wychodzi :|
Doplata pojdzie po niedzieli bo teraz nie mam nawet fizycznie jak jej zrobic :|
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: yularen »

So, start again .....
Stan na 17-07-2013
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: yularen »

UWAGA!!
Plan podróży ustalony z Przewoźnikiem:

TAM:
Wyjazd z Polski:
- 25.07.2013, czwartek o g.19:00 ul. Łazienkowska 6a (parking przy Torwarze) Warszawa
- 25.07.2013 czwartek ok. 22:30 CH Auchan ul.Głogowska 432 Poznań
- adres docelowy – Thea-Leymann-Str. 11, 45127 Essen Hotel Holiday Inn Express Essen


POWRÓT
Wyjazd z Niemiec:
- 28.07.2013 o g.17:00 Thea-Leymann-Str. 11, 45127 Essen Hotel Holiday Inn Express Essen
- przystanek dla Kolegów z Poznania CH Auchan ul.Głogowska 432 Poznań
- adres docelowy - ul. Łazienkowska 6a (parking przy Torwarze) Warszawa
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: yularen »

Stan na 18-07-2013
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
Bizon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 1104
Rejestracja: 27 sie 2012, 17:46

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: Bizon »

Czy oże mi ktoś powiedzieć czy na tym parkingu na Torwarze można zostawić do poniedziałku samochód?
bizonsw.pl.tl - moja mała kolekcja SW
GG 2347110
bizonas@go2.pl
Awatar użytkownika
Goro
Polish Garrison
Posty: 434
Rejestracja: 30 lip 2012, 14:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: Goro »

na samym parkingu nie wiem - a jeśli tak to pewnie płatne, ale w okolicy jest sporo małych uliczek na których mozesz zostawić bezpłatnie
TK 9353
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: Falcon »

Bizon - może zostaw i na spod blokiem i się razem autobusem poturlamy na Torwar
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: Wielebny »

Mam takie pytanie kto genialny wymyślił taką trasę dla Poznaniaków ten Auchan to jest praktycznie na samym krańcu Poznania i nawet nie mam pojęcia czy na tak późną godzinę cokolwiek tam jeździ, jakby autobus nie mógł zabrać ludzi z lotniska Ławica gdzie jest łatwy dojazd luz z PKP lub PKS w Poznaniu lub z placu Adama Mickiewicza gdzie przy filharmonii jest bezpłatny postój dla autobusów
Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Celebration Europe - Wpłaty na Autobus

Post autor: Falcon »

Tak, bo autobus po 3 osoby z Poznania będzie specjalnie wjeżdżał do centrum...
Po 4zł/km
Chcesz za to zapłacić czy taniej Ci będzie wziąć taksówkę?

http://poznan.jakdojade.pl/ -podać Ci dokładny dojazd?
Niektórzy dojeżdżają po 200km do autobusu wiec przestań psioczyć z łaski swojej.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”